ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Sizce oriflame'nin en iyi parfümü nedir ? Hiç kullanmadım ve şubat kataloğundan parfüm almak istiyorum. Ne dersiniz ? Neler favorileriniz ?

Siz ekleyeceksiniz önce normal fiyattan çıkar sonra promosyon çalıştıra tıklamalısınız.. ozaman fiyat düşer..
bi sıkıntı olursa sorun yardımcı olurum

promosyon ile çalıştır nerde acaba?bi de gönderi şeklini ne yapmalıyım?

ben yeni üye oldum,ürünler bugün elime geçti fakat parfüm ve çay ağacı yağı dışında hiç birisi kutulu veya ambalajlı değildi,
hatta oje temizleyicim biraz dökülmüştü,diğer ürünlere bulaşmıştı.
sizin ürünlerinizde mii bu şekilde geliyor?
birde çift renkli stik varya kapatıcı gibi bişey,bir tarafı yeşil bir tarafı krem renk,bunu nasıl kullanıcam.

Sizce oriflame'nin en iyi parfümü nedir ? Hiç kullanmadım ve şubat kataloğundan parfüm almak istiyorum. Ne dersiniz ? Neler favorileriniz ?

Giordani gold white, Dancing lady hipynotic night, Paradise, favorilerim.. ama tabi herkesin zevki ayrıı..

Evet banada öyle geliyor.. ambalajsız gelmesinin sebebi sanırım çevreye zarar vermemk için olabilir..
Çift renkli stik kapatıcıının yeşil tarafı iyileştirici önce onu sürüyorsunuzi krem rengi olan kısmınıda kapatıcı olarak kullanıyorsunuz.

Favori parfümlerim..
Enigma , Paradise , Dancing Lady Hipynotic Night ve Volare
Sizinkiler neler kızlar?

Elvie bu ay indirmdeki süper kokulardan biri.. bence mükemmel seçimm
Neden gelmedi kargonuz mu gecikti?
benim üyeliğim yok şu an oriflamede
çok sorun yaşadığım için iptal ettirdim
arkadaşım yapıyor ondan almıştım set halinde ama henüz gelmemiş

benim üyeliğim yok şu an oriflamede
çok sorun yaşadığım için iptal ettirdim
arkadaşım yapıyor ondan almıştım set halinde ama henüz gelmemiş

Sorun heryerde orda burda şurda.. :)) ama maaşımı oriflameden aldığım için ufak tefek hataları hoşgörmek zorundayım..
Dışardıda çalışıyor olsaydım ya patronumdan yada patronum benden çok mu memnun olucaktı sankii..
Güle güle kullan canım çok freshh temiz bir kokuu

benim favorim love potion baylıyorum kokusuna
zaten tam bir parfüm aşığıyım.enigma,volare de harikadır.paradiseyi çok merak ettim numune seti istemiştim ama içinde onun testeri yoktu koku kagıdında da yoktu kokusu almayı çok istedim ama cesarette edemedim çok haif ve fresh kokuları tercih etmiyorum.o yüzden enigma amıştım ama hala merak ediyorum kokusunu
günlük kullandığım ise paris ve lovely garden.
şuan elimde eclatta mevcut ama açmadım daha bunların dışında ithal parfümlerim de var o yüzden bu ay içim gitse de love potionu almayacağım

Bende seviyorum parfümleri özlellikle şişelerini .
Paradise ı mutlaka denemelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…