Ovitrelle 14. Gun negatif 😥

dagcicegim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
26
19
33
Slm kızlar letu kullandım ve sonrasında ovitrelle ama daha önce de konu açtım yorum gelmedi.. saat yanlıştı yinede içim bir nebze rahattı çünkü öncesinde ilişki olmuştu. İğne sonrası da ilişki oldu ... ama 14 . Gün kocaman bir negatifffff..... normal şartlarda adet tarihim 27 Nisan ama sizce hala umut var mı karnım çok şiş paylayacak gibi resmen göğüslerde hep sızı bel ağrısı karin kasik ağrısı ne ararsanız var. Bugün ki negatif umudumu kaybetmeme sebep oldu moralim çok bozuldu

16. Gün adet olmazsan tekrarla canım ama bu tedavi süreci böyle geçiyor maalesef bende 2 kez denedim olması yanlış değilsın tatlım inş yakında olur nasip

16. Gün adet olmazsan tekrarla canım ama bu tedavi süreci böyle geçiyor maalesef bende 2 kez denedim olması yanlış değilsın tatlım inş yakında olur nasip
İnşallah rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Hayır işin kötü tarafı bu ay nasip olmadı yinede çok üzülmem tabiki Allah bilir ama Çin takvimine çok inanıyorum. Kaç kişi de denedysem doğru çıktı. Bu ay erkek gözüküyor gelecek ay kız tabi nasip olursa önce sağlık ama ikinci isteğim kız çocuğu. Ama gelecek ay kaynana bende gün asirii der yine dr o bizde iken nasıl olur bilmiyorum o yüzden de ertelemek de istemiyorum offf benim çilem hiç bitmiyooo

Ben 13. Gün pozitif gördüm kaset testte bugun kan verdim 0.816 çıktı değerim biraz önce de regli oldum umudumuzu kaybetmeyelim zorlu bir süreçten geçiyoruz insallah gec döllenmedir sizinki bebişiniz vardır Ben aşılamaya geçiyorum artık 4 defa famera ovitrelle klomen dönüşümlü kullandım olmadı sorun da yok olmayınca olmuyor vakti zamanı vardır insallah

Dr ne sıklıkta gun asiri deneyeceksiniz dedi. Adet bittikten sonra baslayana kadar mi yoksa yumurtlama haftasinda mi

Rabbım tez zamanda kucağınızı doldursun inşallah

İnşallah canım bana da bakarmışım Çin takvimi gerçi hamile kaldık bide o eksik sanki bi hamile kalalım da sağlıklı olsun

Google den cin takvimi yaz canım doğum tarihi ile belirleniyor ama çok kişide doğru çıktı benimde bu ay olmazsa öyle çok üzülmem gelecek ay nasip olursa kizcem gelecek inşallah rabbim sana da gönlünden geçeni versin inşallah
İnşallah canım bana da bakarmışım Çin takvimi gerçi hamile kaldık bide o eksik sanki bi hamile kalalım da sağlıklı olsun

Tamam canım teşekkür ederim Amin inşallah

Canım bende geçen ay letu ve ovitrelle kullandım adetim 1 hafta geç geldi. Bu ay ikinci tedaviyi görüyorum. Allah büyük umudunu kaybetme.... Sağlıkla kolaylıkla gelsin

Canım bende geçen ay letu ve ovitrelle kullandım adetim 1 hafta geç geldi. Bu ay ikinci tedaviyi görüyorum. Allah büyük umudunu kaybetme.... Sağlıkla kolaylıkla gelsin
Umudum her zaman var inanıyorum.. rabbim hepimize yaşatsın bu güzel duyguyu bu ay nasil bir tedaviye basladnz. Ve geçen ay ne tür belirtiler yaşadınız ben herseyi yaşadım belkide psikolojik aserme dahil olmak üzere.. bilemiyorum nasip kısmet ama vazgeçmek yok üzülmek hiç yok keşke ama keşke bu tedavileri görürken hiçbir şey yapmiyormus gibi kafadan atsak.. en önemli detay bu aşırı yoğun bir hayatım olmasına rağmen ya kendimi burada buluyorum yada kendimi düşünürken. halbuki yine letu ovitrelle kullanmama rağmen kafamdan attığım ay hamile kalmıştım tüm belirtileri yaşadım ama hep saçma şeylere bağladım. Regl günü beta 1.300 çıktı evde de durmuyorum ki buna rağmen beynim bebekk bebek Hele kız çocuğu ile doluuu elbet birgun

Geçen ay letu ve ovitrelle kullandım. Bide ekstra östrojen düşüklüğü vardı bebek tutunsun diye estrofem diye ilaç kullandım. Bütün belirtiler vardı fakat doktor ilacın etkileri bunlar normal dedi. 1 hafta geç geldi adetim. Bu ay tekrar letu kullandım bugün 9. Gün adetim yumurtalıklar büyümüş Perşembe tekrar gidicem ona göre iğne verecek. Benim

Benim ellerinden öper 15 yasinda kızım var. Allah güzel uzun ömür versin. Kardeşi olsun istedi 5 senedir bekliyoruz. Rabbim bekleyislerimizi sevinçle mujdelesin... Rabbim gonlundekini sağlıkla nasip etsin

Benim ellerinden öper 15 yasinda kızım var. Allah güzel uzun ömür versin. Kardeşi olsun istedi 5 senedir bekliyoruz. Rabbim bekleyislerimizi sevinçle mujdelesin... Rabbim gonlundekini sağlıkla nasip etsin
Amin inşallah Allah bağışlasın canım valla ben regl oldum tedbir amaçlı eşime hastaneye git test ver dedim.. pazartesi gidecem sonuçla birlikte en azından ona göre yol çizerim bir çocuğum var ama erkeklerin değerleri de hep aynı kalmaz sonuçta inşallah güzel çıkar sonuçlar

Amin canım..... Eşinin de testleri yaptırması çok iyi olur. Bizde çocuk tedavisinden önce testleri yaptırmıştık şükür hepsi iyi çıktı darısı basiniza....

Evet canım.... Femera ve klomenin etkili olmadığı noktada bu kullaniliyor
Cok pahali ne/en baktim fiyatında isminde ilkkkez duydum ben fameraya cevap vermedim malesef klomenle oluyo yumurtam ama dollenme olmuyo bu ay so kez klomen kullandim ignemi oldum beiyorum bakim 5mayista test vericem

Cok pahali ne/en baktim fiyatında isminde ilkkkez duydum ben fameraya cevap vermedim malesef klomenle oluyo yumurtam ama dollenme olmuyo bu ay so kez klomen kullandim ignemi oldum beiyorum bakim 5mayista test vericem
Evet canım 1 kutu 3 aylık ilaç içeriyor. Bende klomen kist yaptı femera da olmadı şimdiki doktorum letu verdi gayet iyi büyüyor hatta bu ay bı yumurtam kendi çatladı. Döllenme olmamasının baska sebebi de olabilir. Rahim kalınlığı da onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…