OVİTRELLA İLK DENEME BAŞARISIZ 2.İĞNE İÇİN BEKLEYENLER DESTEKLEŞME❤️

Dgnmasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.857
778
33
Herkese Merhaba
Ben bir süredir tedavi aşamasındayım 2 aydır femara kullanıyorum 2.ayımda femaraya ek olarak ovitrella çatlatma iğnesini oldum ama negatif sonuçlandı dün test yaptım 14. Günümde negatif sonuç aldım regl günümü bekliyorum şimdi sil baştan yine herşeyi yeniden başa saracak aynı ilaçlar günleri.Benim gibi bu durumu yaşayıp 2. İğnesini olmayı bekleyenler birbirimize destek olmak için bu sayfayı açtım umarım burda negatif değil pozitif sonuçlar alan bir konu olur rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben buraya üye olmadan okuduğum her konuda herkese dua ettim umarım herkes o güzel duyguları en kısa zaman da yaşar mucizlerine kavuşurlar

Ayyy benn.. ekimde vuruldum negatif. kasım adetimde de alcaktım 2.iğneyi ama klomenle yumurta oluşmadı. bu ay ki adet allah bilir ne zaman gelir ya da gelirmi oda meçhul

Ayyy benn.. ekimde vuruldum negatif. kasım adetimde de alcaktım 2.iğneyi ama klomenle yumurta oluşmadı. bu ay ki adet allah bilir ne zaman gelir ya da gelirmi oda meçhul
Bende şimdi reglmi bekliyorum bakalım geçen ay 10 ekim de olmuştum bu ay da öyle bekliyorum progestron kullanıyorum çünkü o bittiğin de regl gecikmesi yaşamıyorum biliyorsun progestron içtiğinde gebelik oluşuyosa tutunmasına yardımcı oluyo olmuyosa regl oluyosu. Direk.ay çok zor bir süreç valla dün o kadar ağladım ki aylardır negatif görmekten kendimi banyodan çıkaramadım

aynı ben.. daha dün negatifi gördüm. belki yumurta erken oluşup kendiliginden çatlamiştir demişti dr. bikaç belirti görünce test yaptım ama nerdeeeeee kaç aydır deniyosunuz

aynı ben.. daha dün negatifi gördüm. belki yumurta erken oluşup kendiliginden çatlamiştir demişti dr. bikaç belirti görünce test yaptım ama nerdeeeeee kaç aydır deniyosunuz
Zaten burda ne belirti görsem bende de oluyo ben 1 yıllık evliyim ilk 6 ay korunduk sonra korunmayı bıraktık pcosum vardı zaten benim küçüklüğümden beri ilaçsız adet göremiyodum sonra doktor tedavisine başlayarak ilaç takviyeleriyle adetim düzene girdi ama benim rahim duvarım ince yumurtalarım çatlamadığı için vücudum ostrojen üretmiyordu estroferm kullandığımdan beri adetim de düzene giriyo bir 6 aydır uğraşıyoruz siz ne zamandır deniyorsunuz?

Aaaa o bile aynı :d benimde dogustan pcos var asla adet olamıyorum.. tek fark rahim duvarı kalınlıgım iyimiş :/ ama hiçbi işe yaramıyo sorun yumurtlamada. önceden çok fazla büyüyüp çatlayamadan kiste dönüşüyo sanıyodum drların hiçbişey açıklamamsından dolayı sağolsunlar anca gel git demekten baska bişi söylemediiler.. şu 3aydır öğrendim ki meğer yumurta tembelliğim varmış. ekim ayında oluşan yumurtam günde yarım milim büyüdü normali günde 1-2milim... onu değerlendirdik tutmadı. önceki adetimdede hiç bir tane bile oluşmadı.. 2,5senedir deniyoruz işte sonuç sıfır

Yaaaa çok zor bir durum bende yumurtalarım için femara kullanıyorum daha sağlıklı olması için 2 aydır valla o kadar çok ilaç içiyorum ki heryerim şiş şiş arrık sizin yanınızda benim denediğim ay sayısı söylenmemeli bile bence rabbim kucağınızı doldursun umarım bu ay mucizlerimiz olur ben inanmak istiyorum artık

Merhaba, bende ekim ayında femara+ovitrelle kullandığım halde yumurtam çatlamamış ve kiste dönüşmüştü. 2 aydır o kist erisin diye cyclo progynova kullanıyorum. Yarın ilaç bitiyor 4 - 5 güne de regl olurum. Bu ay eğer kist erimişse tedaviye devam edeceğiz bakalım...

