Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Size birşey daha danışmak istiyorum müsaadenizle.bi bebek daha bekliyorum Allah kısmet ederse.ve aşıları konusunda yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsızım.siz olsaydınız,?aşıların otizm üzerindeki etkileri var midir

Hani diyolar ya yurtdışında aşılar yasaklanmıs diye. Kanada da gorumcem var ona sordurturdum. Otizmli cocuklari olan bir aile taniyordu. Cocuklari 6 yaslarinda gelmis otizmi aşmış bazi takintilari kalmis. Sadece özel eğitim almıslar. Kanada da asilari vuruyolarmış. O ailede gönül rahatlığı ile aşı yaptırmamı soylemis. Tabi ben coktan vurdurmustum bitmisti asilarim zaten.
Sonra baska bir kaynaktan sunu okudum yurtdisinda cogu ulkede Asilar yasaklanmamis ama icerisinde agir metal olan asilar piyasadan kaldirilmis. Bizim ulkemizde de keske boyle bir guvencemiz olsa. Bu konuda asilarin artik agir metal icerikli alinmadigini okumustum ama halen stogu eritmek icin bazi asilarin eski asilardan vuruldugunu okudum. Sanırim bu asilar uzun sure dayanabildigi icin daha da ucuzmus.
Birde dikkat etmemiz gereken asıl aşı karma aşısıymış.
Keske bu konuda birileri çıkıp içimizi rahatlatsa artik asilarimiz agir metal icermiyo diye.
Gercekten aşı hakkinda yazilan yazilari okuyunca insan korkuyor. çok zor. Insan arada kalıyor. Öyleki benim bir kardesim tetenozdan ölmüş bebekken. Bu konuda karar size ait. Bildigim kadariyla artik asi vurdurma zorunlulugu da yok.

Bende şimdi başa dönsem gene vurdururum gibi geliyor özellikle şuan ülkemizde kontrolsüz bir yabancı nüfus var biten hastalıklar yeniden hortladı hatta büyük kızıma rota virüs özel aşısını ysptırmıştım sonra oğluma yaptırmadım 1,5 yaşlarında ağır bir ishal geçirmişti o zaman çok pişman olmuştum. Ağır geçen ishaller donrasındada otizm e geçiş olduğu yönünde yazılar okumuştum. şimdi bende aşı vurdurmadım böyle oldumu diyeyim? Nedenin aşı olduğu kanıtlanmış değil bildiğim kadarıyla herkes bişey söylüyor başka bir yere giriyorsun candida msntarı deniliyor hangidine inanacağız artık bnilim adamlarıda çok güvenilir değil hetkes kendi çalışmasını pazarlıyor

Otizmin tek ama tek sebebi aşılardır . 1 yaşına gelene kadar beynin yağ dokusunu savunmasız bırakacak kadar civa , alüminyum enjekte ediyorlar , daha sonra ( 1 yaşında ) kızamık aşısı gibi direk beyne saldıran virüsü enjekte ediyorlar.

Bağırsak biyotiği ( yararlı mikrop ) iyi olan bebekler bu kızamık virüsünü beyne ulaşmadan yok edebiliyor ama olmayanlar malesef otizm denilen davranış bozukluğuna sebep oluyor .

İnsan nesline önleyici hekimlik adı altında kimyasal müdahelede bulunmak , insanlık neslini bozmaktan başka bişey değildir . Tıbbı bilim kişiye özel uygulanmalı ve kimyasal müdahele ancak belirtilerden sonra kişiye özel uygulanmalıdır .

Bebeklere aşı yaptırmak insanlık nesline saldırıdır . Yok etmektir !!!
24 ve 4 aylık iki oğlum var ve ilk oğlum kakasını 6 günde yaptı ilk 6 ay sütümü sindiremedi galiba dedin çünkü kabız değildi doktorda aglamyo çocuk kasmayn demişti 6 aydan sonra günde 2 kere ek gıda ile yaptı

Şimdi diğer oğlum 3 4 günde bir yapıyor hergun yapmıyor anlamıyorum neden böyle

Aşılar öyle kafamı karıştırıyor ki 1 ya asilarndan sonra 2 ayda 3 kere hasta olmuştu oğlum hemde ateşli çok zor bir dönemdi şimdi 2 yas aşısı olacak ama.koekuyorm her aşıdan sonra huy değişti oğlumda korkuyorum

Bide bir kaç gündür güzel gelişmeler var saymayı öğrendi 10 a kadar sayıyor kelimeler arttı korkuyorum aşıdan

4 aylık bebeğimin de 4 aylık aşısı var ama ikisi de hasta biraz erteledim

Bilmiyorum.ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum bu asilardan

Bağırsak.olayını nasıl çozerkm bağırsak florası bozuksa aşı etkilerse dört aylık oğlum içinde zor olrsa herşey

