Orta kalite embriyo

roselovee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2022
242
100
Orta kalite embriyom var 5.gün ama 4. Gün kalitesinde . Çift embriyo transferi olacak . Benim gibi olan var mı ? Böyle olup hamile kalan

Benim biri 3. gün, biri 5. gün embriyosuydu, hangisiydi bilmiyorum ama yine biri orta, biri iyi kaliteydi şuan 18 aylık ikizlerim.

Benim biri 3. gün, biri 5. gün embriyosuydu, hangisiydi bilmiyorum ama yine biri orta, biri iyi kaliteydi şuan 18 aylık ikizlerim.
Çok sevindim adına canım . İnan hüzünlenmekten 2 gündür dışarı çıkmıyorum . Yarın diğer embriyolarımın sonucu için arayacaklar . Rahim dinlendikten sonra transfer olacak . Ve embriyolarım geriden geldiğini biliyorum

Hiç sıkma canını, ben kalitelerini bile sormadım moralim bozulmasın diye, transferden sonra doktor söyledi “tamam” dedim geçtim. Bol bol moral depola, ikisinin de birbirinden farkı yok bebeklerimin, karnımdayken de öyleydi. Transferden sonra bol su, bol yoğurt, her gün bir dilim ananas ve 2 bardak havuç suyu iç. Şimdiden kitap al, dizi belirle kendine onlarla vakit geçir. Kimsenin mutsuz tüp bebek hikayesini dinleme

Hiç bişey yapmadan yatıyorum boş boş . Aslında bu duruma Embriyolog soktu beni . Umut vermemek için . Geriden geliyor dedi falan . Dua eder misin inşaşşah yarın sonucum iyi olur

Hiç bişey yapmadan yatıyorum boş boş . Aslında bu duruma Embriyolog soktu beni . Umut vermemek için . Geriden geliyor dedi falan . Dua eder misin inşaşşah yarın sonucum iyi olur

Ay yok ya, hiç sıkma canını. Tabii ki ederim bol bol fetih suresini oku sende, annenlere falan da okut. Ben transfer olduğumda biz hep onu okuyup okutmuştuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…