Ohhh erimişse çok güzel o zaman burda mucize bekleyenler olarak reglmizi bekleyip destekleşelim ben dün çok çok çok ağladım yine kahroldum negatif gördüm.Ama pes etmek yok biz mucizemizi bekleyenler olarak başaracağız ben buna inanarak uyandımbenim de reglme 2 gün kaldı sonra yine yumurtlama takibi başlayacakbirbirimizi haberdar edelim burda ve pozitif sonuçlarımızı paylaşacağızrabbim yanımız da olsun bu sefer hepimizin isteyen herkesin yüzü gülsün içi umut dolsun

Amin, inşallah bu ay güzel haberi bizde alırız :)

Merhabalar ,
inşallah en kısa zamanda hayırla mucizene kavuşursun canım..

Bende tertemiz pcos hastasıyım.
Hep düzensiz adetlerim.
Bebek için doktora gittik
geçen ay femara ve çatlama iğnesi kullandım.
Ama şanssızlık ki iğneden sonra çok ağır soğuk algınlığı geçirdim , doktorun belirttiği günleri değerlendiremedik.
Ve adet oldum.şimdi tekrar femara kullandım ve dün sabah iğne oldum.
İnşallah bu ay olur bakalım.süreçte sohbet etmek iyi gelecek bize

Merhaba
Öncelikle güzel dileklerin için çok teşekkür ederim aminnn inşallah ilk denemen talihsizlik olmuş ama kısmet biraz da umarım Sende bu denemen de başarılı olur bebişin tutunur bende 2. İğnem için femaraya başladım 2. Günü içti salı günü muayneye gideceğim büyük ihtimal ayın 22. Si gibi iğnemi olurum çünkü 10 aralık regl başlangıcımdı çok heycanlıyım bu ayda bakalım umarım olur stres etmemeye çalışıyorum ama çok yıpratıcı bir süreç rabbim hepimizin sesini duysun dualarını kabul etsin mucizelerimiz gelsin tek dileğim bu

Merhaba nasılsın iğnenin etkileri göründüyor mu merak ettim seni sürecini paylaşmayı unutmadularım seninle

Bende 11 aralıkta regl oldum 13ünde dr gittim ve kistlerim erimiş, tekrar femaraya başladık 22sinde kontrole gideceğim yumurta gelişmişse çatlatma iğnemi olacağım... hayırlısı bakalım :)

Bende 11 aralıkta regl oldum 13ünde dr gittim ve kistlerim erimiş, tekrar femaraya başladık 22sinde kontrole gideceğim yumurta gelişmişse çatlatma iğnemi olacağım... hayırlısı bakalım :)
Yaaaa çok sevindşm hadi inşallah bende 20sinde gideceğim salı günü bakalım ben femeraya başladım bugün günde 1 kez olmak üzere 1 tane içiyorum bugün 3. Femarayı içtim çok heycanlıyım yine seninle büyüm ihtimal günlerimiz çok yakınumarım birlikte güzel haberler alırız

Evet günlerimiz çok yakın :)) bende 13ünde reglimin 3. günü günde 2 tane olmak üzere femara içmeye başlamıştım cumartesi son ilaçlarımı içeceğim. 22 aralıkta da kontrole gideceğim :) Bu 2. denemem, inşallah ocak ayının başında alırız güzel haberleri :)

Ay benim de 2. Denemem benim de içime bu sefer olacak gibi doğuyo bilmiyorum ama ben günde 1 tane içiyorum ama yumurtalarım gelişiyo çok şükür2 3 tane oluşuyo ama sonrası biraz hüsran oluyo :) bakalım nasıl olcak konuşalım takip edelim birbirimizi tek başına olunca insan biraz stresleniyor

Takipleşiriz tabiki :) benimde içim çok rahat, hiç stres yapmıyorum ne zaman isterse o zaman gelsin bebiş :) Elimden geleni yapıyorum, normalde yumurta gelişir büyür ve çatlar ama bizde bu süreç ilaçlarla iğnelerle olabiliyor. Eee, normal sürece ilaçla da olsa girebiliyorsak neden stres olalım ki gerisi Allahın takdiri artık:)

Kesinlikle yine de biz şanslıyız rabbim bu yolda kimseyi çaresiz bırakmasın çok şükürherkesin yardımcısı olsun allah ne zaman nasip ederse o zaman2. İğne benim yine olumsuz sonuçlanırsa benden hsg istedi eşimden de spremiogram hiç o raddeye gelmeden nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…