Yapmayın , etmeyin , lütfen lütfen bebelerinize kıymayın . ALLAH çocukları size teslim etmiştir , sorgusuz bir şekilde bu ilaç baronlarının her dediğini yasa kabül edip teslim etmeyin. Onlarda biliyor tüm bu bozuklukların aşılardan kaynaklandığını ama deklare ederlerse insanların tıbba bilime güveni kalmayacağını sandıkalrı için saklıyorlar . Deklare ederlerse kimse daha bir ağrı kesici bile almaz . Buda onları hem kazançlarından hemde saygınlıklarından hemde makamlarından eder. BU YÜZDEN KABÜL ETMİYORLAR VE HER TÜRLÜ ENTRİKAYI ÇEVİRİYORLAR.
neslimizi bozuyorlar , düşünün bi ya, ALLAH RIZASI İÇİN düşünün . Düşünmek en büyük erdemdir , insanı insan yapan şeydir . DÜŞÜNÜN ya bizim babalarımız dedelerimiz aşıylamı yaşadılar ve hayatlarını ikame ettiler .
ALLAH insanı hastalıklara karşı koruma sistemiyle donatmıştır . Kızamık virüsü vücuda bulaştığında vücut alarm verir ve hemen savunmaya geçer o virüs yok edilinceye kadar ateşi yükseltir / ki hemenhemen tüm virüsler 40 derecede ölür ) . Yediğiniz tüm gıdalar protein değilde hemen antikor üretmeye başlar . ve virüsü yenmeye odaklanır tamamen .
Ama aşılar ise virüsü değil , vücudun savunmasına geçen alarm sistemini yani belirtilerini öldürdükleri için . Tamamen korumasız kalıyor yavrucaklar .

AŞILAR VİRÜSÜ ÖLDÜRMEZ , VİRÜSLERE KARŞI ALARMA GEÇİP SAVUNMA MODUNA GEÇECEK VÜCUDUN BELİRTİLERİNİ GİZLER .

ALLAH RIZASI İÇİN DÜŞÜNÜN , KENDİNİZE VE ÇOCUKALRINIZA KIYMAYIN AŞI YAPTIRMAYIN . YAZIK ETMEYİN KENDİNİZE

Yapmayın , etmeyin , lütfen lütfen bebelerinize kıymayın . ALLAH çocukları size teslim etmiştir , sorgusuz bir şekilde bu ilaç baronlarının her dediğini yasa kabül edip teslim etmeyin. Onlarda biliyor tüm bu bozuklukların aşılardan kaynaklandığını ama deklare ederlerse insanların tıbba bilime güveni kalmayacağını sandıkalrı için saklıyorlar . Deklare ederlerse kimse daha bir ağrı kesici bile almaz . Buda onları hem kazançlarından hemde saygınlıklarından hemde makamlarından eder. BU YÜZDEN KABÜL ETMİYORLAR VE HER TÜRLÜ ENTRİKAYI ÇEVİRİYORLAR.
neslimizi bozuyorlar , düşünün bi ya, ALLAH RIZASI İÇİN düşünün . Düşünmek en büyük erdemdir , insanı insan yapan şeydir . DÜŞÜNÜN ya bizim babalarımız dedelerimiz aşıylamı yaşadılar ve hayatlarını ikame ettiler .
ALLAH insanı hastalıklara karşı koruma sistemiyle donatmıştır . Kızamık virüsü vücuda bulaştığında vücut alarm verir ve hemen savunmaya geçer o virüs yok edilinceye kadar ateşi yükseltir / ki hemenhemen tüm virüsler 40 derecede ölür ) . Yediğiniz tüm gıdalar protein değilde hemen antikor üretmeye başlar . ve virüsü yenmeye odaklanır tamamen .
Ama aşılar ise virüsü değil , vücudun savunmasına geçen alarm sistemini yani belirtilerini öldürdükleri için . Tamamen korumasız kalıyor yavrucaklar .

AŞILAR VİRÜSÜ ÖLDÜRMEZ , VİRÜSLERE KARŞI ALARMA GEÇİP SAVUNMA MODUNA GEÇECEK VÜCUDUN BELİRTİLERİNİ GİZLER .

ALLAH RIZASI İÇİN DÜŞÜNÜN , KENDİNİZE VE ÇOCUKALRINIZA KIYMAYIN AŞI YAPTIRMAYIN . YAZIK ETMEYİN KENDİNİZE
Annelerinize dedelerinize sorun bakalim kac kardesleri , cocuklari, arkadaslari cocukken bugun esamesi bile okunmayan hastaliklardan olmus?
Avrupadaki toplu olumler, bugun gelismemis ulkelerde fakir cocuklarin asisizliktan olmesi peki bunlar ne olacak?

