ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

İndirimde çanta yok canım fiyatları şöyle; iki tane var biri beyaz biri siyah düz model, fiyatları 44,90.. Bir tane leopar desenli var %65 indirim sayfasında 29,90 fiyatı..Bunlar satış fiyatı tabii ki..
Bomba fırsatlar şunlar; Wonder lash maskara, 8.90
O.B smooth göz kalemi, 8.90
O.B ışıltılı kalem göz farı, 8.90
O.B kajal göz kalemi, 8.90
Pure colour rujlar 1 alana 1 bedava, 12.90
Paradise edp alana, vücut deo. ve vücut kremi bedava, 54.90
Enigma edt alana, vücut kremi ve roll-on deo bedava, 49.90
Nature romantic flowers deodorantlı vücut pudrası 400g 1 alana 1 bedava, 19.90
Anneler gününe özel kolonyası 400g, 15.90
Optimals bio maxımum, even out, ecollagen serileri ikili paket halinde ayrı ayrı tek fiyattalar
Roll-on deo.lar, 7,90
O.B studio artist fondoten, 12.90
O.B makyaj bazı, 12.90
O.B studio artist kapatıcı, 11.90
O.B studio artist sıkılaştırılmış pudra 17.90
yeni bir toz pudra çıkarmış Studio artist, profesyonel bir hayli, 19.90
O.B kaş seti, 14.90
O.B lash extrem maskara, 10.90
Yeni eternal dudak parlatıcısı, 9.90
Pure colour ojeler, 6.90
yeni G.gold adaptive aydınlatıcı kapatıcı, 14.90
G. gold adaptive fırçalı toz pudra, 26.90
G.gold göz kalemi, 14.90
G. gold pearl dudak parlatıcısı, 14.90
yeni O.ecobeauty nemlendirici fondoten, 17.90
Pure nature maskeler 7.90
yeni silk beauty ağda bantları, 12.90
Roll-on edtler, 8.90
Traş sonrası nemlendiriciler tanesi 7.90 iki tanesi 11.90
3 dudak parlatıcı O.B meyve aromalı, 19.90
Tender care balm 2 tanesi, 11.90

Yeni çıkan bir kaç vücut ürünü var birde.. Umarım faydalı olmuştur..
:KK34:

Olmaz mi ya göz kalemi indirim e girince alacak vardı hemen söyleyim pure colour bir alana bi bedava Cok sattım gene satarım herald:) çanta da 30lira olan umarim güzeldir ağda bandına da benim ihtiyacım var oooo Cok güzel oldu cok teşekkür ederim Cok sevindim:)

kullanan arkadaşlar parfümlerinden memnun mu kalıcığı nasıl?? pudrasını kullanan var mı bide oriflame içeriği doğal mı

Canım kalıcılığı aşırı derecede Cok değil o gün içinde etki ediyor genelde ama ben iki üç fıs sıkarım en fazla ondan olabilir yani. Pudra ben sattım ama herhangi bi sikaytle karşılaşmadım oriflame beauty studio artist güzel bence onu alabilirsin

kullanan arkadaşlar parfümlerinden memnun mu kalıcığı nasıl?? pudrasını kullanan var mı bide oriflame içeriği doğal mı

kullandıklarım arasından en kalıcısı giordini white gold idi tartışmasız. ikinci olarak amber elixir'i diyebilirim.

yine love posion sattığım arkadaşım da kalıcı dedi ama bilemem.

tenden tene değişir.

Oriflame de en beğendiğiniz 3 bayan ve 3 erkek parfümü hangileri?
erkek kesinlikle 1. sırada eclat
2. sırada demarco
3. sırada asceldant pure beyaz olan
4 dersen s8 erkek parfümleri çok güzel
5. actletic tam esmer şeker kokusu
bayanlarda
1. enigma tam bayan kokusu sınıfta 15 kız varsa 10 tanesi sordu diyebilirim
2. volare
3. amber elixir

şu uptu you parfüm çok seviyorum ve hiç düşmedi indirim katoloğundada mini boyu var :KK25::KK50:
up to you diye bir parfüm yok oriflamede avon da var galiba

kızlar benim cinlerim tepemde
nisan 4ü ödemeli diğer katalog ödemem vardı 4ünde akşam eve geldim 10dan sonra ödemeye kalktığım için katalog döneminden dolayı giriş yapamadım sabah öderim dedim
sabah sitesinden kredi kartıyla ödedim ödendi bakiyenizden düşüldü dedi
neyse beni cumartesi günü bi aradılar 3 günlük faize girmişsiniz ödememişsiniz ödedim diyorum direktörüm aradı ödemedi gözüküyorsunuz 10 lira faize girmişim
3 günde hepte günü gününe öderim çok dikkat ederim
hafta sonu olduğu içinde bankaya gidemedim karta annemin annem konuşması lazım arasa telefonla o şimdi iki saat anlatamaz direktörde dediki pazartesiyi bekleyelim acaba düşmediler mi müşteri sorumlularını ararız bende dedim hafta içi ödedim nasıl düşülmez hafta sonu olsa anlarım
anlıycanız ne bankayı arıyabildim ne müşteri hızmetlerini çekildimi çekilmedi mi bilmiyorum
kartımla o gün bir şeyler aldım çekti ödeme yaptıktan sonrada alış veriş yaptım çekti bu gün baktım 1500 bin limiti var bakiye olmadı çekmedi desem anlarım
kafam karıştı nasıl halledeceğim bilmiyorum inşallah halolur cidden bi anda soğudum yani zaten öğrenciyim kendi başıma bir şeyler yapıyorum valla annemden paparayı yiyeceğim papaz olacağım evdekilerle bu gidişler bu gün silinse sildircem üyeliğimi o kadar sinirlendim

