Overillette çatlatma iğnesi yapanlar!!

Bence cekilmelisin ben 1.5 yıldır deniyorum rahim filmi çekilince tüplerin tıkanık olduğunu öğrendik. Rahim filminde rahmimde sekil bozukluğu olduğunu gördük ve onun için operasyon geçirdik. Bence önce rahim filmi cektirmelisin . Yumurta rezervi 0.60 tanıdığım arkadaşım aşılama ile hamile kaldı. İmkansız değil ama yorucu. Herşey malesef doğal yolla olmuyor. Bende ancak bu ameliyati hsgyi olduktan sonra ilk defa gebelik yaşadhem
Aslında hem korkuyorum hemde en azından bir yılım dolsun diyorum maliyetli bir işlem gücüm o kadarına şimdilik yetmiyor doktor değiştirmeyi düşünüyorum bu ay gittiğim doktorun yanına gitmeyi düşünmüyorum

Aslında hem korkuyorum hemde en azından bir yılım dolsun diyorum maliyetli bir işlem gücüm o kadarına şimdilik yetmiyor doktor değiştirmeyi düşünüyorum bu ay gittiğim doktorun yanına gitmeyi düşünmüyorum
Ben çok pişmanım keşke vakit kaybetmeseydim diye ama tabiki nasipten öteye de yol yok.. Devlet hastanelerindede çekiyorlar rahim filmini aslında bı görüşüp bilgi alabilirsin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Ben çok pişmanım keşke vakit kaybetmeseydim diye ama tabiki nasipten öteye de yol yok.. Devlet hastanelerindede çekiyorlar rahim filmini aslında bı görüşüp bilgi alabilirsin hakkında hayırlısı olsun inşallah
Devlet hastanelerinde ayık kafayla yapıyorlarmış ve buda büyük cesaret istiyor korkularım buna izin vermiyor

Kizlar benim üç gündür lekelenmelerim oluyor kahve ve pembe renkte ne olabilir sizce adet sancilarim çok var ama adetim sökülmedi

X