ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Nasıl olacak kime başvurucam?

danışmanın kimdiyse ondan yardım alabilirsin. o kanaldan güncelleniyor diye biliyorum.

aslında şimdilerde üyelik de 1 tl seni üye de yapabilirim istersen???
yeni üyelere divine parfüm de hediye.
incelemeni tavsiye ederim online sayfadan

Son düzenleme:

Her ay tüm bp ler sifirlanir ama iskontonu alırsan seviyen sifirlanmaz. Mesela bi katalog döneminde grubunla birlikte yüz elli bp yapıp iskonto nu da alırsan seviyen yüzde üç olur. Sonra başka bi katalog döneminde ilerleyen zamanlarda yani grubunla birlikte toplam 450bp yaparsan yüzde 6olursun bi sure sonra bu sekilde para kazanmaya baslarsin ben hic yükselmedim ama bana böyle demislerdi. Internetten araştırma yap gene. danışmanına sor ve musteri hizmetlerini ara bi şekilde bilgi al yükselmek para kazanmak gibi bi hedefin varsa pes etme derim bol kazanclar

bu danışman kadın beni uyuz etti ya allahım gitmiş 214 liralık vadeli benim adıma fatura kestirip ürün almış bide aradım bana ayyyy ben seni arıcaktım yaaa dio insan almadan önce arar hem ben nerden bilcem hırlı mısın hırsız mısın bu hediye olayı varmış yeni üyelere sanırsam onu kullanmak için yaptı uyanık bide bana dio ki hediyeleri olmazsa sen alırsın hay allahım ya bende olaya hakim olamdığımdan pek bişey diyemedim sonra araştırdım böle yapan insanlar varmış vade kredisi midir nedir onu kapattırdım ve şifremi değiştirdim heralde artık bişey alamaz benim adıma alırsada hala oha dicem bu nasıl güvenlik sistemi yani ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp benim adıma konuşup o krediyi tekrar açtırır mı diyede düşünüyorum ooof ya bi üye oluyim dedim bela olcak başıma benimm:2:

terbiyesiz yaaa çok şükür benim yakın arkadaşım danışmanım yıllardır yapan biri. ama insanlara güvenmek ne zor olmuş bu zamanda. arkadaşım anlatmıştı o tip uyanıklıklar yapanlar var evet.

terbiyesiz yaaa çok şükür benim yakın arkadaşım danışmanım yıllardır yapan biri. ama insanlara güvenmek ne zor olmuş bu zamanda. arkadaşım anlatmıştı o tip uyanıklıklar yapanlar var evet.

of evet ya panik oldum ertesi gün sınavım vardı çalışamadım o borç bana kalırsa annem kafamı kırar diye hatta kadını arayıp yarın alcam hıncımı bide biliosanız size bişi sorcam ben şifremi falan değiştirdim halaaa girebilir mi benim hesabıma ? ben bu sistemi anlamadım yahu

yok giremez artık.
bankamatik kartları da öyle olur ya hani ilk etap bi şifre gelir, sonra bankamatikten değişiriz aynen onun gibi.
artık giremez,için rahat olsun.

yok giremez artık.
bankamatik kartları da öyle olur ya hani ilk etap bi şifre gelir, sonra bankamatikten değişiriz aynen onun gibi.
artık giremez,için rahat olsun.

Eveeet ben onu tamamen unutmuşum ya keşke değiştirseydim baştan boşuna stres oldum çok sağolun bu arada içim rahatladı :)

teşekkürler biarkadaşım üye yaptı ama oda pek bilgi sahbi değil grup falanda yok benim yani bi iki üye yapacağım arkadaşım var bide kendi siparişlerim yani benim için çok yol var ozaman

teşekkürler biarkadaşım üye yaptı ama oda pek bilgi sahbi değil grup falanda yok benim yani bi iki üye yapacağım arkadaşım var bide kendi siparişlerim yani benim için çok yol var ozaman

Rica ederim bu ise ilk başlayanların sonradan yukselenlerin senden farkı yok ınan bana kimse yüzde 12den falan başlamadı. Hele baslangic için iki üye süper ya daha ne olsun valla helal canım tebrikler:)

cnm danışmanınla konuş bu tarz bişey yapmaması gerektiğini, buna izin vermediğini anlat. ha baktın anlamadı hiç acıma sitesinden şikayet et kadını

6. katalog siparişimi verdim, altın fırsatlardaki cüzdanı aldım bence bozuk para için hoş. 1 ruj alana 2 hediye fırsatından yararlandım, mutluyum

güle güle kullan bekliyorz fotoları ve yeni katalog haberlerini kuzumm

gsm_lee'cim direktörlerin şifresizde sipariş girdiğini biliyorum ben yanlış mı biliyorumm?

cnm yükselmek için kendine alt ekip kurman gerekiyo, alt ekibinl beraber belirli bi bp yapman gerekiyoki yükselebilesin diye biliyorum cnm danışmanınla muhabbetin varsa eğer sor istersen daha ayrıntılı bilgi verir sana

1sene hiç sipariş girilmezse,üyelik düşer diye biliyorum.. bahsettiğin 7.5 tlde 1sene sonrasında alınan kayıt yenileme ücretidir cnm.
birde burdan satış ve üye yapmak yasakk...

