ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Sabah kolim geldi,geçen ay üye olmuştum,hoşgeldiniz 2.adım hediyesi olarak gelen giordani white gold hem bozuk hem de pompası yok,divine da bozuk gibi geldi sanki.Çok sinir oldum.Kajal kalemlerin siyahı ve mavisini istemiştim,mavisi açık,güsel beğendim ama siyahı waterproof,çıkarması çok zor.Kargo sıfırlama ürünü olarak spotlight pink rengi gelmiş,açık pembe simli beğendim,giordani gold deodorant çok ağır,parfüm numune setlerinde de her parfümün numunesi yok:S

yani sonuç olarak ortada büyük bir memnuniyetsizlik var...kafamçokkarıştı

ben bu ayın siparişlerin henüz girmedim ama stok olayı ile karşılaşıcam yine her zamnki gibi diyede hevesim kalmadı
birde müşterilerimde gelen ürünlerin kutusu olmamasından çok şikayetçi bilmiyorumkismile

kızlar pop glam vanilyalı vücut losyonu stoğa girer mi 1 nisanda sipariş girdim 15 tane ürünüm geldi ama yine istiyorum girer mi bi bilginiz varmı bilmiyorumkismile

yaaaa arkadaşlar ben de dahil müşterilerimde gelen ürünlerin paketli olmamasından çok şikayetçiler acaba diyorum ben poşet ısıtıcı filan alıp poşetleri kilitleyip öyle mi versem gerçekten çok irite edici bi durum bu :S

kesinlikle katılıyorum cnm bu ay iki tane visions maskara ve o ikili farlardan getirttim müşteri bunun ambalajı yok muydu diyor öyle geliyor bizede dedim kız sustu ama inanmadı gibi durdu ohaoldumsmile yani o kadar kaliteli diyorlar şöyle böyle diyorlar ama iki kuruş fazla harcayıp ambalaj yapamıyorlar ayrıca ürünlerin bir çoğunun arkasında türkçe açıklama yok bazen bilgi verirken güçlük çekiyorum lmaz: avon marka olarak ürün olarak daha kötü evet ama en azından ambalajlı bütün ürünleri millet alınca içine siniyor yane :jeyyar:

Ya sen ne diyorsun.Benim annem bu ay yaban mersinli şampuandan istemişti?Şişe tam dolu değil diye sen bunu kullandınmı dedi.Cok bozuldum tabikide.Birde kremlerin bari agzında koruyucu folyo olsa insan müşteriye verirken mahcup oluyor.Sanki kullanılmış gibi.Konuşuyoruz ama kendi kendimize.Bilmiyorum bizi bi duyan varmı??????klava:

arkadaşlar ben oriflame parfüm alacağım da hangisinin kokusu daha güzel ve kalıcı acaba hem erkek hem bayan ikisindende lazım bayan parfüm kokusu hafif ama kalıcı olan erkek parfüm de traş losyonu gibi kokmayan hangisi acaba

erkek için signature

bende orıflame urun temsılcısıyım daha yenı baslamam ragmen hem urunlerı cok ıyı tanıdım hem baya bır yol kat ettım bılgı almak ısteyen arkadaslar sorularınızı beklıyorum ne ogrenmek ıstersenız yardım ederım ...

Kızlar şu yaban mersini ve nane özlü şampuanı kullanan var mı aranızda?Nasıl memnunmusunuz?
Birde Visions V* freaking amazing maskara şu mavi fırçalı olan o nasıl?Kullananlar yardımcı olursa çok sevinicem boshayallersmile

valla bilmiyorum ben belki avona geçerim orda 200 lik sipariş versek ne hediyeler geliyor burda maşallah parayla satıyorlar hediyeleri ben düşünüyorum açıkçası bayanssulusmile

maskarayı arkadaşım kullanıyor memnun.
memnuniyet beklentine bağlı :hulya:

şampuan çok iyi. benim bu ara saçlarım kısa. saç şekillendiriciler dax vs kullanıyorum gayet iyi arındırıyor. kokusu da hoş.

optimals serisinden genelde çoğu kişi memnun kendim de optimals balance kullanıyorum.

hiç fondötenlerini kullanan oldu mu? hangisinden memnun kaldınız?

mac studio fix fluid spf 15 kullanıyorum.. isteğimi karşılar mı oriflame?

Giordani serisi güzel canım, ama mac'le kıyaslanamaz tabiki

Yaşlanma karşıtı olan için iyi deniyor bilgin var mı?

o kadar para vermek istemiyorumda mac için..

çünkü max factorden sonra mac kullanmaya başladım
aralarında öylee büyük bi fark yok bence fiyattan başka... :1no2:

benimde oriflamede şikayetim stokta çoğu şeyi olmuyo zaten toplasan üç beş bişe sipariş alıyorum onlarda eksik gelince hevesim kaçıyo yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…