ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

hanımlar günaydın ,

bu aykı katalogdan gozluk sıparıs etmıstım.
ama cok çirkin birşey bu; ben bunu nasıl iade edeceğim bilen var mı?
sonucta krem degıl kı alerjı yaptı deyıp ıade edeyım.

slm bayanlar, 10 kilo fazlam var vermek istiyorum,
orıflame welness gıda takviyelerini kullanan var mı aranızda veya çevrenizde?
faydası oluyor mu? yada herhangi bir zararı oluyor mu?

Ben kullanıyorummmmmmm çok çok memnunum

bende orıflame üyesiyim,sipariş vermeyi düşünüyorum ama bu tarz gıdaların yan etkileri olurmu diye korkuyorumda,
bildiğim kadarıyla sabah ve akşam 2 kaşık welnessi sulandırıp içiyormuşuz, sadece öğlen normal yemek yiyormuşuz,
peki welness içtiğimiz öğünde başka hiçbirşey yemiycez mi??
benim sorunumda bu zaten ağzım hiç boş durmasın istiyorum,yoksa normal yöntemlerlede veririm

merhaba bende oriflame danışmanıyım ben değil ama direktörüm kullanıyordu ve onun dediği de öğün atlamadan yemeklerden yarım saat önce içerek tokluk hissi veriyor ve daha az yemek yiyerek zayıflıyormusuz...
.

hımm anladım canım, aslında güzel bişey ama benim gibi yemek yemekten zevk alanlar için ne kadar yararlı olur bilmiyrum.
tok olsam bile güzel yemek varsa dayanamam mutlaka yerim yani öyle bir huyum var.iradeli değilim bu konuda.
öyle obez bir görüntüm yok 170 boy 65 kiloyum ama kiloya meyilliyim yaz geldi dikkat etmem lazım.

:) aynı sorun var sanırım herkeste yaz bu aylar diyet ve spor ayları kilo vermek gerek...:)

arkadaşlar nisan katalogunda küçük 2 parfum var amber elixir ve presious bunları deneyeniniz var mı birini almayı düşünüyorum da kokuları nazıl acaba ...:?

Son düzenleme:
arkadaşlar bilen varsa lütfen cevaplasın.
benim ödeme şekilleriyle ilgili bir sorum olacaktı.siparişin sonunda kredi kartıyla öde ve vadeli öde şeklinde iki seçenek var.ben kredi kartımla 10 gün sonra ödeme yapmak istiyorum.vadeli öde şıkkını seçersem ve 10 gün sonra kredi kartımla ödersem toplam tutardan fazla mı ödeme yapıcam?çok kolay bir soru aydınlatın beni

merhaba, incimercan

k.kartı seçeneğini seçerseniz taksitle faizsiz ödeme imkanınız da var ama vadeliyi seçerseniz 21 gün içinde ödeyebilirsiniz ama vade farkı alınıyor tutar üzerinden... Istersen 21 gün sonra öde istersen 10 gün sonra öde vade farkı alınıyor...

:) aynı sorun var sanırım herkeste yaz bu aylar diyet ve spor ayları kilo vermek gerek...:)

evet canım yaz geldi kilolar gitmek zorunda , ben sipariş vericem bugün , buna para verdim bari azıcık boğazımı tutayımda boşa gitmesin mantığıyla düşünürsem belki işe yarar
yalnız bişe sorcam ben satış yapmıyorum sadece kendime sipariş veriyom internet kataloğundan,
kargo parası ödememek için sıfırlama kodu kaç??
onu alışveriş listesine mi yazıcam??

ürün sıfırlama kodu 729000 ... :) düzenli kullanırsan işe yarar.... :)

yldz_bkrc insanlara yanlış bilgi vermeyeniz lütfen kredi kartı ile ödeme ekranında tüm bankalar,puansız tek ödeme seçeneğindede diğer taksitli seçeneklerdede 21 gün vade ile ödeme seçeneğindede vade farkı yok. Vade fakı sadece 21 gün ödeme seçeneğinde son ödeme tarihinde ödemez isen gecikmeye girdiğinden günlük faiz işlemekte. Hepsi bu kadar lütfen bilmeden cevaplama yapmayalım.

Eki Görüntüle 683912
peki ozaman 21 gün vade seçeneğini seçtiğinizde normal fatura bedelinizin üzerine eklenen tutar ne tutarı oluyor...? ödeme ekrarıına bir bakarsanız orfilame de orada bile vade farkı tutarı diye yazıyor ...

Son düzenleme:
Sayın arkadaşım hala insanların kafasını karıştırmaya devam ediyorsun amacın nedir çözemedim.sen danışman mısın yoksa üyemisin. O gönderdiğin sayfayı nerden kopyaladın bilemem ama günü gecikmiş bir ödeme sayfasını gönderdin heralde istersen bir müşteri hizmetlerini arada sor. 21 gün vadede 21 gün faturanın ödenmesi gerekir yoksa vade farkı günlük işlemeye başlar onun haricinde vade farkı yoktur. Kredi kartı tek çekim ve taksitli ödemede dahil. Tekrar söylüyorum kesinlikle yok yok yok.

Son düzenleme:

21 gün vadeli ödeme seçeneğiyle alınmış bir faturayı, danışman sayfamıza girip kredi kartı ile ödersek vade farkı uygulanır. arkadaş bunu demek istemiş. sipariş verirken kredi kartı ile ödersek vade farkı yok. ancak sonradan kredi kartı ile ödemek istersek vade farkı oluyor.

soruyu soran arkadaşımız zannedersem kredi kartının hesap kesim tarihi 10 gün sonra kesilecek oda önce 21 gün vadeli seçeneğini girip 10 gün sonrasında kredi kartıyla ödemek isteyip ödeme gününü 2 aya çıkarmak istemekte. o zaman tabiki firma vade farkını alacak çünkü sana sipariş esnasında seçenekleri sunuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…