Overillette çatlatma iğnesi yapanlar!!

İnşallah canım ya inşallah tutmuştur peki aşılamanın maliyeti nedir ben ilk catlatma ignemi oldum eğer bununla olmazsa doktor ısrar ederse bir tane dhaa yapacam ama etmezse bende aşılama yapacam rabbim muhtaç etmesin inşallah ama elden gelen birşey olmayınca insan mecbur kalıyor maliyeti neydi
İnşallah canım teşekkür ederim. Ben aşılamayı Ankara novaart tüp bebek merkezinde yaptırdım 15 bin aşılamaya aldılar iğneler içinde rapor çıkartıldı gonalf 900 kullandım 150 vurdum her gün 2 kutu kullandım onlarda progestan fitilde verdi toplam 10 bin civarıda ilaçlara verildi. Yani Toplam 25 bin kadar maliyeti oldu.

Değerler çok güzel görünümün canım . Rabbım ol deyince oluyor işte. Peki aşılama günü kaç çıktı kan testlerin
Doktorumla görüştüğümde değerler güzel dedi kaç çıktığını inan bilmiyorum o anda sadece aşılamayı düşünüyoruz maalesef değerlerimi sormadım ilk aşılama yapılmadan amh 3,2 di bir onu hatırlıyorum :)

Doktorumla görüştüğümde değerler güzel dedi kaç çıktığını inan bilmiyorum o anda sadece aşılamayı düşünüyoruz maalesef değerlerimi sormadım ilk aşılama yapılmadan amh 3,2 di bir onu hatırlıyorum :)
Haklısın canım. Olsun tutmuş Allahn izniyle . Sağlıkla gelsin inşallah😇

İnşallah canım teşekkür ederim. Ben aşılamayı Ankara novaart tüp bebek merkezinde yaptırdım 15 bin aşılamaya aldılar iğneler içinde rapor çıkartıldı gonalf 900 kullandım 150 vurdum her gün 2 kutu kullandım onlarda progestan fitilde verdi toplam 10 bin civarıda ilaçlara verildi. Yani Toplam 25 bin kadar maliyeti oldu.
Peki canım ikisinde de ayrı ayrı mı ücret ödedin yoksa ya kafanı sisiriyorum ama kusura bakma lütfen

17temmuz Çarşamba günü çatlatma iğnesi yaptım aşırı derece kasık ağrılarım var ne zaman test yapsam bilemiyorum aynı durumda olanlar toplanabilirmiyiz
Merhaba bende sizinle aynı gün iğne yaptım bugün test yaptım silik çıktı acaba sizde de bu şekilde mi

Merhaba bende sizinle aynı gün iğne yaptım bugün test yaptım silik çıktı acaba sizde de bu şekilde mi
Hayır canım ben dün yani 12.gun negatif ile karşılaşınca yapmaya korktum ama çok adet sancısı geliyor ha öldüm ha olacam gibi sende de durumlar bu şekilde mi bu arada inşallah hamilesindir

Bende de 12.gün negatif çizgi çıktı.
13.gün silik çizgi bile değildi resmen gölge sadece çıktı yoktu aslında çizgi filan dedim artık ben deliriyorum ama.tertemiz negatif görünüyordu
14.gun yine ilk idrarla test yaptım ilk 5 dakika negatifti .. 9. 10. Dakikasında hayali çizgi belirdi ama benim ümitler coktaaan bitmiş oturmuş agliyordum. Yinede doktorum kan testi görmek ister diye 14.gün (yani 2 gün önce) gittik kan verdik 16 çıkmıştı.. Umarım sanada umut.olabilmişimdir ben burda çok umut aradım çünkü.. İnşallah seninde güzel haberlerini duyarız🌺
merhaba benimde bugun cok hafif yani kahverengi gibi bir akintim geldi beyazla karisik afedersiniz adetim 5agustos gosteriyor pcoslu olsugim icin ne zaman gelir kestiremiyorum hafif ara ara agrilar ve gogus agrilarim var 17 temmuz pik gordum degerlendirdim birde 20temmuzda degerlendirmistik iste sizce regli midir test yapmama gerek var mi

Yarın 14.cu bence bı kan testi vermekte fayda var en azından aklının bulanıklığı gider tabi sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap benim adetim yarın gösteriyor bakalım hayırlısı olsun inşallah

Benim bugün çok fazla bi ağrım var ayakta duramıyorum lavaboya gittim hem çok akıntım vardı hemde hafif kanama gördüm bu sabahta kan verdim cuma günü çıkar dedi sonuçlar inşallah vardır Rabbim isteyen herkese nasip etsin bana da 🥲

Benim bugün çok fazla bi ağrım var ayakta duramıyorum lavaboya gittim hem çok akıntım vardı hemde hafif kanama gördüm bu sabahta kan verdim cuma günü çıkar dedi sonuçlar inşallah vardır Rabbim isteyen herkese nasip etsin bana da 🥲
Amin amin inşallah rabbim kucagimizi boş bırakmaz nerede kan verdin ki bu kadar geç çıkar dedi normalde hastanede 2 3 saat sağlık ocağında ise ertesi gün çıkıyor

Amin amin inşallah rabbim kucagimizi boş bırakmaz nerede kan verdin ki bu kadar geç çıkar dedi normalde hastanede 2 3 saat sağlık ocağında ise ertesi gün çıkıyor
Sağlık ocağında kan verdim cuma günü çıkar dedi tekrar gel pozitif olursa yine test yaparız yükselme varmı diye bakarız dedi

merhaba benimde bugun cok hafif yani kahverengi gibi bir akintim geldi beyazla karisik afedersiniz adetim 5agustos gosteriyor pcoslu olsugim icin ne zaman gelir kestiremiyorum hafif ara ara agrilar ve gogus agrilarim var 17 temmuz pik gordum degerlendirdim birde 20temmuzda degerlendirmistik iste sizce regli midir test yapmama gerek var mi
Yerleşme kanaması olabilir dediğiniz bence kan verin iğne olmus muydunuz

Yerleşme kanaması olabilir dediğiniz bence kan verin iğne olmus muydunuz
Hayir canim aslinda olucaktim igne ama kullanmadim dogal olsun istedim ama suan bi kanama yok sadece cok hafifti yani yok fenecek kadar azdi iki gun oyle oldu bugun yok mesela kramp gibi arada sanci giriyor ve anlamafim diz kapaklarim bacagim agirmaya basladi bugun test yapmalimiyim sizce cikar mi sonuc

Hayir canim aslinda olucaktim igne ama kullanmadim dogal olsun istedim ama suan bi kanama yok sadece cok hafifti yani yok fenecek kadar azdi iki gun oyle oldu bugun yok mesela kramp gibi arada sanci giriyor ve anlamafim diz kapaklarim bacagim agirmaya basladi bugun test yapmalimiyim sizce cikar mi sonuc
Bir kaç gün sonra yap bence adetten 2 3 gün önce daha sağlıklı olabilir kimisinde gecikince illaki cikiyo

X