Ovitrella sonrası

evet yükselmişse vardır demektir inşallah herşey gönlünüzce olur inşallah hepimiz mutlu haberi alırız🥰
Insalh vardr bende bugun tekrardan gidicem saglik ocagina bakalm kan sonucu ne cikicak dün 18 di bugun kac cikicak ebe ona gore yönlendirir herhalde

Ama çatladığını bilemeyiz dedi doktor
Canım bence doktorunu değiştir. Öyle şey olur mu. Bu tedavi sürecinde doktor sürekli çağırıyo yumurta takibini yapıyo. Ve çatlama iğnesi sonrası beraberlik yaşama sürecini şu kadar gün şeklinde söylüyo. Sonra tekrar çağırıyo bakıyo yumurtan öatlamış çatlamamoş gözüküyo. Çatlamamoş yumurta zaten yumurta şeklinde duruyo. Ben daha önce 2 kere bu tedaviyi gördüm. Takibini bu şekilde yaptık. Sonuç verdi mi dersen hayır vermedi. Bende bu süreci özelde yaşadım. Sonra Zeynep kamile geldim. Şu an aşılama sürecindeyim. Pcos var

evet yükselmişse vardır demektir inşallah herşey gönlünüzce olur inşallah hepimiz mutlu haberi alırız🥰
İNsalh cok tesekur ederim iyi dileklerinz icin ,ama dun vermistim kan bugun yukselirmi bilemiyorm aradan gün geçmediya

Canım bence doktorunu değiştir. Öyle şey olur mu. Bu tedavi sürecinde doktor sürekli çağırıyo yumurta takibini yapıyo. Ve çatlama iğnesi sonrası beraberlik yaşama sürecini şu kadar gün şeklinde söylüyo. Sonra tekrar çağırıyo bakıyo yumurtan öatlamış çatlamamoş gözüküyo. Çatlamamoş yumurta zaten yumurta şeklinde duruyo. Ben daha önce 2 kere bu tedaviyi gördüm. Takibini bu şekilde yaptık. Sonuç verdi mi dersen hayır vermedi. Bende bu süreci özelde yaşadım. Sonra Zeynep kamile geldim. Şu an aşılama sürecindeyim. Pcos var
Ya aslında dedi şu günlerde ilişki olsun diye ama baktığında sanırım yumurta daha çatlamamıştı duruyordu çünkü ama niye bilemeyiz dedi onu anlamadım bende bende de pcos var

Ben aile hekimine gidmistim birsey diyemem cok az artmis diyo varda olabilir yokta olabilir dedi
Bence biraz bekle şuan çok yeni olduğu için bişey belli olmuyo tam anlamıyla kimyasal bile olabiliyo o yüzden ara ver testlere bekle derim

Iste pazrtesi gunu kendi doktoruma gidicem ozamana kadar belki artar atarsa zaten hamileyim demek sanirim

X