ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba
bu ay katalogda seductive musk diye bir koku vardı. çok beğendim. bu parfümü kullanan var mı aranızda. gerçekten katalogdaki kadar güzel mi

BU AY HOŞ GELDI PAKETINDEN YARARLANAN VAR MI VARMI VE CUBUK PLANDIRI ALCAK OLAN VAR MI

Evet ben yararlandım. Bir sonraki ay indirimli alacagım...

Merhaba, satış temsilcisi olmak için illa ki bulunduğum yerden bir bayan tarafından mı üye olmam gerekiyor?

Hayır tatlım öyle bir zorunluluğun yok. Farketmiyor. İstediğin yerden üye olabilirsin.

merhaba
bu ay katalogda seductive musk diye bir koku vardı. çok beğendim. bu parfümü kullanan var mı aranızda. gerçekten katalogdaki kadar güzel mi

Canım oriflame ürünlerinde koku numuneleri var. Eğer merak ediyorsan ya da tenimle uyumlu mu diyorsan numune iste satış danışmanından...

Bir süre satış yaptım :) Çok beceremedim pazarlama işi bana göre değilmiş. Bir daha temsilci olmayı düşünmüyorum. Bu işi yapacak arkadaşlara da bol sabırlar ve kolaylıklar diliyorum :)

Satış odaklı olmayın bence. Diş macunundan ağdası parfümü şampuanı rimeline kadar kendi ürünlerinizi ihtiyaçlarınızı % 30 indirimle satın alabiliyorsunuz zaten ürünleri çok güzel olduğu için cevrenizden de illaki birileri sipariş veriyor. Bence avantajları çok fazla...Artı hediye ürünleri de oluyor onları da satarak paa kazanabilirsiniz

Üyelikte herhangi bir şey gerekiyor mu? Ücretli mi?

Üye olmak istersen online kayıt sistemi var. Direk üye olursan siteden rastgele birine düşersin ama referans no istiyo orda danışman kodu yani. Onun yerine danışmanın olmasını istdiğin kişinin danışman kodunu referans olarak girersen o kişinin üyesi oluyorsun. Düşünürsen yardımcı olurum?

Üyelikte herhangi bir şey gerekiyor mu? Ücretli mi?

Bu ay 30 tl kayıt ücreti canım. istersen bir sonraki ay ol üye. 1 tl çünkü. Kaybedeceğin hiç birşey yok. Eğer memnun kalmazsan sipariş vermezsin olur biter. senden ücret talep edilmez kayıtsın diye. bir defalığına veriyorsun kayıt ücretini de.

O zaman önümüzdeki ay kayıt olayım, Sizi referans gösteririm :)

O zaman önümüzdeki ay kayıt olayım, Sizi referans gösteririm :)

İstersen tel nonu özelden yaz bana sana detaylarını anlatayım. Begenmediğin bi durum olursa bastan bil isterim canım. Aynen bence de gelecek ay üye ol. 1 tl verirsin zaten onu tek bir ürün bile satsan çıkarmış oluyorsun.

Ben çok uzun süre Avon sattım canım yani ayrıntıları az çok biliyorum. Bir dahaki ay ben seninle iletişime geçerim burdan fikir değiştirmemişsem, o zaman halledelim olur mu?

Olur tabiki neden olmasın ben online oluyorum zaten. Özel mesaj da atabilirsin siteden. Kafana takılanlar konusunda yardımcı olurum. Sdece sana değil herkese

Üye olmak isteyen arkadaşlar için ocak ayı üyelik 1(bir) TL

Kayıt linki

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oriflame danişmaniyim ürünlerine guvenebilirsiniz.Ben yüzüme krem sürmezken sivilce leke kremini kullandım memnun kaldim avon markasi israil mali olduğu icin önceden beri alsamda ürününü kullanmak icimden gelmedi..ve bunun yanı sıra haftada üc gün yüzünüzü yıkayın tarçın sürün bekleyin yüzünüz de yanma hissi olacaktir sabredin ve kizaracaktir onada sabredin korkmayin 10 dk sonra geciyor.ve yumurtanin beyazini çırpın icine bir kaşık bal bir iki damla sirke veya limon sürün 10 dk veya 15 dk bekleyin durulayin yüz renginiz acilacak ve izleriniz hafifleyecek yada acilacak ve bunun yani sıra oriflame bio CLINIC ürününü de kulanin ki onun yardimiyla da sonuc daha iyi olacak görün hem yüzü canlandiriyor hemde bu yaptigimiz işleme yardimci oluyor..

Üye olursaniz urunlerinizi indirimli alirsiniz ve indirimli ürünlerden kolayca yararlanabilirsiniz..benim kişi bilgilerim cep numaram profilim de yazar yada mesaj atabilirsiniz kendinize bakmak cok güzel bir şey özellikle evlenip cocuk sahibi olup kendimizden vaz gecip kendimize bakmayi bile unuttugum bu günde oriflame ile üye olmak iyi geldi diyebilirim..

Ozellikle cocuk sahibi olup evlenenler kendimize zaman ayirmayi bile unuturuz..oeiflame gercekten cok iyi geldi bana..bu ufacik degisiklik bile bana yetti..üye olmak isyeten varsa mesaj atabilir

günaydınlarr oriflame gerçekten her açıdan avantajlıdır..öğrenmek istediğiniz herşeyle ilgili cevap verebilirim 15 yıldır oriflamele uğraşan bi liderim

Üye toplamak, referans numarası ve iletişim bilgisi vermek, satış yapmak yasaktır.

merhabalar bayanlar iki yılı dolduruyorum sanıyorum orfilamede şu ana kadar memnun olmadığım ürün yok evet ama şampuanları hakkında danışmak istedim ..nature secrets in yağlı saçlar için şampuanını almak istiyorum doğal içerikli bi marka olarak geçiyo ve saç için en iyisi doğal bakım kullanan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…