ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

şimdi baktım da en son temmuz ayında sipariş vermişim daha 1 yıl olmamış ama dediğiniz gibi düzenli vermediğim için talep ediyorlar sanırım teşekkürler cevap verdiğiniz için :)

Merhaba arkadaşlar bende bu ay hüsrana uğrayanlardanım dzüenli olmasa da ara ara sipariş veriyorum bu ay faturama 16tl abone bedeli yansıtmışlar siz 7,50tl diyorsunuz bana neden böyle bir tutar yansımış olabilir bir de sipariş vermediğim halde parfüm ve kremi faturama ekleyip göndermişler sipariş ettiğim saç köpüğünün kapağı da kırık geldi iade etmek kargo ile uğraşmak bir dert kargo parası da cabası bu yüzden gönderemedim kaldı öyle:KK43:

Saboli, yardımın için çok teşekkür ederim. 100 mesajım olmadığı için özelden mesaj atamadım ancak aradığım şeyi oriflame internet sitesinde buldum, tekrar teşekkürler :))

Merhaba arkadaşlar bende bu ay hüsrana uğrayanlardanım dzüenli olmasa da ara ara sipariş veriyorum bu ay faturama 16tl abone bedeli yansıtmışlar siz 7,50tl diyorsunuz bana neden böyle bir tutar yansımış olabilir bir de sipariş vermediğim halde parfüm ve kremi faturama ekleyip göndermişler sipariş ettiğim saç köpüğünün kapağı da kırık geldi iade etmek kargo ile uğraşmak bir dert kargo parası da cabası bu yüzden gönderemedim kaldı öyle:KK43:

direktörünüzle veya müşteri hizmetleri ile görüşmenizde fayda var. önceki aylarda almak istediğiniz ancak stokta olmayan ürünler eklenmiş olabilir. veya geçen ay 125 bp verdiyseniz 10 liraya eclat set eklenmiş olabilir. hatalı ürünleri iade veya değişim isteyebilirsiniz. oriflame iadesi olarak yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderin. ( tabi 30 gün geçmediyse )

dün sipariş veren arkadaşın kargosu yarın geliyormuş benimki neden gelmedi yaaaaaaaa :KK43: :KK43: :KK43: herkes yarına bekliyor bugün gelmedi yarın gelse bile pazartesi teslim etcem :KK43: :KK43:

dün sipariş veren arkadaşın kargosu yarın geliyormuş benimki neden gelmedi yaaaaaaaa :KK43: :KK43: :KK43: herkes yarına bekliyor bugün gelmedi yarın gelse bile pazartesi teslim etcem :KK43: :KK43:

istisna bile olsa kargo bi köşede unutmuş veya şirketin deposunda kaybolmuş olabilir. başımıza geldi çünkü :) müşteri hizmetlerini arayın

Direktörünüz sizin yerinize sipariş girmiş olabilir..girmiştir demiyorum olabilir diyorum..
Öyle olduysa şayet ,Sizin haberiniz olmadan böyle birşey yapmaya hakkı yok..
Bence direktörünüze ulaşmaya çalışın!!!

Son düzenleme:
biri ürün almaktan vazgeçti bile...biride ne zaman gelecek diye sıkıştırıyo 135tllik aldı...daha kargo yola bile çıkmadı

Ben de bu ay 1 TL furyasına kapılıp üye oldum ve ilk siparişim geldi bugün.

Daha ilk siparişimde yanlış ürün göndermişler. Yine katalog fiyatı 15 tl olan başka bir ürün. Ve nedense olması gerekenden daha pahalı olarak gözüküyor. Neyse ki çöpe gidecek bir ürün değil. Zaten kargo bekle bekle dur sinir bozucu, bir de iadeyle uğraşmak istemedim. 12 üründen biri yanlış olunca iadeye gerek görmedim. Kabullendim yanlış ürünü... Diğer ürünlere gelirsek kimi tester gibi geldi gözüme. Kimileri normal. Asansörlü göz kalemi, eyelinerdan memnun kaldım. Rimel tam bir fiyasko. Kremler maske vb hakkında henüz yorumum yok. Bu arada ürün sıfırlama ile gelen very me far gri geldi, mutlu oldum. Şans işi tabi. Güzel de bir ürün beğendim.

