Ovitrelle 3.Deneme 🥲

Merhaba hanımlar ovitrelle olanlar birşey danışmak istiyorum hiç 3. Denemede hamile kalan varmı acaba bu üçüncü denemem olucak çok yoruldum 🥺
Merhaba bende 3. İğne yi bekliyorum klomen mi alıyorsunuz acaba yumurta büyütmek için?

Hiç sorma benimde çok güzel büyüyor çatlıyor zaten ama neden dollenmiyor anlamıyorum delircem artık
Eşinde spermiogramm testi verdi mi acaba? Eğer verdiyseniz temizse korkmayın biz 2 sene önce yaptık eşimden yana sorun yoktu temizdi ama bidaha vermeliyiz doktor üstüne düşmedi 🤦🏻‍♀️

Bizde verdik hiç bir sorun yok ama olmuyor hsg falan da çekildim
Ozaman korkma bence stres etkiliyor temizse korkma gerçekten 🙏🏼🧿 şanslısın sen yurt dışında yaşıyorum buradaki HSG acılı oluyor İstanbul’da C kollu cihaz olan emar yeri var imkanım olsaydı bu sene içinde gelip çektircekdim başka şeyler araya girdi kaldı 😪

Ozaman korkma bence stres etkiliyor temizse korkma gerçekten 🙏🏼🧿 şanslısın sen yurt dışında yaşıyorum buradaki HSG acılı oluyor İstanbul’da C kollu cihaz olan emar yeri var imkanım olsaydı bu sene içinde gelip çektircekdim başka şeyler araya girdi kaldı 😪
Bir şey çıkmıyor kuzum ama olmuyor bir senedir çok yıprandım kaçıncı doktor kaçıncı hastane aşılama yapsan oda olmazsa napicam bilmiyorum

Bir şey çıkmıyor kuzum ama olmuyor bir senedir çok yıprandım kaçıncı doktor kaçıncı hastane aşılama yapsan oda olmazsa napicam bilmiyorum
Nasipten ötesi yok canım bizim nasibimiz bizimledir sabretmek lazım 🙏🏼 inşallah tez vakitte bizimde yüzümüz güler

X