Ovitrella sonrası

Yok ovilasyon yapıyorum takip ediyorum ordan
ovulasyonla çatlatıp çatlamasısınız takip edemezsiniz o olay olmuyor ovitrellede sadece klomen alırsanız takip ediliyor içindeki hormon dan dolayı yanıltır testi. Yumurta 36 saat içinde istesende istemesene çatlıyor

Evet öğrendim onu bide bugün 15. Gün test yaptım negatif acaba kaset testte çıkmama ihtimali var mı erken mi bunun için

Normal gebelik testinde cikmaz cunki daha cok yenidir ben gecen yaptim erken gebelik testinde cokkkk cok silik cikti dunden kan verdim 23 cikti
Sen erken gebelik testi mi yapmıştın anladım ya ne bilim adet olmadıkça umut vardır beklemem ben ya biraz olmadı kan testine giderim birkaç gün sonra adet olmazsam

Sen erken gebelik testi mi yapmıştın anladım ya ne bilim adet olmadıkça umut vardır beklemem ben ya biraz olmadı kan testine giderim birkaç gün sonra adet olmazsam
Aynn adet olmsdikca umut artiyo dedigin gibi olmadi oylr yap biraz daha bekle bakalm kan verirsn kan kesn cozum

Evet öğrendim onu bide bugün 15. Gün test yaptım negatif acaba kaset testte çıkmama ihtimali var mı erken mi bunun için
15. Gün yeterli bir gün ama geç döllenme varsa bi kaç gün sonra da çıkabilir bence ben iğneyi 2 kez yaptım olumsuz 15. Gün ne çıktıysa oydu yanı sonradan bişeyler olmadı malesef umarım sizde olur

15. Gün yeterli bir gün ama geç döllenme varsa bi kaç gün sonra da çıkabilir bence ben iğneyi 2 kez yaptım olumsuz 15. Gün ne çıktıysa oydu yanı sonradan bişeyler olmadı malesef umarım sizde olur
Benimde pek ümidim yok zaten adet ağrılarım da var ara ara o yüzden kan testi vermek bile gelmiyor içimden

Benimde pek ümidim yok zaten adet ağrılarım da var ara ara o yüzden kan testi vermek bile gelmiyor içimden
Adeti benle bakalım benim adet belirtilerim 10-12 gün önceden başlıyor her iğnede böyle oldu hiç umutlanmadan direk anlıyordum adet olacağımı bedenimi tanıdığım için bence gebeliği kadınlar hissediyor yada farklı bir belirti oluyor böyle durumda mesela iğne de çoğu kadın yan etki yaşıyor ben asla yan etki yaşamadım yani bazıları kasıklarım çok ağrıyor felan yazıyordu buraya benim hiç biryerim ağrımıyordu 2 iğne de de öyleydi çokta üzülüyordum açıkçası benim sadece adete yakın göğüslerim felaket ağrıyıp duruyordu anlıyordum hemen olmadığını hayırlısı buymuş diyelim.

Benimde yaklaşık 1 hafta önceden başlar adet sancılarım heralde o yüzden de ümidim yok hamileliğe dair hiçbir belirtim yok iğneden sonrada bi belirti yaşamadım bende

Benimde yaklaşık 1 hafta önceden başlar adet sancılarım heralde o yüzden de ümidim yok hamileliğe dair hiçbir belirtim yok iğneden sonrada bi belirti yaşamadım bende
Yani tabi ki belirti olmadan hamile kalanlarda çok öyle düşünmemek lazım ama adet olmadığın sürece umut vardır inşallah vardır benimde hiç ağrım olmuyordu sonradan gelen ağrılarda adete 10 gün kala başlayan ağrılardı o yüzden emindim hep adet olacağıma hiçte yanılmadım gerçekten

İnsanın içine doğuyo ya hamile olmadığı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…