otobüsteki beyfendi

E

EU2

Ziyaretçi
bugün dershaneye giderken bindiğim otobüste bana rahatsızlık vermeyen o genç beyfendiye çok ama çok teşekkür ediyorum
sabah 8e 20 falan var otobüsteyim işte dershaneye gidicem karşılıklı oturulan bir otobüs geldi başka şansım da yoktu geç kalırım diye bindim normalde pek sevmem ben öyle otobüseri insanlarla göz göze falan çekinirim hani fazla yer de yoktu bi yaşlı teyzenin yanına oturdum tam karşıma benden taş çatlasın 3 4 yaş bir erkek oturdu dedim rahatsız ederse kalkarım ama tam aksi gerçekten tebrik ettim demek ki hala böyle insanlar var :enbuyukkk:

Sizde otobüs fobisi gibi bir şey mi var acaba:1rolleyes:

Yani tüm erkeklere ve otobüsteki her erkeğe potansiyel sapık damgası vurmak yanlış geldi banabenneyaptımki

otobüsteki her erkeğe falan değil aslında sadece son bir aydır otobüste ve binibüste öyle garip insanlar öyle çirkin davranışlar gördüm ki açıkçası iğrendim ama yürümek gibi bir şansımda yok yol uzak temkinli olma açısından aklımdan geçmedi değil hani rahatsız eder mi etmez mi misali

kusura bakma da cok guldum ya
erkeklerin sapiklik yapmamasi beyefendilik mi oldu gunumuzde
oy oy oy

pek otobüse binmiyorsunuz sanırım , bindiğinizde de karşılaştığınız manzaralar hoş değil dide ondanmı garip geldi. Ben pek anlamadım açıkcası :S

bana da garip geldi açıkçası, sapıklık yapmaması değil, yapması tuhaf olurdu bence.

kızlar bende bugun otobüste şahit olduğum bişeyi anlatıyım.önümde 3lü koltuk vardı bende 2li koltukta oturuyorum.önümde bi kız bindi bakımlı hoş bi kızdı beyaz etek vardı üzerinde.sonra başka bi duraktan 30yaşlarında bi erkek ve annesi bindi binerken annesine benim yanımı göstererek sen buraya otur bende öne oturym dedi.yani kızın yanına oturdu koltuk 3 kişilk ama kızın hemen bitişinde oturdu ve hiç gözlerini kızdan ayırmadı.resmen sapık gibi bakıyodu yaa önümde olduğu için çok dikkatimi çekti.arada kzın eteğinne doğru falan bakıyo.kızda anladı heralde bi iki kez ters ters baktı.ve ben inmek için kalktım annesine gel yanıma otur dedi ve kıza daha çok yaklaştı.annesi ben inerken yok falan diyodu ama sonra ne oldu bilmiyorum.vee ben doktora gitmiştim dönüşte annemle pazara gittik.pazarda dolaşırken yine o adamı gördüm bana bi bakışı vardı ay dedim tamam kesin bu adamda bi problem varr.
öyle yani kızlar kız hoşuna gider bi bakarsın iki bakarsın ama böle bu adam gibi yicek gibi bakmassın

hemen cevaplıyayım bari
otobüsteki adam dersem daha komik olur diye öyle beyfendi geldi aklıma ondan öyle yazdım
fazla evden çıkmıyorum ben dersane sayesinde otobüslere falan biner oldum alışık değildim öyle saçma sapan hareketler görmeye haklısın yani clementines

kız yoksa bakmadı diye alındında teessüfmü ediyosun!!!!!!!::::::::::::::::::::

bende anlamadim benim ztn haftaici tüm günüm nerdeyse yolculukla geciyor kim ne diye rahtsiz etsinki. Sanirim gercektende ilk defa biniyorsunuz:roflol:

:uhm: :bbo: :1shok: kafamçokkarıştı ilginçç ..
bende sizi otobüse binmek cesaretinizden dolayı tbrk ediyorum :nazar:

ben de başlığı okuyunca size bir yardımda bulundu falan zannettim

demek ki her zaman otobüse binen insanları acayip karşılıyosunuz hep tacize maruz kalıyomuş da hala biniyomuş gibi:1shok: bu anlayışınızı değiştirseniz iyi olur
sizin yararınıza:kahve:

X