otel seçtim ama nasıl ??*

avensis

hayat arkadaşım eşimmm
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
375
0
kızlar balayı otelimizi seçtim
susesi luxury /belek
sizce nasıl??? giden varmı? yada tavsiye edecek olan??

3 sene önce gittim beğendim rahatsız olduğum bir şey olmadı.
Size Sungate Port Royal ve Silence Beach Resort bunlarıda öneririm...

3 sene önce gittim beğendim rahatsız olduğum bir şey olmadı.
Size Sungate Port Royal ve Silence Beach Resort bunlarıda öneririm...

teşekkür ederim.
tavsıye ettıgın otellere bakarım benım ıcın onemlı olan balayı paketındekı ozellıklerı
:KK64:
sanırım bıraz daha ıncelemem gerekecek

para durumunuzu bilmiyorum ama bütçeniz yeterse
Limak Limra bunlara bir bakın derim. balayı için süper bir yer bence

kesinlikle pişman olacağını düşünmüyorum.
iyi bir tercih yapmışsınız.

teşekkür ederim.
tavsıye ettıgın otellere bakarım benım ıcın onemlı olan balayı paketındekı ozellıklerı
:KK64:
sanırım bıraz daha ıncelemem gerekecek

Üçüde çok güzel oteller canım tabi bu benim görüşüm herkesin tatil anlayışı farklıdır ama bakmanı tavsiye ederim :)

baktım da şimdi, balayı paketi baya iyiymiş ya, eşimle nikah mı tazelesek napsak :KK52:

slm..bu otelde yaptık biz de balayımızı 5 gece 6 gün.. otelde türk çok az..nerdeyse full rus..ama yaş ortalamaları çok yüksek..çok hijyenik ama sıkıcı bence.. düğünden sonra o yorgunlukla otelın aktıvıtelerine pek katılamadık biz..belekte ve diğer ilçelerde gezdik..şi,mdiki aklım olsa oraya döktüğüm parayı 3 e böler yazın her ay bi aktıvıte yapardım..bilgine:)

slm..bu otelde yaptık biz de balayımızı 5 gece 6 gün.. otelde türk çok az..nerdeyse full rus..ama yaş ortalamaları çok yüksek..çok hijyenik ama sıkıcı bence.. düğünden sonra o yorgunlukla otelın aktıvıtelerine pek katılamadık biz..belekte ve diğer ilçelerde gezdik..şi,mdiki aklım olsa oraya döktüğüm parayı 3 e böler yazın her ay bi aktıvıte yapardım..bilgine:)

yol ile birlikte 4.000 civarına gelıyor..
haklısın çok para ama balayı ya ondan bıraz rahat davrandım...
rusların kemerde çok oldugunu oldugunu duymustum..peki balayı paketı nasıldı ?? memnun kaldınmı?

Tatlım kesinlikle çok iyi bi seçim yapmışsın,her sene yaz tatilini Antalya'da geçiren biri olarak biçok otel hakkında fikrim var ve Susesi cidden giderseniz pişman olmıycağınız biyer.Onun dışında Martı Myra Kemer ya da Limak Limra yı da öneririm.
Biz balayını Martı Myra da yaptık geçen sene çok memnun kaldık.

Tatlım kesinlikle çok iyi bi seçim yapmışsın,her sene yaz tatilini Antalya'da geçiren biri olarak biçok otel hakkında fikrim var ve Susesi cidden giderseniz pişman olmıycağınız biyer.Onun dışında Martı Myra Kemer ya da Limak Limra yı da öneririm.
Biz balayını Martı Myra da yaptık geçen sene çok memnun kaldık.

çok sagol canım rahatlattın beni :KK14:
lımak lımra hayranı baya var bırde oraya bakayım hemen
balayı oldugu ıcın pişman olmakta korkuyorum o yuzden bu kadar telaşlıyım
:KK45:

Belek Club Mega Sarayda tam 6 ay kaldım stajımı yaptım orada.1. sınıf tatil köyüdür kendileri,inanılmaz güzel bir yer staj sonrasında 2 haftada müşteri olarak kaldım(yoksa içime oturacaktı:KK52:)
ardından Sirene Hotel ve Adora Golf Resort Hotelde 15 er gün kaldım,birbirlerine çok yakınlar.
Belek harika bir yer,yaşanası bir yer...
Ama bana kim sorarsa Club Mega Saray derim ve tek geçerim!

X