Ortak arkadaş fotoğrafları.. Sonunda psikolog..

Lunatix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
247
139
Merhaba,
İçim bunaldı çok. Yazmak istedim buraya..
2-3 gündür kötü hissediyorum kendimi. Onca yapılana rağmen eski zamanları çok özlüyorum ya da beynim bana bir oyun oynuyor.. dün gece çok ağladım uzun zamandan beri içim doldu. Sanki o beni aramadıkça beni bıraktığına daha çok inanamıyorum. Numaramı bile silmiş oysa.
Kalabalık bi arkadaş grubumuz vardı tatillere her yere gittiğimiz. Onun cok samimi erkek arkadaşları ve kız arkadaslarından oluşan.
Bugün story atmış kızlardan birisi ınstagramda. Çocuklardan bir tanesi evlenme teklif etmiş. Ki grupta herkes bizi örnek çift sayardı. Hiçbiri yaramaz çocuklar değilerdi ama yine de görünce içim ezildi. O da orada tabii. 1 aydır ilk kez gördüm. Cok kötü oldum.
Ortak arkadaşları onların ne suçu var diye düşünerek silmiyordum, ama görmek canımı yakıyor çok. Orada ben de olmalıydım hissini atlatamadım. Arayacaktım az daha. Zor tuttum engelledim kendimi.

Psikologa gittim bugün özel hastananede. 45 dk dinledi notlar aldı. Psikoterapi için yine gel dedi haftada 1 kez. Faydasını gören var mı? İyileşen bu süreçte.
Ben bi iyiyim bir çokkötüyüm. Benim numaramı sildiğinden berii içim öfkeliydi hiç bakmıyordum hesaplara. Ama yine bir kötüleştim bugün gördüğüm fotoğraflar da üstüne..
yazmak içimi dökmek istedim..

Simdi ablacim adami ozlemis de olabilirsin ama adamlayken takildigin o arkadas grubunu ve o sosyalligin sana sundugu mutlulugu da ozlemis olabilirsin.

Bence 2.secenek burda, arkadas grubunu ve onlarla takilmayi ozlemissin. Sen de baska arkadaslar bul sosyalles, kafan dagilir hem de daha mutllu hissedersin.

Şİmdi baktım gönderi ve hikaye gizleme seçeneği varmış. Yaptım, teşekkür ederim..

Yani sadece bu konu da yardım alıyorsanız. Psikoloğa gitmeyin derim.
Çünkü haftada 45dk boyunca O adamdan bahsetmek unutmanızı geciktirecek kendinize yapmayın bu kötülüğü ve ortak arkadaşlardan mutlaka kurtulun

Evt bu konu için gidiyorum baş edemediğimi hissettim..

Her ikisini de özlüyorum sanırım zaman zaman. Bir hayat vardı onunla birlikte. O hayat ve o hayatın vaatleri

Simdi soyle diyeyim, son yillarda toplumumuzda yalnizlik epidemik hastalik olarak yayiliyor.
Herkes soyal medya pozlarinda mutlu, ama konusacak samimi bir tek insan yok.
Ben de ask acisi cektigimde arkadaslarimla konustum agladim bitti gitti. Konusmayinca zehir insanin icinde kaliyor. Eeee gunumuzde konusacak kimse yok etrafta. Mecburen modern cagin parayla kiralanan arkadasi olan psikologa gidiyorsun, konusma ihtiyacini gidermek icin.

Konu sahibesi gider, gorusur terapistle, icindeki aci hafifileyince gitmeyi birakir dediginiz gibi ayni konuyu surekli desmenin kimseye faydasi yok.

Sürekli annemle konuşuyorum, kendi kendimize sorup cevaplıyoruz içinden çıkamıyoruz , çok sosyal değilim yakın arkadaşlarım var 1-2 tane ama sürekli insanlara ağlamak zayıf görünmek istemiyorum sanırım.. o yüzden bir anda karar verdim çok direndim gitmemek için psikologa..

Youtube de psikolog izzet gullu var ask acisi ile ilgili videolari vardi bi dinleyin izleyn zor elbette

Geçecek inş seni çok iyi anlıyorum psikoloğa gitmekle çok iyi yapmışsın muhakkak faydasını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…