ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar erkek parfümü kullanmaktan hoşlanan bi bayan için erkek kokularından hangisini önerebilirsiniz? Ekşimsi bişey olmayacak.Tabii çok ağır da olmayacak.Özellikle Glacier i ve Soul u merak ediyor ama siz de bir şey önerirseniz sevinirim.

Bi de bişey sorucam bu 722022 kodlu Koku Numuneleri Kartı diye bi şey var ya..Ya o bi işe yarıyo mu cidden kokuları tam algılayabilir miyim onunla? zemuszemus Bi de karttan başka numune seti var ya,o setteki numuneler kaç ml onu da söyleyebilirseniz..teşekkür ederimmm kaydirigubbakcemile2

bu arada canım Glacieri koku kartından denedim bana tıraş sonrası kolonya gibi geldi kokusu.bi de Ascendantın numunesi vardı bende onuda denedim o da hoş bi koku bence hatta erkek arkadaşıma ascendanttan sürdüğümde bayan kokusu sanki bu hafif demişti.o da aklında bulunsun.ben beğendim yani...bayanssulusmile

arkadaşlar bu nisan katalogunda 3 parfüm var ya mavi beyaz kızmızı 14,90 onun hangisi güzel kokusu hafif acaba

canım fire (kırmızı olan)ın kokusunu bilmiyorum ama çevremdekilerden fire ile ice.ı öneriyolar. bende ice(mavi) ve air(beyaz) olanların numunesi var şimdi senin için denedim bence ice daha güzel air.a göre. çok hoş bi koku.ama air pek hoşuma gitmedi...

mavi renkli güzel diyosun sagol canım teşekkürler bende yeni başladımda kokuları tam bilmiyorum o yüzden bir soruyum dedim bi de mart ayında 100 bp yaptım bu ayda mı 100 bp yapmam lazım hediyeler için

evet canım bu ayda 100bp yaparsan parfümler gelicek.mesela yarın benim parfümlerim geliyo.ayrıca mart ve nisan kataloglarından 100bp yaptığın için mayıs siparişini verdiğinde milk honey seti gelicek kat kat kazan kampanyasından.tabi eğer 150şer bp yaptıysan milk honeyin yanında eclat parfümde gelicek.

kızlaar merhba.. orıflame urunlerı hakkında tavsıyelerınıze ıhtyacım war. bn de yenı uye oldum ama sadece kendıme almak için zemuszemus gıordani dortlu far setını kullanan var mı? tavsıye eder mısınız? ıslak kuru kullanım yazıyor katalogta..nısan katalogunda baya ındırımlı fıyatı.. almalı mıyım sızce?bilmiyorumkismile simdiden tesekkur edıyorum opuyorumnanaktan

soulu denemediğim için bilmiyorum ama ascendant bana hoş geldiyse demekki solu.da beğenirim.

bu arada oriflame.ın tüm parfümlerimi alkol içermiyo yoksa aralarında içerenler var mı acaba?
CADIARZU

parfümlerin içeriğinde ne oldupu yazılı olan bir kitapçık geliyor ya onda yazar aslında ne olduğu filan :)
hihoyyyt

miragecim giordaninin ürünleri güzel oluyor genellikle ama kullanmadığım için net bişi söyleyemicem.ama görünüşü falan çok şık güzeldir tahminim.

bende şu sürpriz paketi(3 ürün) merak ediyorum. aranızda alan oldumu hiç.acaba her ay 3 ürün belirleyip bu paketi isteyen herkese aynı ürünlerimi gönderiyolarki yoksa rastgelemi???

telefon ve mail konusunda büyük bir değişiklik yapmaları gerekiyor gerçekten...
hiç bir şekilde ulaşılamıyor... :KK43:

telefon ve mail konusunda büyük bir değişiklik yapmaları gerekiyor gerçekten...
hiç bir şekilde ulaşılamıyor... :KK43:
ewet çok moral bozucu bi durum.mesela ben müşteri memnuniyetine çok dikkat ederim hangi firma benimle ilgileniyor bana geri dönme tenezzülünde bulunuyor mu diye.sırf bu yüzden yiyecek yönünden olsun baska yönlerden olsun ürünlerinden vazgeçmediğim şirketler var...en basitinden şöyle bişi yapabilirler.mesela ülkere bi konu hakkında mail atıyorum ardından direk otomatik mail geliyor mesajınız elimize ulaştı ve çok mutlu olduk en kısa zamanda size geri dönücez tarzı bişi bu bile bişi yani.ama oriflame sorularınız için bize ...dan ulaşabilirsiniz diyo.tabi biz sorduğumuzla kalıyoruz.bence bu kadar zor bişi olmamalı bu oriflame için:eek:lmaz:...neyse çok dertlendim birden...

X