Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Kızlar bunu örmek için nasıl şiş kullanmalıyım. Normalde Örgü örmeyi biliyorum ama hiç böyle bişey yapmadım baka baka yapa bilir miyim acaba
Kesinlikle baka baka yaparsın. Aldığın ipte şiş numarası yazar. Alırken de sorabilirsin.

Kızlar lastik örüyorum 2duz 2ters mesela duzle baslarsam ikinci sirada tersle baslıyorum fakat 3.sira nasil başlarım iki gündür sokup sokup yapmaktan 🤷‍♂️☹️ 3.sira nasil baslanir bilen varmı
2+2 cift lastik
Düz bitirdiysen ter başlayacaksın. Ters bitirdiysen de düz başlayacaksın.

Selamlar

Gecen sene bir oyuncak ayi bir de tavsan ördüm, tığ ile annemin kalan iplerinden.
Sıfırdan başlamıcam ama sıfırdan pek de farkım yok 😍🤣🤓

Yolculuğum hayırlı olsun.

20210124_154859.jpg

Patiğimin dikilmemiş hali. 🤗

Kızlar lastik örüyorum 2duz 2ters mesela duzle baslarsam ikinci sirada tersle baslıyorum fakat 3.sira nasil başlarım iki gündür sokup sokup yapmaktan 🤷‍♂️☹️ 3.sira nasil baslanir bilen varmı
2+2 cift lastik
En son düz ördüysen ters başlayacaksın canım. Ama ben ilk ilmekleri örmem boş alırım hep.
Merveee yazılı videolu tarifi var mı bunun bende yapıyım yaaa çok hoş duruyo😍

1 tane amigurumi tavşan ördüm gözlerini yapınca atayım buraya. Şimdi bir de bebek yeleği örüyorum :KK69:

Eline saglik cok tatli:))
Dikme asamasini da goster,teyel alipta mi buzdun?
Yetiskinler versiyonu da var mi?

En son düz ördüysen ters başlayacaksın canım. Ama ben ilk ilmekleri örmem boş alırım hep.

Merveee yazılı videolu tarifi var mı bunun bende yapıyım yaaa çok hoş duruyo😍

Ben bunu yaptım. Büyütülebilir. Dikimini de çok güzel anlatmış kadın ama ben ik patiği 2 kez diktim tabi 🤣🤣
1 tane amigurumi tavşan ördüm gözlerini yapınca atayım buraya. Şimdi bir de bebek yeleği örüyorum :KK69:
At tabiii bekliyoruz 🥰
Kız sen neler yapıyon boyleeee bayıldım çok guzel olmus merfem bu🥰
Çok teşekkür ederim. Süper oyalanma oldu bana. 🤪
Alize puffy den 2 battaniye ordum bende yumuşacık ve 1 gunde bitiyor bi bak bence elindeki bitince
Gördüm onları. Biraz oyalasın istiyorum o yüzden tığ şiş filan dürtüyorum. 🤗 Ama belki denerim. 🥰

Ben bunu yaptım. Büyütülebilir. Dikimini de çok güzel anlatmış kadın ama ben ik patiği 2 kez diktim tabi 🤣🤣

At tabiii bekliyoruz 🥰

Çok teşekkür ederim. Süper oyalanma oldu bana. 🤪

Gördüm onları. Biraz oyalasın istiyorum o yüzden tığ şiş filan dürtüyorum. 🤗 Ama belki denerim. 🥰

Teşekkür ederim canım benim :KK68:

X