Ovitrelle 14. Gun negatif 😥

Bende rahim.inceligi var gonal f baslamak istiyor doktorum ama malesefki çok çok pahalı ne yazikki umudum bitti artık tükendim. Maddi manevi daha fazla mücadele edecek gücüm kalmadı mümkün değil alamam gonal f sigortam yok bisey yok

Evet canım 1 kutu 3 aylık ilaç içeriyor. Bende klomen kist yaptı femera da olmadı şimdiki doktorum letu verdi gayet iyi büyüyor hatta bu ay bı yumurtam kendi çatladı. Döllenme olmamasının baska sebebi de olabilir. Rahim kalınlığı da onemli
Bi onuda sorayim doktora ben belki klomende yaramiyo bana

Bi onuda sorayim doktora ben belki klomende yaramiyo bana
Doktorumla konuş yavrum bı de rahim kalinligini sor. Ben 5 sene önce tedaviye başladım 3 doktorda tahlillerime vs iyi dedi. Olmayınca bıraktık. Sonra çok eski bir doktorum vardı ona gittik meğerse benim rahim ince imiş. Östrojen 60 olması gerekirken 29 idi. Doktor bu şartlarda bebek tutunmaz ilaçta kist yapar dedi. Takviye ilaçlarla rahimi kalinlastirdik.

Evet canım 1 kutu 3 aylık ilaç içeriyor. Bende klomen kist yaptı femera da olmadı şimdiki doktorum letu verdi gayet iyi büyüyor hatta bu ay bı yumurtam kendi çatladı. Döllenme olmamasının baska sebebi de olabilir. Rahim kalınlığı da onemli
Bende kullandım femera ama yumurta şekilsiz olusmus dedi çatlatma iğnesi vermedi bu ayda kullandım femera ama bu seferde buyumemis başına böyle birşey gelen var mı cok üzülüyorum artık çocuğumuz olmucak mi diye

Bende kullandım femera ama yumurta şekilsiz olusmus dedi çatlatma iğnesi vermedi bu ayda kullandım femera ama bu seferde buyumemis başına böyle birşey gelen var mı cok üzülüyorum artık çocuğumuz olmucak mi diye
Femera kuvvetli bir ilaç geçen ayda ben letu ile oldum yumurtan degisik büyümüş dedi ama çatlatma iğnesi oldum bunun önemli olmadığını söyledi. Bı de kuzum sana tavsiye stres yumurtalar üzerinde çok etkili büyüyen yumurtayı bile stres kucultebiliyormus. Stres yapmamaya gayret et biliyorum düşünmemek zor ama çabala.... Ve en önemlisi olacağına inan bana ilkinde çocuğun olmaz dediler ben inandım hemde tedavisiz hamile kaldım hepimiz şok olduk. 2. İçin 5 senedir gayret ediyorum. Zamanı vakti var ..

Femera kuvvetli bir ilaç geçen ayda ben letu ile oldum yumurtan degisik büyümüş dedi ama çatlatma iğnesi oldum bunun önemli olmadığını söyledi. Bı de kuzum sana tavsiye stres yumurtalar üzerinde çok etkili büyüyen yumurtayı bile stres kucultebiliyormus. Stres yapmamaya gayret et biliyorum düşünmemek zor ama çabala.... Ve en önemlisi olacağına inan bana ilkinde çocuğun olmaz dediler ben inandım hemde tedavisiz hamile kaldım hepimiz şok olduk. 2. İçin 5 senedir gayret ediyorum. Zamanı vakti var ..
Yaaa doğru diyosun ama işte stres ister istemez yapıyorum 😔😔

Ben daha önceki ignelerden sonra 17.gunde adet olmustum bakalim agrilwrim basladi dunden beri olacak gibi

Evet canım klomen_ femera_ letu diye gidiyor sıralama sanırım
Canım sende de pko varmı.ben adetin ilk günü doktora gittim letu verdi.sonra ultrason da baktı dedi yumurtan var şuan minik.ilk defa başıma öyle bişey geliyor aşırı geç büyümüş adetin 28.günğ anca büyümüş yumurta.doktorum inşallah sorun çıkarmaz dedi bize o yumurta

X