Gidin sorun bakalım fakir ülkelerin halklarına çocukları aşısızlıktanmı yoksa açlıktanmı ölüyor .
Aşı yapılmayan fakir ülke yok , BM ve yardımn kuruluşları fakir tüm ülkelerdeki aşı fonunu karşılıyor .

Ne kaldıki aşı yapmayan tek halk amişlerdir . Nüfusları 250.000 civarı ve tarihleri boyunca SADECE 3 otizm vakkası yaşanmış . Bir tanesi evlatlık edinilen ve aşıları yapılmış bir çinli . Diğer ikisi hakkında ise bilgi yok .

Gidin sorun bakalım fakir ülkelerin halklarına çocukları aşısızlıktanmı yoksa açlıktanmı ölüyor .
Aşı yapılmayan fakir ülke yok , BM ve yardımn kuruluşları fakir tüm ülkelerdeki aşı fonunu karşılıyor .

Ne kaldıki aşı yapmayan tek halk amişlerdir . Nüfusları 250.000 civarı ve tarihleri boyunca SADECE 3 otizm vakkası yaşanmış . Bir tanesi evlatlık edinilen ve aşıları yapılmış bir çinli . Diğer ikisi hakkında ise bilgi yok .
Buyrun bm o asilari yapmadan once ve yaptiktan sonra sadece kizamiktan olenlerin listesi.
IMG_0039.PNG

Even in countries where vaccination has been introduced, rates may remain high due to parents refusing to let their children be vaccinated

Asiya baslandigi halde bazi ulkelerde olum oranlari aileler kabul etmediginden hala yuksek olabilir.

Bide bu istatistiğe otizm , hiperaktif , dikkat bozukluğu , kronik astım sayılarını ekleyelim .
Yaklaşık tahmini sayısı 100.000.000
Hadi bak bakalım hangimizin sayısında çok sıfır var . Biz sana ilaç BARONLARI diyoruz sen baron olmadıkalrını , onların ağzıyla ( istatikleriyle )kanıtlamaya çalışıyosun ..

Amerikada aşılar döneminden önce kızamık olan çocuk vakkası yılda 50 veya 100
Aşılardan sonra amerikada kızamık BELİRTİ olarak azaldı ama şu anda yaklaşık her 50 çocuktan biri otizmli

Aşılar asla asla kızamık virüsünü engellemez , kızamık virüsünün geçtiği vücudun belirti vermesini engeller . Ve vücudun koruma sisteminin harekete geçmesini engeller

Hem ben bilime herkesten çok önem veren biriyim . Ama ahlaksızlaşan her şeye karşıyım . Malesef tıp dünyası şuanda ilaç şirketlerinin tekelinde ve yönlendirmesindedir . Onlardan izinsiz hiçbir makale yayınlanamaz , ve hiçbir bilimci ünvanıyla konuşma dahi bile yapamaz .

Bugün aşıların insanlık düşmanı olduğunu ülkenin en büyük prof.u kanıtlasa bile malesef elinden bir şey gelemez . Hemen ünvanına el konulup , meslek kuruluşlarınca ayıplanıp , bir takım suni delillerle halk nezdinde hemen itibarsızlaştırılacaktır .

Bence sen hayal aleminde yasiyorsun.
Amish leri de arastirdim sirf yalan uydurma bir internet haberi.
Burada profesor gibi yaziyorsun ama oradan buradan toplama sahte haberlerle bunu yapamazsin.
Olenlerle otizm olanlar arasinda sifir yaristiriyorsun.
Kusura bakma ama cocugumun otizmli olmasi olu olmasindan iyidir.

Asilar sadece belirtileri yok ediyosa kizamik geciriyoruz farkinda degiliz yani guzel bir sey bu sonucta ölmüyor cocuklar. Zaten ası dedigin ölü mikrop. Vucut alissin savunma mekanizmasi gelissin diye verilen hafif duzey mikrop. Mesela bir doktor aramizda o kadar cok veremli insan var ki ama sadece tasiyici olarak asili olduklari icin hasta olmuyolar demisti bana. Aşısiz cocuklar hep bunlara maruz kalacak.
Ben sadece asılarin agir metalsiz en saglikli olaninin gelismis ulkelerdeki gibi kullanilmasini istiyorum.
Bir daha cocugum olursa asi vurdurturdum ama mesela iki yada uc asi birden vurdurmazdim teker teker. Cocugun vucudu kaldirabilsin diye. Karma asi bu yuzden tehlikeli deniyor. Olmasi gerektiginden daha fazla agir metal giriyor olabilir vücuda.

