ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

benım arkadasım gecen ay uye oldu fakat hıç begenmedık hep krem var nıye böyle kımsede almıyor kendımız urun alıyoruz sadece bırakıcak oda hıçbışı anlamadı satması ıçın urun yollamışlar fıyatları çok pahalı ve tutulmayan urunlerden gerı ıade yapıcak arkadasımda

şirket ürün yollamaz kendisi istemedikten sonra imkanı yok üye yapan kişi belki puanı olsun diye yollamış olabilir ama onun da sorması lazımdı istiyor musun satabilir misin diye
iade etsin iadesi kabul olur

özelden sorduğun için ben oradan cevap verdim

baktım ama göremedim :1no2:

ben bundan 4 yıl kadar önce 5-6 ay yaptım.o zmanlar daha da pahalıydı.ve bugünkü kadar kampanya yoktu.
bence son zmanlarada bayağı bir değişim olmuş. (bu ayki kataloğa bakarak yorum yapıyorum).ben önceden geliş fiyatına satardım sadece kargo parasını çıkarsın diye. 7-8 arkadaş birleşip sipariş verirdik.
son zmanlarda güzel değişim olmuş.

göz altı için 16. sayfadaki temizleyici ve 51. sayfadaki kremler 56. sayfadaki göz çevresi kremini tavsiye ederim kullananalar çok menun ve düzenli kullanması gerekir onları birlikte kullanmalı cildini temizlemeden kullanırsa kremi bir işe yaramaz

mart sıfırlama ürünü ölü hücreleri giderici ayak arındırıcısı eğer bu tükenirse hair solutions yaşlanmaya karşı etkili saç kremi gelckmiş.hep ayak saç kremleri valla bıkkınlık geldi yaaaaa:bbo:

Son düzenleme:
benim evim direktörüme yakın o getiriyor bana 1. 30 kuruşa benim için böyle daha avantajlı sizlerin yakınında yokmu hiç direktörler arkadaşlar kremleri almak zorunda kalmazsınız

mrb ben liderimden hiç memnun değilim acaba alt ekibimle beraber başka bir lidere geçmek mümkün mü?

teşekkürler opuyorumnanaktan

sizin profil sayfanıza bakınca gördüm.burayada yazmışsnız,sağolun.

ecrinsunbul teşekkür ederim bilgi için. alt ekibimle görüşüp sana bilgi vereceğim. özel msj atamıyorum 50 mesajım olması gerekiyormuş. Ayrıca birşey daha sormak istiyorum. grup bp 450 ama ben sipariş girmiyorum bu durumda iskonto kazanabiliyormuyum? bize kayıt olmadan önce kazanabileceğimizi söylemişti. şimdi de 100bp sipariş girmemiz gerektiğini söylüyor.

iskonto kazanabilmen için seninde 100 bp yapman şart yoksa alamazsın bu hep böyleydi yanlış bilgilendirilme olmuş

arkadaşlar saat var ya müthiş aksesuar tarz işidir ama ben bayıldım tam benim tarzım 30 ml lik kremde nisan kataloğuda yenilenmiş sıkılaştırıcılar yenilenmiş ev içinde parfüm koymuşlar nisan süper olacak gene

inşallah öyledir canım benimki gelmedi daha önümüzdeki haftaya

nisan ayı bo bol vücut bakım ürünleri var. e haliyle selülitle mücadele sezonumuz açılıyor çünkü guclubacismile

Ve smookey farım ve nude rujum geldi. Tek kelimeyle harika.

Ruj dolgunlaştırıcı özellikli olduğu için karıncalanma yapıyor; ama kalıcı ve renk açısından harika

selam hanımlar bu ay ki katolokta colour IIIuminate eye crayon ışıltılı kalem göz farının renkleri varmı acaba??? yoksa sadece katoluktaki renkmi varr bi bakarsanız sevinirim boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…