Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşime kiziyodum..
Bizim takibi yapacak olan Dr ile karşılaşmış.
Simge nasıl demiş Dr,
Ooo demiş hocam simgeye kalsa pazar gelir keseyi görmeye ,ben cuma gidelim dedim demiş 😳
Halbuki adam bana ses kaydında çarşamba perşembe gel bakalım keseye dedi, ben de eşime gitmicem cuma giderim bari kesin görmüş olurum dedim, o da tamam ben de gelebilirim cuma günü dedi.
Beni doktoruma sabırsız şımarık bir kadın gibi kendini de beni dizginleyen olgun adam gibi gösterme lütfen dedim.
Ben gitmek istesem zaten adama tamam hocam Çarşamba gelirim derdim en yakın tarih olarak . Ben kendim cuma gideriz dedim kocam beye 😠
ben hiç ağzımı açmıyım bizimki konuşmaz konuşmaz geçen doktora beni şikayet ediyor doktorla aynı fikirde oldu diye yok efendim çok aceleci davranıyormuşum zaman vermiyormuşum zaman verdiğim zamanalarıda gördüğüm için

İ
LaRisaCca LaRisaCca peraares peraares Bülent bey dönüş yaptı. Mart ayında bir test daha yaptırın, ona göre hasar testini kararlaştırılım dedi. Eşim çıldırdı 😂😂ben nedense sakin karşıladım. Ben artık test vermem diyor, tabiki kuzu kuzu verecek 😂uzun protokol olacakmış tedavimiz.
İki enisteemi oldu kesilcek
Oh miy git tanrim😀😁

X