ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar fatıralaranızı hangi bankdan yatırıosnz ben en masrafsızdr die akbanka gittim 3 lira masraf aldılar bide kargo sıfırlama ürünü oda 9 lira tam 12 lira zarar ettim neye yaradı

anladım yani 150 bp den fazla sipariş vermek mantıklı değil yani yakınım adına kayıt açıp sürekli farklı isimlerden sipariş vermekle de uğraşamam sevmedim bu durumu

kızlar ben hamileliğim sebebiyle danışmanlığı bırakıyorum elimde ürünler var almak isteyen varsa irtibata geçebiliriz

Mrb arkadaslar oriflame e uye olmak icin ne yapmam gerekli uyelik ucreti ne kadar bide oriflame yapan baska bisey yapamiyormus diye bisey duydum dogrumu acaba

Mrb arkadaslar oriflame e uye olmak icin ne yapmam gerekli uyelik ucreti ne kadar bide oriflame yapan baska bisey yapamiyormus diye bisey duydum dogrumu acaba

oriflame internet sitesinden başvuru formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz veya cevrenizde yapan biri varsa ona söyleyebilirsiniz. bu ay kayıt ücreti 1 tl ancak tek şartı var ay sonuna kadar en az bir tane ürün almanız gerek. dediğiniz yasak ise direktör ve üzeri ünvalara ulaşan kişiler için geçerli eğer farklı doğrudan satış firmalarına üyelikleri varsa ordan istifa etmeleri veya üyeliklerini devretmeleri isteniyor.

yeni ürünler çıkarmışlar. the one colour impact krem göz farını çok merak ediyorum. kalıcı krem göz farına ihtiyacım vardı. maybelline tattoo'ya göre fiyatı daha uygun... bir de very me soft kajal göz kalemi diye bir ürün çıkarmış. bunu da merak ediyorum...

kızlar bende satış temsilcisiyim eğer satış temsilcisi olmayı düşünen varsa benim danışman kodumla kayıt olabilirler sadece ürün almak isteyen olursa hatayda okuyorum kampüs civarındaki arkadaşlara ürün getirebilirim

şimdi bu ayın katkatkazanı volare set ben nisan katalogundan 150bplik sipariş girdim volare set bana bu ay mı gelicek yoksa mayıs ayında verdıgım siparişle mi gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…