Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hayatta hiç hırslı değilim .
Biraz olmak isterdimmm
Belki aclik krizlerine girip erirdim hizlica

Devam canimm 6 kg verdim ama suan durusa gecti kilom
Tekrr gitcem bi diyetisyene bu ara gitmedim .

Senden gizli yürudumm
O yuruyus topigine gelcem
Hazirlik yaoiyorum
Kabak detoksu denedin mi bak onu yaptık biz o baya etkili
Ben hayatta hiç hırslı değilim .
Biraz olmak isterdimmm
Belki aclik krizlerine girip erirdim hizlica
Ben de değilim aslında, eskiden daha hırslıydım yemicem dedimmi yemezdim şimdi dayanamıyorum bazen ama evde eşim de diyette ve o çok katı diyet yapıyo baya aralıklı oruç gibi, ben de biraz ondan faydalandım, evde birileri bişeyler yemeyince daha kolay oluyo kesinlikle

Benimki inadina yiyoo
Hamburger lahmacun gomuyi kendisi etcil

Canım bende de kayıp oldu pko vardı.
Gebelik tedavisinde şeker yüklemesi yapmıştı doktor bana nasıl tadı var biliyorum ama bebek varken yaptırmak yada yaptırmamak arasında kaldım.
Bebek bezi için 2 marka yeni doğana karar verdim az miktarda almaya.
Islak mendil dışında pamuklara ve söylediğiniz gibi ani durumlar için ıslak mendil.
Ve yakın bir arkadaşım Farmasi bebek ürünleri kullan dedi. Onalra henız karar veremedim sadece.
Bilgilerin için teşekkür ederim

Merhaba, bir sene üzerine olmayınca bende doktora gittim, hsg ve ilaçlı eeg (prolaktin yüksek sebebi nedir diye bakıldı) daha tedaviye başlamadan çekildi. Hepsi temiz çıktı. Eşimde aynı şekilde ikimizde de birşey çıkmadı . Prolaktin için ilaç kullandım düştü, arkasından klomen ve ovitrelle yapıldı, şimdi 14.gün test yaptım negatif çıktı ilk denememizdi sanırım tutmadı. Bi kaç gün daha bekleyeceğim doktor yolları sanırım göründü. Umarım senin sonucun güzel olur.

Mutlu pazarlar kızlar.. nasılsınız nasıl gidiyor?
Ben iyi değilim sanırım..
Ocak ortası benim doğum günümdü o zaman eşime hamilelik haberi veremedim, 14 şubat dedim veririm o da olmadı. Dua ettim -19 Mart için -eşimin doğum gününe olsa da güzel haber versem diye olmadı yine... 19 Mart tam da o gün yeni evlenen Kaynım ve eşi bebek beklediklerinin haberini verdiler bize... Onlar adına mutlu oldum elbette ama göğsüme birşeyler oturdu, ağlamamak için çok zor durdum. Lavaboya gittim yüzümü yıkadım, Mutfağa gittim su içtim. sonra dedim ki.. Adaletin bu mu dünya... O gün bize yemeğe gelmişlerdi, kayınvalidemler görümcemler de bizdeydi.. herkes bir ağızdan tebriklerini sunuyordu 1 saat boyunca isim aradılar doğacak bebeğe.. Ben de katıldım tabi, çaktırmamaya çalıştım mutlu bir yüz çizdim.. lakin içimi Allah biliyor...

Prolaktin strese bagli bir hormon canimm.
Yukselten yicekleri inceleyip dikkat ettt m

Zor bir durum olmuş gerçekten senin için, inşallah hepimiz tez zamanda kavuşuruz...

ah canım hepimiz yaşıyoruz bunları, inşallah bizlerin de olacak. Bizim de imtihanımız bu şekilde. Görümcemin hamileliğini geçen yıl bu zamanlar öğrenmiştim. Ne çok ağlamıştım. Bebek doğdu büyüyor, ben hala yerimde sayıyorum. Sabır ve duadan başka yapılacak birşey yok

LaRisaCca tüp bebek yöntemiyle ikizlere hamile canım

İyiyim ben de şükür Çarşamba kontrol var merakla beklemekteyim İmza ekledim ya
Ayyy simdi tamam oldu iste hayirli olsun
Günaydın canım ay hadi inşallah.

Canım iyiyim çok şükür bazı günler gaz sancısı oluyor hala çok ama idare ediyorum
Salı günü detaylı ultrason var onun heyecanını yaşıyorum
Sen nasılsın
Iyiyim ben de canim olsun lekelenme olmasin da gaz sancisi olsun detayli ultrason zamanin geldi demek , zaman su gibi.. insallah saglikla kucagina alirsin
Gece 4.30 da yaptım 12. Günden daha zor gözüken bi çizgi çıktı sanırm iğne etkisi cnm
Oyle mi cok uzuldum, saglik olsun canim benim insallah bu ay gebelik mujdeni alirsin
10 gun oldu igneden beri test yapsam belli olur mu acaba
Cikmaz canim erken suan
Merhaba canim. Bu msj i 2019 da yazmistim oradaki asilamam tuttu ama dusuk yaptim sonra 1 dogal gebeligim oldu o da dustu meger rahmimde perde varmis. Ameliyat oldum, sonra da tup bebek ile hamile kaldim. Insallah sen de bu ay ki tedavinle gebelik mujdeni alirsin
Ah caniminici cok iyi anliyorum ama sunu sakin unutma sen de cok yakinda gebe kalacaksin ve cok tatli bir anne olacaksin buna inan

İnşallah bu ay da olmazsa aşılamaya geçeceğiz artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…