Ovitrella iğnem 8.gün acik yardım!!!

Dgnmasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.857
778
33
Hanımlar iğnemi 22 aralıkta oldum bugün 8.günüm 8 gün pozitifti bugün ise negatif çok çok silik çıktı diyebilirim sonradan baktığımda gördüm 10.gün pozitif görenler kaçıncı gün negatif görüp 10.gün pozitif gördü?lütfen yardım

Son düzenleme:
Benim çok çok silik olarak devam etmişti 10-11 güne kadar, 14. Günde pozitif çıkmıştı. İğne olduğum günün ertesi günü 1. Gün olarak sayıyorum, inşallah vardır bence bi 3-4 gün bekleyin tekrar test edin

Yaaaa gerçekten mi benim de öyle şuan ya ağlıcam şimdi günlerdir deli olacağım hayali de olsa çıkıyo var yani negatif olunca kuruma çizgisi bile çıkmıyor içime su serptin desemallah razı olsun cvp verdiğin için.Rica etsem durumunu paylaşabilirmsn benimle benim 2. İğne deneyimim 6 aydır uğraşıyorum

Canım merhababen iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden var

Evet ben de gördüm silik çizgiyi, 8 ve 9 da hiç yok gibi duruyor, yarınki testi merakla bekliyorum umarım koyulaşır, koyulaşmasa bile aynı bile olsa yavaş yavaş artacaktır

Evet ben de gördüm silik çizgiyi, 8 ve 9 da hiç yok gibi duruyor, yarınki testi merakla bekliyorum umarım koyulaşır, koyulaşmasa bile aynı bile olsa yavaş yavaş artacaktır
Günaydın elimde kaset ve erken var hangisini yapayım sizce?

Benim de ilk günler böyle çıkmıştı sonrasında giderek koyulaştı kontrol testiyle aynı olmuştu. Çok sevindim
Ya biliyomusun o gün bana yazdığında tam yon demiştim sonra sen yazınca ymur oldu bana da dedim hatta bak testlerimeallah senden razı olsun beni cesaretlendirdin

Benim de ilk günler böyle çıkmıştı sonrasında giderek koyulaştı kontrol testiyle aynı olmuştu. Çok sevindim
12.günden merhabaaaa yumurtadan civciv çıkıyor sanırımallah senden de razı olsun çok içimi umutlandoldurmuştun o gece ve her bir soruma eksiksiz cvp vermiştin çok ama çok teşekkür ederim nası mutluyym antalamam

Ya biliyomusun o gün bana yazdığında tam yon demiştim sonra sen yazınca ymur oldu bana da dedim hatta bak testlerimeallah senden razı olsun beni cesaretlendirdinEki Görüntüle 3185782
Rica ederim ne demek,
yaa yaşasın çok güzel görünüyor gerçekten ayrıca ne demek rica ederim neler hissettiğini çok iyi anlıyorum o yüzden içini ferah tut her şey çok güzel olacak bundan sonra

Rica ederim ne demek,

yaa yaşasın çok güzel görünüyor gerçekten ayrıca ne demek rica ederim neler hissettiğini çok iyi anlıyorum o yüzden içini ferah tut her şey çok güzel olacak bundan sonra
Canım benim çok teşekkür ederim aminnnn inşallah allahın izniylehep güxel günler görelim herkes görsün inşallah

Belirtilerin nelerdi ben 8. Gunumdeyim aşırı karın agirisi ve bel ağrısı var
Benim ilk 5.günü bi kasık ağrım oldu batma gibi ani bi şekilde sonra bel ağrısı başladı ara ara oldu sonra başka hiç bi belirtim yoktu ilk iğnemde daha çok belirti hissetmiştim ne göğüs hassasiyeti oldu nede başka bişi birtek sivilcem çok çıktı şimdi kan verip emin de oldum çok şükür şimdi daha çok belirtim car tabiki

ben 4.günden itibaren yapmıştım canım etkisi ne zaman geçecek gidecek pozitif olcak mı diye 8.9. Da negatife dönüp 10.gün pozitif çıkmaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…