Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
@Kestanesekeriiim Cok sagolun evet ne diye sormayq basladi bugunlerde daha yeni basladi sukur. Ama iletisimi zayif soguk bi cocuk kiz olmasina ragmen anneyle yalniz buyuyen cocuklar boyle olur demisti dr sosyal yani zayif komutlarimi alir isine gelince biberonunu masanin uzerine koy gibi.. @Kestanesekeriiim masallqh sizin oglunuz kucuk ama komut almasi cok iyi cocuklarlq ilgilenmeye basladimi biraz
Evet canim cocuklari gorunce yanlarina gidiyor bakiyor onlar ne yaparsa aynisini yapmaya calisiyor merhaba yaptiriyorum el sıkısıyor.ama bazen cocuklara vuruyor ozellikle kafalarina vuruyor onu da kafama takiyorum

9 aydır hasan önal diyeti yapıyoruz 2 aydırda probiyotik kullanıyoruz. algida açılma oldu bizede de artık söyleneni yapıyor, spor eğitimi aldıyoruz birde bisiklete binmeyi öğreniyor. sporun faydasını gördük diyebilirim.
Probiyotik olarak ne kullanıyorsunuz

Belki size kresinde faydasi olmustr bende verim diyorum bi saatle baslatarak ama krese ne desem bilemedim suan soylesemmi suphem oldugunu yada soylemesem diyorum ama anlarlar heralde

Kullandığınız probiyotiği internetten araştırdım konuşmaya yardımcı diyor evladınız konuşmaya başladı mı ya da konuşuyor muydu kullanmadan önce
2 aydır kullanıyoruz, konuşmasında değişiklik olmadı, anne baba mama gibi sözcükler çıkarıyor zorlanıca farklı kelimelerde kullanıyor.

Oğlunuzda yan bakma ne zaman başladı benim oğlumda da var psikolog ve psikiyatrist bu yaşlarda olur ama geçici dediler sizin ki de geçicidir
2 yaslarinda vardi gecmisti. 2 3 aydir basladi ama eskisi gibi degil. Uyarinca bana vuruyor bir kere de vurup sus diye bagirdi. Gülmekten vurmasina da kizamadim. Gececektir bence de.

X