Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bndede öyle oluyo kuzum morelimn bozuklugundan geri uyuyamadm kötüydü rüyam allah hayra cıkarsn inşallah balım 🙏🏻
Bbgm o senin gönlünün güzelligi ondn öyle görüyorsun 👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩
Hersey yolunda gidecek canim hic endiselenme hic moralini dusurme ✨ dualarimiz seninle

Canikom hosgeldin izmire gore sicak ama bize gore soguk 😂antakyadamisin iskenderun mu

Abovv benden de beter o

Güno bebegim yok kiz o saatte yatiyodum hala cise kalktim abuk subuk ruyalar goruyorum ben de. O kadar sinir bozucu ki uyaniyorum o sacmaliklar uyudugumda devam ediyor kaldigi yerden

Ne giysen yakisir sana tatlim benim 💛

Aminnn insallahhh✨

Araya araba da koymus 😂

Ayy inanmiyorum suan asiri erken sacmalama %90 cikmaz
İskenderun a geleceğim inşallah 😂 bugun bavul yapma gunu😂

Ayy bndede öyle oluyo kuzum morelimn bozuklugundan geri uyuyamadm kötüydü rüyam allah hayra cıkarsn inşallah balım 🙏🏻
Bbgm o senin gönlünün güzelligi ondn öyle görüyorsun 👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩
Dün doğumdan falan bahsettim ya herhalde bilinç altıma yerleşmiş kardeşim hamileydi rüyamda onu doğuma görüyordum doktoru soruyordum burda mı falan diye ablama diyordum abla ped almam gerek kalmaz oda gerek yok peçete koysun yeterli diyordu doğumdan sonra 😁😁😁

Benim pikten 11 çatlamadan 10 gün sonra testte hayalet gibi çizgi olmuştu canım, bir gün önce yapsam kesin negatif çıkardı🤗
Asko benimde aşılama 11 o günü saymazsak 10.gum direk kan verdim erken gebelik testiyle özel de aynı fiyatı kan biraz daha net sonuç ondan 🙏

Asko benimde aşılama 11 o günü saymazsak 10.gum direk kan verdim erken gebelik testiyle özel de aynı fiyatı kan biraz daha net sonuç ondan 🙏
Kan mı verdin ben onu kaçırmışım harika iyi yapmışsın 🤗 inşallah tatlış bir rakam çıkar 🧿 🧿🧿🧿 ne zaman çıkacak sonuç

Kan mı verdin ben onu kaçırmışım harika iyi yapmışsın 🤗 inşallah tatlış bir rakam çıkar 🧿 🧿🧿🧿 ne zaman çıkacak sonuç
Asko 12 de falan çıkar herhalde özelde verdim inşallah güzel sonuç alirim Rabb'im bana da sizin mutluluğunuzu tatmami nasip eder edaecoo edaecoo LaRisaCca LaRisaCca Y yesilcayyy sizler yakında bu mutluluğu tattiniz o yüzden sizi etiketledim😍❤️

İskenderun a geleceğim inşallah 😂 bugun bavul yapma gunu😂
Ayy hosgeldin simdiden canim 🤗💛
Asko 12 de falan çıkar herhalde özelde verdim inşallah güzel sonuç alirim Rabb'im bana da sizin mutluluğunuzu tatmami nasip eder edaecoo edaecoo LaRisaCca LaRisaCca Y yesilcayyy sizler yakında bu mutluluğu tattiniz o yüzden sizi etiketledim😍❤️
Insallah canim benim 💛
Kızlae merhaba İğnenin 14. günü normal kaset test yaptım negatif çıktı sizce kan testi yaptırmama gerek var mı umudum kalmadı
Merhaba canim Saglik olsun yeni ay yeni umut diyelim. Canim eger test negatifse bence kan a gitme gebelik yok demekki 😑

X