Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Merhaba kızlar, ben yeni başladım hobi olarak örgüye. Topiği görünce dikkatimi cekti. Hicbir sey bilmiyorum, su an youtubedan izlediğim vir videoya göre arkadaşımın kızına bandana yapıyorum ilk deneme olarak umarım güzel bir şey çıkar

Öğrenmek için önerilerinize açığım, nerden nasıl başlamalı derseniz

Mesajların hepsini okuyamadim ama çok güzel fotolar gördüm. ellerinize, emeğinize sağlık.

İpin çok tatlıymış yaa bitmiş halini de merakla bekliyorummm
Ben mavi alacaktim ama yokmus, en sevdigim renk yeşili seçtim
Model bu,

İlk defa büyük bir sey örecegim (düz ters selanik bere atki ördüm hep) ve ilk defa delikli melikli farkli model örüyorum

Yaa model de çok şirinmiş gerçekten ben de atayım örmeye çalıştığımı dur

Eki Görüntüle 2781566 arkasında kaldım öyle aslında bitmek üzere ama uzatıyorum nedense clara
Kızlar, bilenlerden acele cevap gelirse cok sevinirim.
Yelegin uc kısımlarını böyle örmek için nasil ormem gerek?
Hem düz sırayı orerken hem ters sirayi orerken ayri ayri nasil yapilacak söyleyebilir misiniz?
Başta baya bi yanlış yapmıştım, aralarda düzelttim, simdi yine yanlış yaptim, kafam karıştı

İlik/düğme kısımlarının olduğu yerleri mi diyorsun boydan boya uç derken, daima düz öreceksin önde de arkada da o şekilde kendiliğinden haroşa olmuş oluyor yine daha iyi bilen varsa yazsın tabi ben youtube dan örüyorum bunu öyle anlatıyor kadın clara

Haa tamaam, kiz annem de öyle demisti ama ben nasil yanlış yaptığımı daha yeni anladim, ay cok sag ol canim yaa

Valla bayıldım ben bunları yapabilir miyim bilmiyorum

Merhaba, bu yelek bana hediye gelmişti. ören kişi bunu artan iplerden örmüş. Fikir olsun

Eki Görüntüle 2774645
Tülbent alana kadar, bunlara başladım bende.
Tomurcuk veya nar modeli diye geçiyor.

Kızlar ev hayvanat bahçesine döndü

Sizinkilerle kıyaslayınca çok sıradan ama bu benim için imkansızı başarmanın resmi

Yeleklerin kalan ipiyle de birer şapka yaptım kızlara bence çok tatlı oldular

Eki Görüntüle 2781566 arkasında kaldım öyle aslında bitmek üzere ama uzatıyorum nedense clara
Hanımlar maşallah hepsi harika olmuş elleriniz dert görmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…