Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 aya kadar adet sancısı gibi ağrıların olması normaldir canım yavaş yavaş geçecek sen de mışıl mışıl uyuyacaksin 🤭
yok kuzu bnm kasıklardn çok bel ağrım vardı dün yoktu ondan önce gece yarısı uyandm nası ağırıyodu .. halen var ama çok rahatsız etmiyor o kdr.. adet sancılarım günde 2-3 kere yokluyor çok degil oda kısa sürüyor :21:

Amann ise giderken vermediysen akşam kocan müsade etmez 🤭🤭
yok yok kendi dedi akşama birlikte gidelm vermeye die :KK70::KK70: bni rüyasında görmüş yazık daha yeni söylüyoo artık dio söyleyeblrm seni dio çekap gibi biseye geciriyorlarmış orada böyle siyahlık varmış onun içinde küçük beyaz bisey varmış böyle doktor diyomş işte görüyormusun bebek burada :emir_bebek: dedmmm içimden hanzolar bazn ama içlerinde yaşıyolar çoğu şeyi ne var azcık dışarı çıkarsalar :KK70:

yok yok kendi dedi akşama birlikte gidelm vermeye die :KK70::KK70: bni rüyasında görmüş yazık daha yeni söylüyoo artık dio söyleyeblrm seni dio çekap gibi biseye geciriyorlarmış orada böyle siyahlık varmış onun içinde küçük beyaz bisey varmış böyle doktor diyomş işte görüyormusun bebek burada :emir_bebek: dedmmm içimden hanzolar bazn ama içlerinde yaşıyolar çoğu şeyi ne var azcık dışarı çıkarsalar :KK70:
Kıyamam yazık ya onlar da çok yoruluyorlar aslında da işte taş yürek sanıyoruz 🤣

yok sadece 2 arkadaşıma söyledm onlarlada çok samimiyim hele bi kan sonuçlarımı net alıyım öyle duyulur kuzu.. bnm bugn değerimin ortalama kaç çıkması gerekiyor
Bilmiyorum tatlım herkeste farklı olur seninki tek gebelik ama kişiden kişiye farkeder. Aynen kan. Çıkınca inşallah mujdeni verirsin 🥰

Yapma ya 😔 gerçekten çok üzüldüm yeni ay Yeni Umut diyelim inşallah bu ay hamile kalırsın
Teşekkür ederim.. Bu ay deneyeceğimi sanmıyorum, sanırım biraz kendime döneceğim psikolojik ve fiziksel olarak. Portakallı çikolat gibi ben de sağlıklı olayım ki sağlıklı bir bebek dünyaya getirebileyim diye düşünüyorum artık

X