Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa laktozsuz sut denedinmi canim
Allah enisteye acidim yav
Atom bombasiylan yasiyor🤣
😂😂😂 Denedim de pek ise yaramadiii yok kiz sessiz ve derinden benimki en tehlikeli olan 😂😂😂😂😂 ayy sabah sabah oldum gulmekten
Canim geciyor valla o gunler. Sonrada nasil gecti anlamiyorsun. 🤗. Iyi olun onemli olan o. Su 12. Haftadan sonra daha bi hizli gidiyor sanki. Bulantilara sende biliyosundur cubuk kraker iyi geliyo. Birde hafif yemekler ye olabildigince.
Evett bizim evde cizi cubuk ve leblebi stogu fix yoksa halimi dusunemiyorum 😁
Tabikiiiiiii😁😁😁😁😁 o anda da yiyodummm , simdideee.Ya ben hic doymuyom kiiii:dondurma::kk77::hamarat::KK72:boyle oluyom biseyler yiyinceee:KK71:
😂 Afiyet olsun canim benim
Kızlarrr iyi geceleeer , ben bugün OPU mu oldum. Toplam 18 yumurta toplandı. İşlemden sonra ağrım çoktu. Adetlerimde ağrılı geçer zaten. Kanamam fazlaydı takip ettiler ağrı kesici vs.
Taze transfer olmayacak dondurulacak, insallah kaliteli embriyolarım olursa.. 1 adet dönemi yeterli gibi duruyor gibi simdilik dedi ama duruma göre dedi doktorum. 18 yumurtanın kaçı kaliteli bilgi vermediler yarın arayacaklar sanırım. İnşaallah bol kaliteli embriyolarım olur 🤲🏻
Çok ağrı çektim herkeste böyle olmuyor tabii. Şimdi daha iyiiym gibi. Zor süreci atlattım sayılır adet olana kadar devam ediyor tabi süreç. Cetrotide 4 kutu daha aldırdı doktorum ohss riskine karsı. Dostinex ve antibiyotik suanlık
Kuzucummm hayirli olsunnn insallah bolca 5. Gune giden kaliteli embriyon olur. Bu 5 gun artik surekli arayarak kac yumurta dollendi ve hergun kaci yola devam ediyor diye bilgilendirecekler seni. Insallah hersey yolunda ilerleyecek. Kuzum benim yumurtam azdi cok yuruyus de yapmistim ohss olmadim, agrim da hic yoktu. Senin yumiskolarin cok diye bu riskin oldugunu biliyordun ama artik en zor level geride kaldi insallah transfer zamani da su gibi akip gelecek ve bebisine kavusacaksin 💛
olsun olsun çarşambaya ne kaldı yarınnnn işteee :KK6: bnde cuma gününü bekliyorum :spor::KK73:
Yaaa benim de iskenderundaki kontrolum cuma 09:30 da 😍😍😍
'O ses' çiğ köfte. Markası o yani 😁
😂😂😂 Ilk defa duyuyorum valla
günaydın kızlar ben malesef regl oldum :KK43:
Gunaydin canim test negatif cikinca adeti bekliyorduk zaten 🤗💛 uzulme insallah bu ay gebe kalirsin

Bence çokta doğru tüp yapmak en mantıklısı bak karşında örnekler bizler varız ben yine kalsam yine tüp yapardım bence hiç oyalanmadan yapabilirsin hiç bir zor işlemi yok 🤗🤗
Haklısın canım benim, LaRisaCca LaRisaCca ve sen en güzel örneklersiniz :)) ben bu konuyu bir araştırayım :))) :KK15:

Gunaydin canim test negatif cikinca adeti bekliyorduk zaten 🤗💛 uzulme insallah bu ay gebe kalirsin
günaydın canım.
ne bileyim kırmızıları görmeyince hala bi umut olur mu diyodum.
şimdi kızlar size bir sorum var. promotil diye bir takviye varmış bu ay onu denesem mi diyorum ama bide propolis,polen takviyesi öneriyolar. bitki çayları var önerilen.hangisini kullanayım kararsız kaldım.bunlardan hangilerini kullandınız?

günaydın canım.
şimdi kızlar size bir sorum var. promotil diye bir takviye varmış bu ay onu denesem mi diyorum ama bide propolis,polen takviyesi öneriyolar. bitki çayları var önerilen.hangisini kullanayım kararsız kaldım.bunlardan hangilerini kullandınız?
Propolis sağlığa da iyi canım kullan derim

Bu saatte güno mu olur :KK70:
E saat 10:30 da olur tabi guno 😂 sen erkenci oldugundan sana tuno gibi geliyor di mi 😂
Haklısın canım benim, LaRisaCca LaRisaCca ve sen en güzel örneklersiniz :)) ben bu konuyu bir araştırayım :))) :KK15:
Heyecanlandirdin bizi bak 😁
günaydın canım.
Propolis promotilin icinde olan birsey degil ikisini ayni anda kullanabilirsin. Her ikisi de yumurta kalitesini arttirir promotil vitamin mineral takviyesi de yapar

