Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay neresi kız ben laboratuvar dan bakıyorum sor bakim neresiymiş 😆
😂 Suan hatirlayamadim da saglik ocagini filtreliyorlardi filan peraares peraares neresiydi canim o site ? Saglik ocagi sonuclarina bakilan
Bende aynısını düşündüm vallahi 😂😂😂 kızlar son hamilelik isteyenimiz de hamile olana kadar burdan çıkmak yok bizi bırakmayın 😅❤️
Hepiniss benim bebeqqlerimsiniss 😘

Benim ilk tüp bebek negatif oldu. 2.denemeye başlamayı bekliyorum canım.
Hadi inşallah bu sefer mucizene kavuşacaksın 🕊️🕊️ yürüyüşlerini takdir ediyorum valla o gaz bana da lazım 🙈 pandemide uzaktan çalışma derken hareketim çok azaldı.
Bnm iğnelere yumurtalarım gayet iyi yanıt veriyordu hatta transfer öncesi iğnelerle denediğim bir ay 7 bir ay 4 yumurtam vardı ama maalesef olmadı.. Yumurtanın büyüyüp çatlaması da hiç bir sıkıntı yoktu ama döllenmeyi yakalayamıyorduk bir türlü ben hiç amh baktırmadım canm şimdiye kdr geri kalan testlerin hepsini yaptırdım. Çok sevndm canm yumurtalarının cvp vermesine inşallah dediğin gibi gerek kalmadan bebişin sana gelir herkes için zor süreçler bunlar rabbim daha çok aratmasın 🤲❣️💋
Evet canım aslında pek çok yumurta gelişse de tutmayabiliyor. Benim de yumurtlamada sıkıntı yok ama işte bir tane olsun bizim olsın sağlıklı olsun. Çok yumurta az yumurta fark etmiyor bize bir tane döllenmesi lazım yeter kii. Evet yaşadığımız bu zorlukları unutalım inşallah öyle mutlu olalım ki çok sağol canım amin 🙏🙏
Klomen kullandığım ay 1 cm büyümüştü canım sonra femara da böyle bir şey olmadı derken kullandığım son yani 3. Ay da 1er cm lik 2 kist daha eklendi. Şimdi diyorum keşke 1 senedir dr lara ilaçlara verdiğim paraları tüp için biriktirseydim ama her şey nasip. Bu hastalığı düşününce bazen ruhum daralıyo ama yeni adetin sonunca yine aynı heyecana bürünüyorum. Son gittiğim dr beni çok rahatlattı engel değil sadece sabır istiyorum senden dedi. Hatta senin çikolata kistin benim için sorun değil ama eşinin sperminin normalin alt sınırında olması bir sorun olabilir ama demişti. Her ilaç kullandığım ay yumurta gelişti çatladı hatta bir kere 5 güzel yumurtam olmuştu ama nasip olmadı. Bence bizim ekstra yumurtalarımız için takviye yapmamız gerekiyor. Belli ki gerçekten kalite sorunu yapıyo. Ben şimdi bir müddet kendimi dinlendirip takviye alıyorum. Sonra tüp için direkt kolları sıvayacağım. Ama inşallah nasibimizde anne olmak vardır da tez zamanda bizlerde sağlıkla evladımıza kavuşuruz anne oluruz🤲🏻🥰
Ah evet kesinlikle çok zor işte büyüme riski de. Bu riski göze alıyoruz çünkü hamile kalmadığımız ve regl olduğumuz her ay da kist büyüyor bu süre uzadıkça da hem rezerv düşecek hem kist büyüyecek. Benim de 4 yumurtaya geçen ay oljşmadı gebelik. Dsdiğin gibi nasip kısmet gerçekten. Doktorun ne güzel konuşmuş. İnşallah sabredip kavuşacağız ve o zaman çok daha kıymetli olacak bizim için bebişlerimiz 🥰 ne gibi takviyeler kullanıyorsunuz peki ne önerdi doktorunuz? Ben kendim sormuştum bazı doktorlar para tuzağı olarak görüyor diye düşünüyorum. O yönde okumalarım da oldu o nedenle doktorum da çok gönüllü şekilde vermeyince almadım takviye. Ama olmazsa o yöne ağırlık vereceğim sanırım

Hadi inşallah bu sefer mucizene kavuşacaksın 🕊️🕊️ yürüyüşlerini takdir ediyorum valla o gaz bana da lazım 🙈 pandemide uzaktan çalışma derken hareketim çok azaldı.

Evet canım aslında pek çok yumurta gelişse de tutmayabiliyor. Benim de yumurtlamada sıkıntı yok ama işte bir tane olsun bizim olsın sağlıklı olsun. Çok yumurta az yumurta fark etmiyor bize bir tane döllenmesi lazım yeter kii. Evet yaşadığımız bu zorlukları unutalım inşallah öyle mutlu olalım ki çok sağol canım amin 🙏🙏

Ah evet kesinlikle çok zor işte büyüme riski de. Bu riski göze alıyoruz çünkü hamile kalmadığımız ve regl olduğumuz her ay da kist büyüyor bu süre uzadıkça da hem rezerv düşecek hem kist büyüyecek. Benim de 4 yumurtaya geçen ay oljşmadı gebelik. Dsdiğin gibi nasip kısmet gerçekten. Doktorun ne güzel konuşmuş. İnşallah sabredip kavuşacağız ve o zaman çok daha kıymetli olacak bizim için bebişlerimiz 🥰 ne gibi takviyeler kullanıyorsunuz peki ne önerdi doktorunuz? Ben kendim sormuştum bazı doktorlar para tuzağı olarak görüyor diye düşünüyorum. O yönde okumalarım da oldu o nedenle doktorum da çok gönüllü şekilde vermeyince almadım takviye. Ama olmazsa o yöne ağırlık vereceğim sanırım
Hem de nasıl kıymetli olacak 😍 Ben bu kadar bebek istememe rağmen hala günde en az yarım paket sigara içiyorum dr çok kızdı haliyle 🤷🏻‍♀️ Sağlıksız da beslenirdim şimdi sebze ağırlıklı besleniyorum. Her gün bol bol ceviz falan yemeye başladım abur cubur yerine e vitamini eksikliğinde de kısırlık oluyor diye 🙄 bir de işte bu ay inofolic combi ye başladım. Günde 1 tane iç dedi dr a sorduğumda. Bakalım nasıl bir ay olacak

X