ovitrella catlatma ignesi

İyi günler bayanlar bende pazartesi gece 11 30 da vuruldum iğneyi ilk denemem çok heyecanlıyım korkudan dışarı bile çıkmak istemiyorum ki soguk almayım enfeksiyon olmasın diye 15 gü masil geçecek çok heyecanlıyım hiç belirtin olmuyor hafif hafif sol kasigimin alt kısımları sızlıyor o kadar korkuyorum bile bazen olmayacak belirtin az diye

Bende cuma akşam vuruldum iğneyi.Sadece bel ağrılarım oluyo onun haricinde kasık ağrısı vs. Bendede yok ve bende aynı sizin gibi düşünüyorum illa ki sonuçta okuyorum herkes işte şöyle kasık ağrım var şöyle belirtim var diyo e bende hiçbişey yok ama şöyle de bişey var herkesin bünyesi tamamen farklı çok fazla belirti yaşayıp hamile olmayan da var hiç belirtisi olmayıp hamile olanda o yüzden içimizi ferah tutalım bol bol dua edelim ve bu ay hepimiz bebişlerimize kavuşalım inşallah

Aynen inşallah ya heyecanla bekliyorum akşam sabah olmuyor sabah akşam olmuyor sanki umarım belirti yaşamayıp hamile kalan taraf oluruz

Kızlar ilk defa yaptırdıysanız her defa belirti farklı olabiliyor benim ilk te hiç ağrım olmadı hiç birşey hissetmedim bu defa ağrım çok oldu

Kızlar bendende güzel haber gelmeditest yaptım negatif çıktı belki düzelir değişir diye bekledim bugün adetim oldu daha 3 gün vardıbu ay çok umutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…