Ama sonuç olarak daha ilk siparişimden bana doğru düzgün ürün yollayamayan bir yerden bir daha birşey almayı düşünmüyorum. Yaptıkları tek iş ürün kargolamak olan bir birim doğru düzgün koyamıyorsa pakete yuh yani. Sonuçta liste belli, ürün belli. Fiyat aynı diye kolaya kaçmak da neyin nesi, budur heralde mantığı mı? Neyse. Dediğim gibi kolay kolay bir daha almam heralde. Bakalım, diğerleri nasıl bilemiyorum.

kızlar böyle şeyler oluyor..
bunda şirketin bi suçu yok.. sonuçta bunları paketleyenlerde insan ve milyonlarca danışman var türkiyede.. hergün yüzbinlerce kargo yola çıkıyor.. ufak tefek yanlışlıklara benimde canım sıkılıyor ama sonuçta ben buradan maaşımı alıyorum ve hiçbir şirkette %100 çalışan memnuniyeti yoktur.. kimi patrondan şikayetçidir kimi çalışma saatlerinden kimi iiçisinden..
Bence bazen hoşgörmek lazım..
bende bazen dayanamayıp müşteri hizmetlerini fırçalıyorum ama yapacak fazla bişey yok malesef

Arkadaşlar merhaba,Sayın Saboli doğru söylüyor,bu arada ürünlerin gönderilmesi biraz gecikiyor,bazen kolimizden yanlış ürün çıkabiliyor,sizlerde biliyorsunuz her firmada aksaklıklar yaşanabilir,ama sabırlı olalım ürünler çok kaliteli (doğru cilde doğru ürün kullanılacak tabii ki) kullanmaya devam diyorum.

Herhangi bir sorununuz olduğunda Direktörünüze mutlaka ulaşın (tel numarası faturanızda yazar)o çare bulacaktır.Firma da (her iyi firma gibi) sorunları en aza indirgenmesini tabii ki ister.Biz ürünlerini kullanırsak varlar çünkü,öyle değil mi? Bunlar için üzmeyin kendinizi... :80:

Not: Her sorunun çaresi var,eğer kolinizden ürün eksik veya yanlış çıkmışsa müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçin,faturanızı da sorunlu ürünü belirterek mhb 'ye mail olarak gönderin,sonra da mailim geldimi diye telefon açın,birkaç gün içerisinde sorununuzu hallederler emin olun.İki türlü hakkınız var,ya yeni ürün istersiniz yada faturamdan düşün bedelini diyebilirsiniz,nasıl isterseniz. :80: Sevgiyle,hoş görüyle kalın...

$3718_260817317374691_1955960552_n.jpg

Ağız tadıyla...

Arkadaşlar ben Oriflamea üyö olmak istiyorum fakat sitesinden bilgileri doldurduğumda sürekli bana TC kimlik no ile Ad soyad uyumlu değil diyor. 15 kere denedim belki hep aynı hatayı veriyor. Allaha şükür kendi adım soyadımı doğru biliyorum TC kimlik numaramıda hep kontrol ederek yazıyorum ama sürekli aynı hatayı veriyor. Aynı şey başına gelen var mı?

Arkadaşlar ben Oriflamea üyö olmak istiyorum fakat sitesinden bilgileri doldurduğumda sürekli bana TC kimlik no ile Ad soyad uyumlu değil diyor. 15 kere denedim belki hep aynı hatayı veriyor. Allaha şükür kendi adım soyadımı doğru biliyorum TC kimlik numaramıda hep kontrol ederek yazıyorum ama sürekli aynı hatayı veriyor. Aynı şey başına gelen var mı?

büyük harfler ile yazmayı denermisin.

bu çarşambaya kadar oyaladım herkesi, dün müşteri hizmetlerini aradım dün ya da bugün paketlendi mesajı gelcekti güya, bugün arıyorum yabancı şarkıyı 100kere dinlettiler bağlanmıyor...insan da heves bırakmıyorlar

kızlar müşterime Optimals Oxygen Boost™ Göz Çevresi Kremi sattık ama müşterim sabah akşam yüzünü sabunla iyiyce yıkıyorum sonra göz kremini sürüyorum dedi böylemi kullanılacak. yoksa eğeğr nasıl kullanılıcanı yazarsanız sevinirim heee birde gerçekten göz altı şişliklerini gerçekten gideririmi?

tabi herşeyi kullanmamak lazım ama ben cilt ürünlerinden gayet memnunum cildimde etkisini gördüğüm için söylüyorumÖzellikle milk&honey serisinden ve resmini koydugum swedish spa minerals'i herkese tavsiye ederim.bu ürün ciltteki ölü hücreleri içerisnde bulundurduğu deniz tuzu minelraliyle arındırıyor ve yumuşak,pürüssüz bir görünüm saglıyorr
3246.jpg
[/url][/IMG]

Lancome sar ruj dzinesi bu sitede de satılıyordu bir bakın isterseniz...

X