ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

birde arkadaslar ekip kurma olayı vs var. o nasıl oluyor üye nerden bulunuyor bilen varsa açıklarsa sevinirim...

Tatlım direktörün yardımcı olmuyor mu

Benim direktörüm yardımcı olmuyor... kendi çevremden 3-4 kişi üye yaptım ama gerisi yok... saha çalışması falan diyordu sponsorum ama onunla da görüşmüyorum artık...ekip kurmanın sırrı nedir bizimle paylaşabilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:

Üstünüzdekiler yardımcı olmazsa yavaş ilerlersiniz ama pes etmeyin sakın.. oriflamin her toplantısına katılın.. ürünler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın.. hangi şehirdesin?

Üstünüzdekiler yardımcı olmazsa yavaş ilerlersiniz ama pes etmeyin sakın.. oriflamin her toplantısına katılın.. ürünler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın.. hangi şehirdesin?

İstanbuldayım.. Toplantı dediğiniz hangileri yani tüm üyelerin davet edildiği otel toplantıları mı? çünkü benim direktörüm de arada bir alt üyelerini belli bir yerdeki düğün salonuna çağırıyor... mesela geçen hafta altın direktör kutlaması vardı msj attı ama gidemedim...

Şirketin toplantıları ayrı..sitede yer ve zamanları yazıyor.
Direktörünüzün toplantılarınada katılın bence.. çünkü orada yükselenleri kutlamaları göreceksiniz işin ciddiyetini kavrarsınız sizin yararınıza olur

Elimden geldiğince ve fırsat buldukça katılmaya çalışacağım, bilgi için teşekkür ederim...

Elimden geldiğince ve fırsat buldukça katılmaya çalışacağım, bilgi için teşekkür ederim...

ben internetten üye oldum direktör var mı bilmiyorum yani. üye formunu doldurup sipariş verdikten sonra birisi aradı ama o mu benim direktörüm... direktör ne yapıyor peki bize ekibi o mu kuruyor?

ben internetten üye oldum direktör var mı bilmiyorum yani. üye formunu doldurup sipariş verdikten sonra birisi aradı ama o mu benim direktörüm... direktör ne yapıyor peki bize ekibi o mu kuruyor?

Eğer sipariş verdiysen faturanın tutar yazan sayfasında sponsorunun yani direkt bağlı olduğun kişinin ve de direktörünün adı yazar. Muhtemelen telefon numaraları da vardır... Seni arayan büyük olasılıkla sponsorundur, ismini telefonunu kaydedip sorularını ona sorabilirsin. Yok sponsorun ilgilenmez, bilgi veremezse direktörünle irtibata geçebilirsin. Kiminle görüşmen gerektiği konusunda tereddütün varsa oriflame'in çağrı merkezini arayarak ilgili direktörün numarasını alabilirsin. En azından ne yapman gerektiği konusunda seni yönlendirirler diye düşünüyorum.
Ekip işi bize düşüyor, kimse yani ne sponsor ne de direktör bize ekip kurmuyor çünkü onlar da zaten kendi ekiplerini kurmaya devam ediyorlar... Sana sadece ekip kurma konusunda bilgi ve materyal desteği sağlıyorlar ancak bu da elbette özellikle direktörünün tutum ve davranışı ile ilgili. Benim sponsorum önce kendini düşünen biri bu sebeple pek anlaşamadım kendisiyle...direktörümü ise henüz anlayamadım yani benimle ilgilenmemesinin sebebi her üyeye zaman ayıramayacak kadar meşgul mu yoksa buna tenezzül etmeyecek kadar kendini beğenmiş biri mi anlayamadım açıkçası :)

Selamlar kızlar.Oriflame ne kadar süre ödeme yapmayınca icra takibi başlatıyor bilgisi olan var mı? ve bu süreç için siparişin verildiği tarih mi yoksa faturanın son ödeme tarihi bi baz alınıyor? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
elvienin kokusunu tarif edermisiniz
daha önce kokladım hafif bir kokuydu diye hatırlıyorum ama emin olamadım
hafif şampuan gibi ekşimsi olmayan bir koku istiyorum

Yok mu yardımcı olacak kimse? :26:

Direktörün ile iyi iletişim kuruyor olman yükselmen için oldukça gerekli.. eğer anlaşamıyorsan değiştirebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…