ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu ay 190 bp deyim ama oriflame yaptı yine yapacağını DANIŞMANINA.
Olmaz böyle bişey sen kocaman bi resim koy miss Onu katoloğa, sonra bağıra bağıra stokta yok de. delircem ya.hep mi olur aynı sorun bi ay da olmasın. sonra miss O yu beklerken diğerleri tükensin. YETER ARTIK bu işe bi çare bulsunlar....

Aynen tam 4 tane miss o siparişimi giremedim sebep stokta yokkkkkkkkk.... Yani tam 76 puan zarardayım.Neyseki üst danışmanlarımdan Allah razı olsun.Onlarda varmış bu parfümden.Yerine ben onlara chiffon edt getiricem...Böylece puandanda kaybetmiş olmuycaz..Tesekkür ederim üst danışmanlarımmm :):lepi:

ya bi de bu tree tea lı temizleme jeli stokta yok dio neden acaba???

Muhtemelen daha kampanyaya stoksuz girmiştir.Sen gelcek die tea tree temizleme jelini beklerken diğer siparişlerde tükenmesin.Diğerlerini bari sipariş ver.
Hee bu arada optimal görmek inanmaktır göz cevresi kremide yok stokta.İlk gündenmi biter inanamıyorum yaaa bilmiyorumkismile

elmas tozlu parfümden stokta varmı?inşallah vardır salı günü sipariş vericem yoksa çok bozlulurum

selam kızlar,
erkekler için s8 edt kadınlar için de chiffon edt indirimde bu ay. deneyen ya da bilen var mı bu parfümleri? Kalıcı mı yoksa sun gibi sıktığın anda bile kokmayan cinsten mi? Birini anneme birini babama almayı düşünüyorum. Tavsiye eden var mı? şimdiden teşekkürler

evet chiffronu ben de merk ediyorum. s8 kalıcı ben çok beğenirim. yani kocam kullanıyr, sabah sıkıyor, bazen akşam 5 te geldiğinde bile hissederim

peki sizce chiffon mu yoksa giornadi golf white mı? hangisi daha kalıcıdır?
ayden, s8 ile ilgili bilgi verdiğin için çok teşekkürler.

Bende hem kendime alıyorum,hem iş arkadaşlarım için sipariş topluyorum ve oriflame ürünlerinden son derece memnunum ..

arkadaşlar benim iadem vardı yanlış yere göndermişim temsilcim halletti de ben 50 liralık ürün göndermiştim bugün fatura ödemem vardı bu faturadan düşmüşler ama 10 lira eksik neden acaba 50 lira düşüp benim 103 lira ödemem gerekmiyomuydu acaba

kendım ıçın alıyorum ark ıcın sıparıs topluyorum demıssın uyemısın orflme a ?
bende ank elvanknttteyım yaklasık 2.5aydır yapmama ragmen bu ısı lıder %12deyım ve alt uyelerımınde hesaplarına para aktarılıyor bence madem calısıyorsun sadece karla kalma yardım ıstersen herzaman
burası bızım dunyamız orflm....

direktörümü değişmek istiorum ben büyümek istiorum we bana hiç yardımcı olmuo,teline bile ulasamıorum arayınca.ilk başlarda ilgiliydı şimdi sallamıo,o yüzden ben de soğuorum yawaç yawaş bu işten:sinifsinif:

Son düzenleme:

hiç soguma derım
benım tavsıyem nacızane tabı..
benımkıde oyle hala bı toplantı hala bı yogunluk ben sevıye atladıkca kadının hosuna gıdecegıne bana haber vermedın satıslarından netten goruyorum dıyo ben boylelerıne ınat
onlar gıbı olmayacagım ıste kendı grubumu kurdum sanada kurarız
satısların nasıl hangı ıldesın
nekadardır uyesın tatlım bıde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…