benim 15 17 yaşında yeğenlerim var 2 side bu seriyi kullanıyor 8 9 ay oldu ve değişmiceklerini söylüyolar şimdi pure skın 2 çeşit pompalı olan topçuklu ürün sivilceliyken kullanılmaz sivilceyi yayar cilde o sonraki iş ilk pure skın jel ile başlıcaksınız sivilceler gidince içi topçuklu ürün lekeleri peeling görevi yaparak temizlicek ama bu kısım önmli sivilcesi olana pompalı şişe satılmasın cildi tahriş olabilir sivilcesi olmayan lekesi siyah noktası aknesi olanlarda peeling etkili jeli kullansın

benim yeğenimin de çok sivilcesi vardı, pure skin serisinin bir kaçını kullandı, bir de hani ruj gibi bir tarafı yeşil bir tarafı bej bir sivilce ürünü var, onuda geceleri yatmadan önce sürdü, çok faydasını gördü , 2 ay bile olmadı
baya fark etti, sadece şakaklarında bir kaç tane sivilce kaldı, cildi çok güzelleşti, görenler yenimi tıraş oldun diye soruyorlar
çocuğa, parlamışsın diyorlar :))

Olmaz mi ya göz kalemi indirim e girince alacak vardı hemen söyleyim pure colour bir alana bi bedava Cok sattım gene satarım herald:) çanta da 30lira olan umarim güzeldir ağda bandına da benim ihtiyacım var oooo Cok güzel oldu cok teşekkür ederim Cok sevindim:)

İşe yaramasına sevindim canım, bol bol kazançlar olsun :KK16: :21: :nazar:

benim yeğenimin de çok sivilcesi vardı, pure skin serisinin bir kaçını kullandı, bir de hani ruj gibi bir tarafı yeşil bir tarafı bej bir sivilce ürünü var, onuda geceleri yatmadan önce sürdü, çok faydasını gördü , 2 ay bile olmadı
baya fark etti, sadece şakaklarında bir kaç tane sivilce kaldı, cildi çok güzelleşti, görenler yenimi tıraş oldun diye soruyorlar
çocuğa, parlamışsın diyorlar :))

o stiğin bulunduğu serinin bir de arındırıcı yağı var. küçük yeşil şişe içinde. ben sivilce çıkınca üzerine sürüyorum. hem sivilceyi kurutuyor, hem de sivilce izlerini geçiriyor. çok güzel bir ürün. stiğini ise dışarı çıkmadan önce kullanıyorum.

Oriflame e üye olmak istiyorum. Ama öyle kendi sitesinden falan değil. Çünkü o şekilde aynı şehirde oldğum birini yönlendiriyolarlar ve o kişiyede bi bulaştınmı peşini bırakmıyor uf :26:

slm kızlar ben 3 nisanda uye oldum son gün sipariş verecektm ama gec kalmısım sayfa kapanmıstı bu ayda kayıt bdeli 1 tl ya şimdi sipariş versem kayıt parası ne kadar ödicem anlamadım bilginiz var mı bu konuda

Oriflame e üye olmak istiyorum. Ama öyle kendi sitesinden falan değil. Çünkü o şekilde aynı şehirde oldğum birini yönlendiriyolarlar ve o kişiyede bi bulaştınmı peşini bırakmıyor uf :26:

tatlım seni üye yapabilirim benim üssümde başka şehirde istediğimde arayıp konuşuyorum istediğimde konuşmuyorum :):KK1:

sadecestudio artist rujlardan sipariş ettim malum bi alana 2 bedava başkada bişey almadım yarın gelir sanırım kargom ama bu kargo ücreti çok ağırıma gidiyor her ay bırakayım diyorum mutlaka alacak bişeyler çıkıyor neyse en azından ürünleri güzel:KK14:

Merhaba
Bu sıtede amma çok ve gereksiz kurallar var diyebilirsiniz. Site kuralları ihtiyaçtan doğmuştur. Bu konu 'ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşımı' yani sadece ve sadece tecrübelerin Oriflame ile yaşanan sıkıntılar, ürünler, kampanyalar ve temsilcilerin yaşadıkları tüm sorunları paylaşmak için açılmıştır. Herhangi birini bu başlıktan veya sıte üzerinde herhangi bir başlıktan kendi network ağınıza ekleyemessiniz. Bunun sebebi 1 sizi tanımıyoruz! Haliyle sizde bizi tanımıyorsunuz 2 temsilci alınmasına izin verirsek bu başlıkta temsilci toplama dışında başka hiçbirşey yazılmaz. Bir temsilci toplama yarışı başlar ki şu 7.500 mesaja ve mesaj sahibine ayıp olur. Konu çok net ! Lütfen temsilci toplama işlemini gidin başka sitelerde yapın.....

X