Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy aynıyız biz seninle dediğin gibi benimkinde fark 2 kez kimyassl olması 😒😔 eşimin değerler çok iyi doktor hiç bi sıkıntı yok dedi ama bende yumurta tembellipi var büyümüyorlar ilaçsız maalesef 😒😔 meyse umutsuzluğa kağılmayacaz inşallah birlikte üstesinden geleceğiz hep beraber dualarla 🤲🏻😘
Aynen bende de oyle iste, este sorun yok önce çatlatma iğnesi deneyelim dedik boyle de gitti iste. İnşallah canim benim yarin bi git gel bakalim guzel haberlerini alalim, darisi da bana cumaya insallah❤️

Hadi gözün aydın canım güzel haberlerini bekliyoruz resim atarmisin biraz mutlu olayım 😁😍
5BF8EA0A-60AB-4964-93F8-98C67099F1D6.jpeg

Çok yorgundum, uyumuşum kızlar. Sıkışma konuşulmuş tam da ilgi alanım :KK70: doktorun üzerine yapmaya ramak kalmış bir Teo :KK70:
Teo 10.45 TL aşılama oldum ya şimdi WC girdim sıkıntı olmaz dimi bide biraz kanama vardı gerçi doktor ordayken demişti aparat taktı ya o sıkıştı ondan kanaman oldu endişelenme dedi bı kaç gün lekelenmen olabilir hatta kahverengine dönebilir dedi

Ay uyuyamadım senin yüzünden 🤣🤣🤣🤣
Maşallah maşallah gözün aydın çok mutluyum şuan 🧡🧡🧡🧡🧡 sabah erken git ha ben uyandığımda sonuç çıkmış olsun 🤣🤣🤣
Ayy lari yaa bende şimdi rahat uyku çekebiliriz😁❤️

Teo 10.45 TL aşılama oldum ya şimdi WC girdim sıkıntı olmaz dimi bide biraz kanama vardı gerçi doktor ordayken demişti aparat taktı ya o sıkıştı ondan kanaman oldu endişelenme dedi bı kaç gün lekelenmen olabilir hatta kahverengine dönebilir dedi
Yok canım iyi beklemişsin zaten. Ben aşılamadan da tüp bebekten de kalkar kalkmaz tuvalete koşuyordum.

X