Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Allahını seversen fotoğraf at. :rolleyes: :KK70:
IMG_20210131_011342.jpg

İlk örgüye göre iyi bence yaaa :KK47:

Ağzını gözünü yapamadım 40 kere denedim en son bıraktım. Boynunda dikişi belliydi oraya hemen fırfırlı bir şey yaptım. Sol kola bak önde duruyo yamuk dikmişim😂😂😂

Özendim valla çok güzel şeyler yapmışsınız😍 terapi gibi stres atılır bunlarla, hele şu amigurumi bebekler çok güzel, bende yapabilsem ne iyi ama hiç bilmiyorum. Ortaokulda bi delikli kazak örmüşlüğüm var o da annemle-teyzem yardım etmişti, bir de eşime atkı örmüştüm kaç yıl önce. Nasıl ördüm bende bilmiyorum valla yapmaya kalksam yapamam gibi geliyor 🤷😀

Özendim valla çok güzel şeyler yapmışsınız😍 terapi gibi stres atılır bunlarla, hele şu amigurumi bebekler çok güzel, bende yapabilsem ne iyi ama hiç bilmiyorum. Ortaokulda bi delikli kazak örmüşlüğüm var o da annemle-teyzem yardım etmişti, bir de eşime atkı örmüştüm kaç yıl önce. Nasıl ördüm bende bilmiyorum valla yapmaya kalksam yapamam gibi geliyor 🤷😀
Çoğumuz basit modeller yapıyoruz. Dene sen de yaparsın. 🤗

Dimi çok güzeller. Örmesi de çok zevkli

Sen yine yaparsan paylaş bizle valla çok beğendim. 😘😘
Canım şimdi bunun saç bandını ve patiğini yapıcam sonra tulum yapıcam hepsinin yününü almışım yavaş yavaş yapıyorum yaptıkça da atacağım inşallah 🤗🌸

X