OVİTRELLA İLK DENEME BAŞARISIZ 2.İĞNE İÇİN BEKLEYENLER DESTEKLEŞME❤️

Merhaba nasılsın iğnenin etkileri göründüyor mu merak ettim seni sürecini paylaşmayı unutmadularım seninle
İğnenin hiç bi etkisini görmedim canım,
Belirtilen günlerde denemeler oldu , adete 2 gün var bakalım .. bugün iğnenin 12. Günü . Fazla kilom olduğu için bi umutsuzum ama hayırlısı tabi..
psikolojik mi erken mi orasını bilmiyorum ama 2 sabahtır aç karna midem bulanıyor ve çıkarıyorum söylemesi ayıp
Sende durumlar ne canım
Bende 11 aralıkta regl oldum 13ünde dr gittim ve kistlerim erimiş, tekrar femaraya başladık 22sinde kontrole gideceğim yumurta gelişmişse çatlatma iğnemi olacağım... hayırlısı bakalım :)
Rabbim hayırlı zamanda verir inşallah hayırla canım

aa maşallah hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alsın inşallah

Canım ben 4. Günğmdeyim daha sadece kasığım ağrıyo batıyo sızı gibi değişik birde göğüslerim sızlıyo o kadar

İki gündür olan sabah bulantılarım sebebiyle heves edip test yaptım , ikinci çizgi 5 dk içinde çıktı..

Adetime 1 gün var.
İğneyi 15 aralıkta oldum..
Bugün 12.gün..
Acaba iğne etkisi mi diye sevinemiyorum.. ne dersiniz kızlar

Son düzenleme:
Canım kesinlikle gebesin adetine 1 gün kala çizginin böyle çıkması imkansız hele 5 dkk içinde kuruma da değil bildiğin pembeakşam be sabah testini yenile mutlaka

Ay ço
Ay çoook sevindim yaaaa gerçekten çok mutlu oldum genelde iğne etkisi10. Günden sonra gidiyor 2. İğnendi dimi

Canım kesinlikle gebesin adetine 1 gün kala çizginin böyle çıkması imkansız hele 5 dkk içinde kuruma da değil bildiğin pembeakşam be sabah testini yenile mutlaka
Yaaa
Gerçekten mi diyorsun
Ne hissedeceğimi bilemiyorum.
Testi 2 gibi yaptım. Düşünmeyeyim günümün geçmesini bekleyeyim diyorum ama olmuyor ..
inşallah hayırlı sonuçlar olur. Rabbim bütün bekleyen kullarıyla birlikte beni de sevindirir inşallah ..

Kesinli
Kesinlikşe elinde başka test var mı?

Akşam testini yeniden yap ve yarın adetin gelmezse sabah git kan ver hemen değerinden anlaşılır zatensağlıkla huzurla mutlulukla gelsin inşallah eviniz şenlensin bolluk bereketlik gelsin dualarım seninle

Akşam testini yeniden yap ve yarın adetin gelmezse sabah git kan ver hemen değerinden anlaşılır zatensağlıkla huzurla mutlulukla gelsin inşallah eviniz şenlensin bolluk bereketlik gelsin dualarım seninle
İnşallah canım ..çok teşekkür ederim inşallah seninki de güzel sonuçlar olur ..

Merhaba arkadaşlar, ben bu ay 10 gün karnımdan 150 mg merional yumurta geliştirme iğnesi vurdum. kontol sonucu doktorum 2 adet yumurtamın istenen büyüklüğe geldiğini söyledi ve dün akşam saat 10 da ovitrelle 250 mg çatlatma iğnesi vuruldum. Yarın eşim ile aşılama için gideceğiz. Bu süreçten geçip hamile kalan arkadaşlarım var mı acaba, aşılama sonrası nelere dikkat etmem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Pcos um var ve kilom var onun haricinde eşimde ve bende başka bir sorun yok rahim filmi de çekilmiştim en başta. Yaklaşık 1 yıldır deniyoruz 1.5 yıllık evliyim

İnşallah dua et lütfen sende testini yenileyince kan verince süreçten haberdar et dualarım seninle umarım hep pozitif ilerler
İnşallah canım gerçekten edeceğim..
inşallah..duaların için teşekkür ederim Allah gönlüne göre versin ne konuşacağımı da bilemiyorum çok farklı oldum

Aşılamayla ilgili süreci hiç bilmiyorum canım,
Bilen arkadaşlar yazar umarım..
Hayırlı zamanda güzel haberler alırsın inşallah.. rabbim kolaylaştırsın zorlaştırmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…