Ovitrelle 14. Gun negatif 😥

Bende kızımdan önce pko vardı. Şimdi östrojen azlığı ve yumurta yeteri kadar büyümüyor. Evet ilacın etkisine göre yavaş büyümüş ama bı daha ki tedavi de daha iyi tepki verir.... Benim geçen ay birtane yumurtam oldu o da 14 mm idi bu ay 2 tane oldu biri kendiliğinden çatladı biri de 18 mm ile iğne olmama rağmen kendi çatladı.

Yok geçen ay ilaç almadım.ilk kez letu aldım 3 gündür.bu yumurtam geçen adet döneminde oluşmuş ama çok geç oluşmuş 1 ayda anca.

Yok geçen ay ilaç almadım.ilk kez letu aldım 3 gündür.bu yumurtam geçen adet döneminde oluşmuş ama çok geç oluşmuş 1 ayda anca.
Geçen aydan kalan yumurta mı bu ? Adet ile genelde atilir ama sorun teşkil edeceğini sanmam. Sen ilaçlarını kullanmaya devam et zaten 4_5 gün sonrada ölçüm yapılır. Umarım iyi sonuçlar alırsın ...

Geçen aydan kalan yumurta mı bu ? Adet ile genelde atilir ama sorun teşkil edeceğini sanmam. Sen ilaçlarını kullanmaya devam et zaten 4_5 gün sonrada ölçüm yapılır. Umarım iyi sonuçlar alırsın ...
Adetin 25.günü oluşmuş bu yumurta bayağı geç oluşmuş muhtemelen erken çatlyacak o

Kullanıyorum canım bugün 2.günüm letuda

Evet sordum bugun eczaneye tatlim alcam doktora danışayım
Cunku famera yaramadi bana etki etmedi klomenle büyüyor yumirta catlatma igne ile catliyo ama dollenmiyo birde bu letuyu isticem doktordan bakim ne dicek bende rahim duvari inceligi var amh dusuk fsh 15lerde

Rahim inceliği bende de var estrofem diye ilaç verdi doktor letu ile beraber kullandım faydaasini gordum

Estrofem kullanırken gebe kalinmiyo die biliyorum bende kullandim onu 3 ay ama bana faydası olmadı malesef

İlkinde çatlama kanamam ve agrim olduğu için degerlendiremedim bu ay da 2 yumurtam oldu şimdi beklemedeyim
Hadi bakalım güsel sonuçlar alırsın inşallah.bende salı kontrol gidecem ilaç biteli 3 4 gün oldu

Merhaba. Tüp bebek tedavisinde mi famera yaramadı. Kaç yumurta oluştu. Aynı yaştayız sanırım. O yüzden biraz bilgi verir misiniz durumunuz nedir ???

Dedıgınız takvım budızzz sıtesındekımı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…