ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben de yeni üye oldum oriflameye.ama nasıl sipariş verecem netten bilemiyorum.danışman kodum falan da var.bir de internet bankacılığı aracılığıyla faturaları ödeyebilir miyim?bilgi almak istiyorum.

orfıflamedan gerÇekten memnunum dıĞer kozmetık ÜrÜnÜnde (avon )dudaklarımda kuruma ve soyulma gıbı sıkıntılar yapıyordu ama orıflamemın tum urunlerı Şahane hıc bır sıkıntım yok :)

ben de yeni üye oldum oriflameye.ama nasıl sipariş verecem netten bilemiyorum.danışman kodum falan da var.bir de internet bankacılığı aracılığıyla faturaları ödeyebilir miyim?bilgi almak istiyorum.

oriflame.com.tr den girdikten sonra gereklı yere danısman kodunu ve sifrenı yazarak gırebılırsın seni uye yapan arkadas sıfrenı vermıstır sanırım eger vermedıysede sorun degıl ılk sıfre dogum tarıhındır hep mesela dogum gunun 02.12.1980 diyelım sifren 02121980 olur sen onu siteden degısebılırsın orfiflame sayfasının altında mınık dergı resmı var ordan veya hızlı sıparıs bolumunden kodları gırerek verebılırsın:)2. Soruna gelınce elbette ınternet bankacılıgı ıle odeme yapabılırsın:)) ummarım yardımcı olabılmısımdırdelikafadulden

Son düzenleme:
tşk ederim tabiki yardımcı olmuşsun hem de fazlasıyla :) bakalım ilk siparişimi temmuz kataloğundan vercem.kargo parası yerine ürün seçme işi varmış.onu da öyle yaparım.tekrar teşekkür ederimm

tşk ederim tabiki yardımcı olmuşsun hem de fazlasıyla :) bakalım ilk siparişimi temmuz kataloğundan vercem.kargo parası yerine ürün seçme işi varmış.onu da öyle yaparım.tekrar teşekkür ederimm

evet urun sıfırlama dıye bır kod var 729000 o urunu sıparıs verırsen eger sana o ay ne hedıye verıyorsa onu yoluyor bır ay ruj verdı gecen ay el kremı bu ayda el kren-mı verıyordu sanırım tam emın degılım ama

el kremı gelecek o zaman siparısımı sabah yolladım :)

oriflame sitesine giriş yaptıktan sonra sipariş verme' yi tıkla orada sağ tarafta raporlar var onu tıkla yeni bir sayfa açılacak yine sağ tarafta finans var onu tıkla açılan ekranda aşağıda son ödenmemiş faturan vardı o fatura numarasını tıklarsan içerik açılır oradan görebilirsin ürünün ne olduğunu... biraz karışık gibi ama :)

oriflame sitesine giriş yaptıktan sonra sipariş verme' yi tıkla orada sağ tarafta raporlar var onu tıkla yeni bir sayfa açılacak yine sağ tarafta finans var onu tıkla açılan ekranda aşağıda son ödenmemiş faturan vardı o fatura numarasını tıklarsan içerik açılır oradan görebilirsin ürünün ne olduğunu... biraz karışık gibi ama :)

tşk ederim :)

bayanlar oriflame de takım lideri olanınız varmı ya da bir soru soraym cewap verirsenz çok sevinirim takım liderinin girdiği siparişlerde kargo ücreti ödenmior ya en az kaç tl girilebilior

bayanlar oriflame de takım lideri olanınız varmı ya da bir soru soraym cewap verirsenz çok sevinirim takım liderinin girdiği siparişlerde kargo ücreti ödenmior ya en az kaç tl girilebilior

kargo ucreti odememek ıcın 729000 kodu gırmelısın onun karsılıgında sana urun hedıye edıp kargo ucretını verdırmıyor ama yok dersen 6,300 verıyosun kargo ucretı oda faturana yansıyor kargo alırken bır sey vermıyorsun

bende temsilciydimde sildrdm yakında o olayı biliorumda takım lideri kendi panelinden girior ya siparişleri o zaman kaç tllik girerse girsn hizmet ücreti eklenmiodu sanırım yoksa ben mi yanlş hatırlıorum

Laptopum minyatür olduğundan :)Katalogta sayfa 45 teki açık pembe parlatıcının kodunu göremiyorum,görebilen varsa bana yazabilr mi zahmet olmazsa,şimdiden teşekkür ederim.

Laptopum minyatür olduğundan :)Katalogta sayfa 45 teki açık pembe parlatıcının kodunu göremiyorum,görebilen varsa bana yazabilr mi zahmet olmazsa,şimdiden teşekkür ederim.

