ovitrella catlatma ignesi

Insallah canim benimde 1 Kasım su an kasik ağrım ve bel ağrım var bide aşırı gaz var.istahim açıldı durduramıyorum kendimi bakalım sonucumuz inşallah güzel olur❤❤

İnş bu ay hepimiz de kalırız bebeğe hiç belli olmaz kızlar Allahım istedikten sonra heyecanla gün sayıyorum iğneyi vurunduğum günle beraber 6. Günüm

Aynı sıkıntılar bende de var canım ümitsizlik yok bazen bende düşüyorum 2 gündür ama nasipse olacak inş

Su an aynı şeyi bende yaşıyorum canim,pazartesi iğne oldum,çok fazla gazim ve gaz sancim var.Insallah iyiye işarettir,adet olacak gibi ağrım oluyor.

Kızlar kaçıncı gün test yapınca sonuç çıkıyor acaba doktorum birşey demedi o konuda sizler ne zaman yapacaksınız

Kızlar kaçıncı gün test yapınca sonuç çıkıyor acaba doktorum birşey demedi o konuda sizler ne zaman yapacaksınız
Vallahi bende bilmiyorum banada birşey demedi doktorum bilgisi olan arkadaşlar bizleride bilgilendirebilir mi birde birşey soracağım benim 2gündür karnım ağrıyor kramp giriyor sizdede oldumu yada oluyor mu

Kizlar bende 5 gün famera kullandım. Düzensiz adetlerim vardı. Doktor 5 gün famera dan sonra ovitrelle çatlatma iğnesi verdi. Göbeğimden kendim yaptım ama dik değil biraz eğik. Cuma sabahı yaptım 09.30 da . Cumartesi 09.30 ilişki değerlendirdik. Sonraki günde . Bugün 3. Günüm iğne vurulali. Benim yumurtam 1 adet ve sol taraftaydi. Sol kaşığın ağrıdı 2 gün filan ara ara. Bazen çok sıcakladim. Şuan çok hafif çok arada bir batma oluyor. Biraz önce dişimi fırçaladim diş macunu midemi bulandirdi. Cok mu erken acaba psikolojik mi bu etki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…