Tebaa tâbi olan demek. Kraliçenin tebaası, padişahın tebaası gibi.. ona bağlı olan, onun halkı anlamında kullanılır. Çocuk olmamasının psikolojik boyutu şu aslında, stres yaptıkça kortizol seviyemiz artıyor bu da bütün kimyamızı bozduğu gibi en çok etkilediği konu progesteron seviyesini düşürmesi diye biliyorum ama zaten gebelik oluşmamasında en büyük etken sağlıklı yumurta ya da embriyo oluşmaması. Sorun sadece progesteron olsa bebek tutunamaz sürekli kimyasal gebelik yaşarız. Yani psikoloji önemli ama mutlaka fiziksel nedenler de vardır bebek sahibi olamama konusunda
Aynen öyle Rabbim büyük herşeyin hayırlısı olsun artik

😂😂😂 Denedim de pek ise yaramadiii yok kiz sessiz ve derinden benimki en tehlikeli olan 😂😂😂😂😂 ayy sabah sabah oldum gulmekten

Kuzucummm hayirli olsunnn insallah bolca 5. Gune giden kaliteli embriyon olur. Bu 5 gun artik surekli arayarak kac yumurta dollendi ve hergun kaci yola devam ediyor diye bilgilendirecekler seni. Insallah hersey yolunda ilerleyecek. Kuzum benim yumurtam azdi cok yuruyus de yapmistim ohss olmadim, agrim da hic yoktu. Senin yumiskolarin cok diye bu riskin oldugunu biliyordun ama artik en zor level geride kaldi insallah transfer zamani da su gibi akip gelecek ve bebisine kavusacaksin 💛

Canım benmm çok çok sağoll 🤗
İnsallah kuzum ya insallah hersey yolunda gider . Yürüyüş yapmaya calsııcam ağrım birazdaha dinsin insallah 🤗 Dün ağrıdan sormayı da unuttum bugunden itibaren ararlar sanırım telefonun basında bekliyorum moddayım 😂😂 yumurtanın kaç tanesi kaliteli önce bunun bilgisini veriyolar ilk gün değilmi kuzum. Döllenme durumunu bugun öğrenemem sanırım 😊

O kadar ebe hoca gezdim ilk defa bana bıri bana sende teba var dedi korkudan olmuyor seninki dedi😆 keşke keşke daha önce bilseydim her gün okuturdum da işte ilk defa bana bunu diyen oldu cnm 😆
Simdi tam klarak neyden korkmaya teba denirmis? Seni ruyanda korkutuyorlar mi 🤔 ya da sen neden korkuyorsun
Canım benmm çok çok sağoll 🤗
İnsallah kuzum ya insallah hersey yolunda gider . Yürüyüş yapmaya calsııcam ağrım birazdaha dinsin insallah 🤗 Dün ağrıdan sormayı da unuttum bugunden itibaren ararlar sanırım telefonun basında bekliyorum moddayım 😂😂 yumurtanın kaç tanesi kaliteli önce bunun bilgisini veriyolar ilk gün değilmi kuzum. Döllenme durumunu bugun öğrenemem sanırım 😊
Hayir bugun dollenenleri soyleyecekler kaci dollenmis ogreneceksin. Sonra kaci 2. Gune geldi , 3. Gune geldi.. derkenn 4. Gun acip bakmiyorlar embriyolari rahatsiz etmemek icin. 5. Gun donduralim mi diye onay icin hastaneye davet ederler, odeme yaparsin bir de esinle evrak imzaliyorsun. Sonra da adeti bekliyorsun 😍😍
İskenderunda var canım.. sipariş verebilirsin :)))
Ay hic haberim yok 😂 1 yildir evdeyiz ya haberimiz yok ya da belki de unuttuk

Sagol Lariiimmmm😘🤗

Propolis sağlığa da iyi canım kullan derim
bende beeup markasının hap olarak propolis,arı sütü,polen karışımı var onu kullansam da olur herhalde demi ille macun olarak kullanmak gerekmiyor?
E saat 10:30 da olur tabi guno 😂 sen erkenci oldugundan sana tuno gibi geliyor di mi 😂

Heyecanlandirdin bizi bak 😁

Propolis promotilin icinde olan birsey degil ikisini ayni anda kullanabilirsin. Her ikisi de yumurta kalitesini arttirir promotil vitamin mineral takviyesi de yapar
evde hap olarak propolisli bir ilaç var onla birlikte promotil kullansamda olur o zaman.
ekstra balık yağı kullanmam gerekir mi ki

X