Kızlar 7. katalog elime geçti bugün itibariyle kargom geldi Güzel şeyler var, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz, tek tek yazmıyayım şimdi..

Son düzenleme:
Ayy canım ya benim de bi kaç gun kaldı hafta sonu çalışsalar keşke çanta var mi guzel indirimde. Bi de far sormuşlardi indirimde far göz kalemi ruj var mi bomba fırsat olarak

Bir süredir Oriflame'den sipariş vermiyordum.Sanırım 1 yıl olmuş,çünkü yıllık üyelik aidatı olarak 7,5 lira kesiyorlar.Bu ücret,bir yıl boyunca hiç sipariş girmemiş kişilerden mi alınıyor?

Bir de elimde katalog olmadığı için kargo sıfırlama kodunu göremiyorum,kargo sıfırlama kodu ve hangi ürünün geldiğini söyleyebilir misiniz? Kargo sıfırlama kodu ile ödenecek olan ücreti de paylaşabilirseniz çok sevinirim,teşekkürler.

kargo ücreti sıfırlama kodu 729000. stik kapatıcı geliyor ürün olarak bende kapatacak pek pürüz yok ama yine de denedim iyi bir ürüne benziyor. kargo sıfırlama kodu girince 8.99 tl ödüyorsun.

Merhabalar,her ay sipariş veren üyelerden yıllık aidat kesilmiyor.Sizin üyelik dönemi 1 yıl olduğu için ve siparişte her ay verilmediği için firma 7.50 tl. üyelik bedeli kesmiş.729000 kod sipariş verildiğinde firma herkese aynı ürünü (o anda stokta olan-bu değişebiliyor çünkü)gönderiyor.Ayrıca kargo ürünü ödemiyoruz.Gelen ürün bedeli 8.99 tl. oluyor.100 puanlık ürün siparişi verdiğimiz zaman bu kodu yazmamıza gerek kalmıyor.Çünkü kargo bedeli otomatikman .99 krş. oluyor.Bilginize...:80:

Ayy canım ya benim de bi kaç gun kaldı hafta sonu çalışsalar keşke çanta var mi guzel indirimde. Bi de far sormuşlardi indirimde far göz kalemi ruj var mi bomba fırsat olarak

İndirimde çanta yok canım fiyatları şöyle; iki tane var biri beyaz biri siyah düz model, fiyatları 44,90.. Bir tane leopar desenli var %65 indirim sayfasında 29,90 fiyatı..Bunlar satış fiyatı tabii ki..
Bomba fırsatlar şunlar; Wonder lash maskara, 8.90
O.B smooth göz kalemi, 8.90
O.B ışıltılı kalem göz farı, 8.90
O.B kajal göz kalemi, 8.90
Pure colour rujlar 1 alana 1 bedava, 12.90
Paradise edp alana, vücut deo. ve vücut kremi bedava, 54.90
Enigma edt alana, vücut kremi ve roll-on deo bedava, 49.90
Nature romantic flowers deodorantlı vücut pudrası 400g 1 alana 1 bedava, 19.90
Anneler gününe özel kolonyası 400g, 15.90
Optimals bio maxımum, even out, ecollagen serileri ikili paket halinde ayrı ayrı tek fiyattalar
Roll-on deo.lar, 7,90
O.B studio artist fondoten, 12.90
O.B makyaj bazı, 12.90
O.B studio artist kapatıcı, 11.90
O.B studio artist sıkılaştırılmış pudra 17.90
yeni bir toz pudra çıkarmış Studio artist, profesyonel bir hayli, 19.90
O.B kaş seti, 14.90
O.B lash extrem maskara, 10.90
Yeni eternal dudak parlatıcısı, 9.90
Pure colour ojeler, 6.90
yeni G.gold adaptive aydınlatıcı kapatıcı, 14.90
G. gold adaptive fırçalı toz pudra, 26.90
G.gold göz kalemi, 14.90
G. gold pearl dudak parlatıcısı, 14.90
yeni O.ecobeauty nemlendirici fondoten, 17.90
Pure nature maskeler 7.90
yeni silk beauty ağda bantları, 12.90
Roll-on edtler, 8.90
Traş sonrası nemlendiriciler tanesi 7.90 iki tanesi 11.90
3 dudak parlatıcı O.B meyve aromalı, 19.90
Tender care balm 2 tanesi, 11.90

Yeni çıkan bir kaç vücut ürünü var birde.. Umarım faydalı olmuştur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…