Overillette çatlatma iğnesi yapanlar!!

14. Günü beklemek en güzeli ama dayanamıyoruz işte Rabbim inşallah sabrının sonunu mutluluk etsin güzel haberler al
Evet gerçekten çok zor beklemek ben dört tane idrar testi üç tane de kan testi verdim yani o kadar ki sabirsizim belki yüksek çıkar diye umutlaniyorum ama kısmet artık iki gün daha dişimi sıkacam

Arkadaşlar merhaba ben 16 temmuzda çatlatma iğnesi vurdum 18 temmuzda aşılama yapıldı. Bugün çatlatma iğnesinin 13.günü öğlen 2 tane test yaptım 2 side pozitif görünüyor sizce iğnenin etkisi geçmişmidir.

Eklentiler

• 20240729_153947.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 31
İnşallah pozitiftir canım ben çok yazı okudum ama hiç 13gun iğnenin etkisi olduğunu görmedim inşallah hamilesindir kan testi ver net sonuç alırsın

Ay iğnenin etkisi kalmamıştır canım hamilesin bal gibi. Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. belirtiler var mı

Kaçinci çatlatma iğnesi den sonra aşılamaya geçtin canım süreç nasıldı

Bu benim 2.aşılamam ilki tutmadı 1 ay ara verildi. İnşallah bu tutmuştur.
İnşallah canım ya inşallah tutmuştur peki aşılamanın maliyeti nedir ben ilk catlatma ignemi oldum eğer bununla olmazsa doktor ısrar ederse bir tane dhaa yapacam ama etmezse bende aşılama yapacam rabbim muhtaç etmesin inşallah ama elden gelen birşey olmayınca insan mecbur kalıyor maliyeti neydi

Canım bende 8 gün önce yaptırdım aşılama . Kaç yumurtan vardı sperm sayısı kaçtı . Bide aşılama günü progestan testi verdin mi
İnşallah güzel haberleri alırız rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Sperm sayısı yıkanmadan önce 4,5 ml du yıkandıktan sonra 0,5 ml kaldı. Benimde 2 yumurtam büyüdü biri 18 m diğeri 16 m di. Evet kan testi yapıldı aşılamadan sonrada progestan fitil verdi doktorum.

Değerler çok güzel görünümün canım . Rabbım ol deyince oluyor işte. Peki aşılama günü kaç çıktı kan testlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…