Cotton Candy
Ürün Kodu:1824118241_tr_TR , BP 3 acık renk

Ürün Kodu:1824318241_tr_TR , BP 3 koyu renk

bende temsilciydimde sildrdm yakında o olayı biliorumda takım lideri kendi panelinden girior ya siparişleri o zaman kaç tllik girerse girsn hizmet ücreti eklenmiodu sanırım yoksa ben mi yanlş hatırlıorum

ben siparişlarimi sponsorumun üzerinden veriyorum takım siparişi deniyo,ne kadarlık sipariş verirsen ver 1.30 tl ödüyosun sadece.siparişler sponsoruna geliyo.lider olması gerekiyo.

700-800 tl lik kazançları nasıl elde ediyorlar ya aklım ermiyor

:) canım benim üye yaparak :)
sonrada üyenin büyümesini sağlayarak
üyen büyüdüğü zaman dolayısıyla sende büyüyosun
o kazandıkça sende kazanıyosun. ben sadece bir ay uğraştım hatta ilk bir hafta altımda 15 üyem var ve hepsi sadece kendi ihtiyaçlarını girdiler bu ay. ufak tefek şeyler 10 puan 20 puan fln
2 tanesi 100 puan üste girdi
kendi 160 fln girmiştim
bu ayki hakedişim 120 küsür lira + katloğdan gelen %30 kar
bu çarşambada bizim eve bütün üyelerimi toplıycam aslı abla var ankarada baya geniş bi grubun başında baya tecrübeli benm üstümün ....... üstü:) arada kaç kişi var bilmiyorum
o toplantı yapcak eminim satışlar artcak tabi üyelerde artck :) peki ben o zamn kaç lira prim alırım sizce :)
önümüzdeki ay yazarım buraya :KK66:
kısacası bu işi ne kadr ciddiye alırsan ne kadar iş gibi görürsen o kadr kazanırsın
kolay gelsin hepimize :)opuyorumnanaktan

kızlar bna yardımcı olurmusunuz üye olmayı düşünüorm..
katalog paraylamı ne kdr??
bp nedir??
kargo parası ne kdr??
vs vs yani satmakmı ii yoksa almakmı???
ne kdr kazanıosunuz?

ayyy arkadaşlar çok kötü anlatmışsınız :) nerdeyse kendi yapptığınız işi kötülüyceksiniz :)
canım benm sadece sipariş girersen eğer kendi istediğin şeyler sana indirimli gelmiş olur ayrıca puanlardan dolayı hediyeler fln gelir
ama üye yaparsan , yani arkadaşlarına , bu işi yapabileceğini düşündüğün insanlara tavsiye edersen onlara neyin ne olduğunu anlatıp , bu fırsatı sunarsan
onuun girdiği siparişlerin puanları senin hanene de eklenir sonuç olarak hem sen kazanırsın hem o kazanır. sonra oda çevresinden birilere tavsiye eder
onun yaptığı her üyenin puanı sana gelir tabi onada
merdiven gibi aşağıdan yukarı doğru ilerler bu sistem
sonuçta diyelim ki sen ve senin altındakiler onların altındakiler vs 20 - 30 kişi oldunuz , ki bu çorap söküğü gibi kendiliğinden gelio bi kaç tane üye yaptıktan snra :)
ve sen ve grubunun toplam yaptığı satışın fiyatı 5 milyar yada 10 milyar
10 milyar diyelim
bu durumda büyük ihtimal % 21 seviyesinde olursun
bu şu demek
sen 10 milyarın % 21 ini alcaksın :) yaklaşık 2 milyar fln eski parayla tabi :eek:
bu işin ucu bucağı yok ne kadr kazanmak istersen o kadr kazanabilirsin
ayrıca sen çalıştın uğraştın diyelim
bi yerden snra uğraşmak istemedğinde o emeklerin çöpe gitmiyo istediğin kişiye aynı seviyeden miras bırakabiliyosun
zaten bi yerden snra yönetici gibi bişi oluyosun
satış yapman gerekmio
sadece bi tek el kremi de olsa sipariş girmen gerekio o da primini almabilmek için
insanları anlamıyorum gerçekten para kazanmanın çok kolay ve eglenceli bir yolu ben egleniyorum , hiç zoruma gitmiyo
hevesli ve istekli bi şekilde insanlara anlattığım için de hem satışı çok rahat yapıyorum
hem üyeliği
üstelik hem staj yaptım hazine müsteşarlığında bu haziran içinde bu üye ve satışları yaparken hemde sürücü kursuna yazıldım yani çok yoğunum aslında bi yandan sürekli ingilizce çalışıyorum
hacettepe istatistik öğrencisiyim son snıfa geçtim genel ortalamam 3 buçuk civarı bişi
ben yapabiliyosam herkes yapabilir bu işi
tek sırrı şu benimsemek
ve severek isteyerek insanları bu konuda bilgilendirmek , günde en az 3 kişiye bahsetmek oriflame dan :)zemuszemusolumunekankayizsmile

X