Son düzenleme:
Asilar sadece belirtileri yok ediyosa kizamik geciriyoruz farkinda degiliz yani guzel bir sey bu sonucta ölmüyor cocuklar. Zaten ası dedigin ölü mikrop. Vucut alissin savunma mekanizmasi gelissin diye verilen hafif duzey mikrop. Mesela bir doktor aramizda o kadar cok veremli insan var ki ama sadece tasiyici olarak asili olduklari icin hasta olmuyolar. Aşısiz cocuklar hep bunlara maruz kalacak.
Ben sadece asılarin agir metalsiz en saglikli olaninin gelismis ulkelerdeki gibi kullanilmasini istiyorum.
Bir daha cocugum olursa asi vurdurturdum ama mesela iki yada uc asi birden vurdurmazdim teker teker. Cocugun vucudu kaldirabilsin diye. Karma asi bu yuzden tehlikeli deniyor. Olmasi gerektiginden daha fazla agir metal giriyor olabilir vücuda.
Ben oglum otizm olunca kizima butun asilarini gec yaptirdim. 4 asi olacagi gun de kabul etmedim, 2 hafta arayla 2 2 yaptirdim

Bu arada gelismis bi ulkede yasiyorum ve otizm orani da inanilmaz yuksek. Illaki asilarda da suc vardir ama asisi olmayan otizmli cocuk da var.

Hayır hayır bu doğru değil . Kızamık virüsü öldürmez yalan söylüyorlar . Kızamık virüsü beyine saldıran bir virüstür.

Kızamık virüsü vücuda girdiğinde 5-6 gün vücutta yuvalanır . Daha sonra vücudun yumuşuk yağ merkezine yani beyne doğru harekete geçer . Bu haraketiyle beraber vücut teşhisi koyar ve hemen onu engellemeye başlar . Bunu nasıl yapar ; tüm virüsler sıcağa karşı hasasstırlar ve dayanamazlar . Yediğiniz besinleri hemen vücudu ısıtmaya harcar ( dolayısıyla halsizlik ve diğer yan etkiler bundandır ) . Virüs yenilene kadar yüksek ateş devam eder. Ve virüs yenildikten sonra kalıcı bağışıklık kazanılır . Bir daha kızamık olmazsınız .

Yani vücut asla beyne ulaşmasına izin vermez . Şayet beyne ulaşırsa orda uzun bir kuluçkaya yatar ( 6-10 yıl arası ) sonrabeynin motorunu yok eder .

Sizler aşı yaparken vücudun bu virüsle savaşmasını ve kalıcı bağışıklık almasını engelliyorsunuz .
Siz kızamık virüsünü yendiğinizi sanıyorsunuz ama aslında o zaten savunmasız vücutta ilerliyor .

Yaptığımız tüm yorumlar resmi görmemizi engelliyor

BÜYÜK RESİM BUDUR

NE ZAMANKİ AŞILAR ÇIKTI OTİZM DİYE BİR ŞEY ÇIKTI
NE ZAMANKİ AŞI YOKTU , OTİZM DİYE BİRŞEY YOKTU

Tıb bile bunu kabül ediyor ama saçma sapan teoriler sunuyor ve bilgi kirliliği oluşturuyor .

Bakın bakın çocuklarımıza , ya otizmli oluyor , ya hiperaktif , ya dikkat eksikliği , ya olaylara fazla tepkisiz , ya kronik astım ,

Yıllarca penilisiline mucize gözüyle bakıldı tam 70 sene evet tam 70 sene . Tapıldı gibi birşey resmen o ilaca . Ne şikayetle gidilse bilgisiz cahil ezberci doktorlar çaktılar penisilini , çaktılar penisilini . Ne oldu sonra ha ne oldu . İlaç ölümlerinin yüzde 75 inden o penisilinin sebep olduğu kanıtlandı . Ve tüm dünyada yasaklandı . Kaçınız biliyorsunuz bunu ?Söyleyin kaçınız biliyorsunuz .

Antibiyotikleri ne yapalım ? başımız ağrıdı verdiler antibiyotiği , parmağım ağrıyor dedik verdiler antibiyotiği , öksürüğüm var dedik verdiler antibiyotiği .

Ne oldu şimdi , etmeyin eylemeyin antibiyotik kullanmayın diyorlar .

Önce yediğimiz içtiğimiz şeylerin genetiğiyle oynadılar , hastalıkalar artınca suçu yaptıkalrında değilde insan vücudunda bulup sonra onunla oynamaya başladılar . Bu bilimin ahlaksızlaşmasıdır.
Bir şey ahlaki değerlerden uzaklaştımı yarartan çok zarar vermeye başlar . Bu şey ne olursa olsun
Bilim insanlığın ortak değeridir ve herkesin ilerlmesinde yardımcı olması şarttır .

Bilimi önümüzü aydınlatan bir ışık olarak görmek başka bişeydir , ışığa tapmak başka bişeydir .

X