OVİTRELLE BETA ÖNCE POZİTİF SONRA NEGATİF ÇIKTI POZİTİFE DÖNERMİ

Benim 11.gün ikinci cizgi var silikte olsa igne etkisimidir sizce

Ben sizin dediğinizden farklı birşey söylemedim ki demek istediğinizi anlamadım
'' İlacın etkisiyle kaset testler yalancı pozitif değil doğru pozitif gösteriyor. '' bu cümlene nazaran yazdım canım. Sanırım ilacın etkisiyle kaset testler gerçek pozitif değil yalancı pozitif demek istedin

İğne içinde beta olduğu için testlerde gerçek pozitif çıkıyor demek istedim
Zaten ilk 1 hafta gebelik gözükmesi imkansız. Neyse aynı şeyi farklı şekilde söyledik

7.gündeyim beklemedeyim canım.. ama göğüs ağrısı hariç bir belirti yok umutsuzum açıkcası
Umarım tutunmuştur canım. Bende bugün tekrar doktora gittim tekrar gonal f başlıyorum. İlk başladığımda 50 den başlamıştım şimdi 5 gün boyunca 100 vurucam sonra kontrole istedi. Yine yumurta büyütme çatlatma iğnesi vs. İnşallah bu ay olur maddi manevi yorucu bir dönem gerçekten

Bugün 11. Gün canım acayip bacak ağrısı ve kasık ağrısı var beklemedeyim şimdiye kadar pek belirti olmadı. Senin böyle belirtiler olmuşmuydu ay Hayırlısı canım inşallah bu sefer tutar

Bugün 11. Gün canım acayip bacak ağrısı ve kasık ağrısı var beklemedeyim şimdiye kadar pek belirti olmadı. Senin böyle belirtiler olmuşmuydu ay Hayırlısı canım inşallah bu sefer tutar
İnş canım. Bende kasık ağrısı bel ağrısı olmuştu hiç test yaptın mı? Ben aşırı sabırsızım

Kaç gün sonra pozitife döner gebelik oluştuysa

15 gün oldu iğneyi vurulalı. İdrar testim negatif şu an. Ama 4 gündür az az kahverengi lekelenmelerim var. Bugün adet günüm ama adet olmadım. Pozitife dönebilir mi
Yani şöyle söyleyeyim;
Benim geriden gelen büyüyen yumurtalarım da vardı. Gün aşırı ilişkiye devam et demişti doktor. İlk çatlayan tutmadıysa diğerlerinden şansınız vardır belki. Eğer sizin de geriden gelip çatlayan yumurta varsa onlardan şansınız yüksektir ama yoksa adetiniz gelebilir.

Anladım. O zaman adetin biraz daha geçmesini bekleyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…