Gebeliğe Hazırlık Ovitrella çatlatma iğnesi 10.günde negatif olup pozitife dönen var mıı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

umuuttt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
8
0
30
Kızlar ben daha önce bi düşük yaşadım rahimde şekil bozukluğu var uzuuun bi perde olduğunu söylediler fakat düşüğün sebebi pıhtılaşmaymış neyse ben baya denedim olmadı bu ay çatlatma iğnesi oldum ve göğüs hassasiyeti kasık ağrıları akıntılar hepsini şiddetli yaşadım 10.günde erken gebelik testinde negatifi gördüm iğnenin etkisi erken geçmiş sanırım burdan pozitife dönen oldu mu?

Normal. Benimde 9.gün negatife döndü. Zaten bundan sonra yükselir eğer varsa. Her sabah test yapın zaten 3 4güne belli eder olup olmadıgı

İnşallahh pozitife döner 13.gün kan testi vermeyi düşünüyorum sizinki pozitif oldu mu yoksa denemeye devam mı

Benimde bugün 8.gunum hiç bı belirtim yok ara sıra kasıklarımda karıncalanma oluyor akıntı vs başka bı belirtim yok ozyuzden umutsuz gibyim.ve kizlar igneden sonra kontrole gittiniz mi hiç ben 5 gün sonra gittim sol taraf kiste dönüşmüş sağ taraf catlmais bu şekilde hamiel kalam Var mı doktor engel değil dedi

Bende de senin belirtilerin aynısı vardı göğüs hassasiyeti de çok fazlaydı şimdi çok azaldı yok gibi bugün 10.günüm ayrıca kist olması da hamileliğe engel değil bende öyle biliyorum

Benimde iğnenin 10.gunu test böyle çıktı varmidir

Eklentiler

• 20230122_113241.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 362
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…