Ovitrelle 3.Deneme 🥲

Girlkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2022
1.467
602
Merhaba hanımlar ovitrelle olanlar birşey danışmak istiyorum hiç 3. Denemede hamile kalan varmı acaba bu üçüncü denemem olucak çok yoruldum

Merhaba hanımlar ovitrelle olanlar birşey danışmak istiyorum hiç 3. Denemede hamile kalan varmı acaba bu üçüncü denemem olucak çok yoruldum
3. Denemeden sonra bir ay ara verip aşılama yapmıştık çok şükür tutmuştu ilk seferde

3. Denemeden sonra bir ay ara verip aşılama yapmıştık çok şükür tutmuştu ilk seferde
Allah kucağına almayı nasip etsin canım inşallah benimde olur bende üst üste iki iğne oldum olmadı doktoru değiştirdim bir ay ara verdim inşallah bu ay olur umudum yok ama

Allah kucağına almayı nasip etsin canım inşallah benimde olur bende üst üste iki iğne oldum olmadı doktoru değiştirdim bir ay ara verdim inşallah bu ay olur umudum yok ama
Bende 3.femara denemesindeyim çatlatma olmuyorum kendisi çatlıyor ama tutmuyor bende çok yoruldum Aralık'ta rahim filmi çektirdim sonuç temiz eşimde de problem olmamasına rağmen olmuyor

Bende 3.femara denemesindeyim çatlatma olmuyorum kendisi çatlıyor ama tutmuyor bende çok yoruldum Aralık'ta rahim filmi çektirdim sonuç temiz eşimde de problem olmamasına rağmen olmuyor
Ben bir yıllık evliyim 4 ay bekledim olmayınca hastaneye kostum testler yapıldı birşey yok dediler sonra biraz geçti eşime sperm istediler oda güzel çıktı sonra ben hsg çekildim oda temiz iki kere iğne oldum yumurtalarım hep 2 3 5 tane oluşuyor ama tutmuyor şimdi başka bir doktora geçtim oda polikistik over diyor ee dedim ben aylardır geziyorum hiç bir doktor var dememisti ama reglim günü gününe gelir şimdi bidaha iğne deneyelim dedi bu ay mecbur yaptiricam bende napicam bilmiyorum

Benimde adetim düzenli hep oluyorum ama tutmuyor aynen senin gibi dilerim yakın zamanda müjdeler alırız

Ve bütün doktorlar başka başka şeyler diyor gerçekten kafam çok karışık Napıcam bilmiyorum sürekli birşey araştırıp düşünüyorum belki de bundan

Ve bütün doktorlar başka başka şeyler diyor gerçekten kafam çok karışık Napıcam bilmiyorum sürekli birşey araştırıp düşünüyorum belki de bundan
Aynen şu iğne günü gelsin buraya girmemeye calisicam çünkü girdikçe kafam dan çıkmıyor buradaki yazılar

Ama belirtim de var mı bilmiyorum ara ara adet ağrısı gibi bir ağrı ve kabızlık var o kadar

Öyle benimde öyle ayın 18inde çatlama oldu şimdi adetime 3,4 gün var kan testi versem mi acaba idrar testine güvenemiyorum
Bence ilk idrar testi yap silik yada koyu görürsen kan ver çünkü oraya gidip kağıt elinde negatifi öğrenmek daha kötü

Oo baya olmuş canım kaset testte bile çıkar tutunduysa
Ya hem çıkmaz diye çıksada yanlış olur diye inan ki kafam karışık ya diyorum gideyim kan testi vereyim yarın varsa var yoksa da adetimi beklerim daha çok düşünmem şüphe olmaz en azından sence ne yapayım

Çok haklısın biliyorum çok doğru aman ne bileyim yaa valla
Kuzum bak kaset test yap enazindan yok dersin için rahatlar yada silik veya koyu olursa kana gidersin zaten çatlama üzerinden çok geçmiş eğer tutunduysa koyulaşmistir idrarda diye düşünüyorum

Kuzum bak kaset test yap enazindan yok dersin için rahatlar yada silik veya koyu olursa kana gidersin zaten çatlama üzerinden çok geçmiş eğer tutunduysa koyulaşmistir idrarda diye düşünüyorum
Tamam haklısın yarın idrar testi yapayım ona göre hareket ederim artık napayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…