ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

oxjen boost serisi banada 9.90tl ye gelmıstı bende kullanıyorum cok memnun kaldım hatta bır arkadsımda tonık ve peeling sıparıs verdı benden gorup:)

fırçası kalın zaten bn ince seviyorum o da biraz etkiledi acıkcası . şu kargo işi faln olmasa gönderrm gerckten .ama dedgin gbi başka frca kullnanarak kullanabilirim denemek lazım

Arkadaslar 4.cü kataloğu mrk edıyorum indirimli neler var ozellıkle parfum alan gören var mı acaba
50 tl'lik alışverişe enigma 24,90 tl
tender care balm 5,90
paradise edp 49,90
eclat weekend ve giordani gold shine 64,90
miss o fashion princess, volare magnolia ve chiffon 49,90 ama herhangi ikisi 54,90
muse 29,90
divine ve enigma dare to dream 48,90, divine sensual 44,90
love potion 39,90
midnight pearl 59,90
by marcel 44,90intense embrace ve delicasy 37,90

bu kadar

oxjen boost serisi banada 9.90tl ye gelmıstı bende kullanıyorum cok memnun kaldım hatta bır arkadsımda tonık ve peeling sıparıs verdı benden gorup:)

evet, banada toniği ve peelingi geldi, çok güzel, daha sonra maskesini sipariş ettim, o da çok güzel.
şimdi göz çevresi kremini sipariş edicem, bu katalogda indirimde.

evet canım atalım valla mail.

enigmanın kokusu çok güzel kaçırmayın kesinlikle derim
ben bu ay siparişlerimi giricem katalogu bile dolandırmadım baktırmadım kimse o kadar içimden gelmiyor artık öbür ayda siparişim olursa girerim olmazsa girmem kendime alacağımı aldım artık stokta yapmıycam ay ucuzlamış al ay şunu al derken iyice göçüyorum o yüzden bitene kadar kullanıcam artık o yeni çıkmış bu derken valla doğrultamadık belimizi soul bi işime yaramıycak geçen ayın puanı dolsun diye ekleme ürün yaptım satarım diye satamadım hepsi kaldı elimde valla cebimden ödeceyeceğim artık bakalım ürünleride ne zaman satarsam artık sipariş çıkmasada yapmayı düşünmüyorum açıkcası

tskler gınchy eline sağlık bu aykı katalogtan mirage alıyım fiyatı uygun bunlara bakınca

tskler gınchy eline sağlık bu aykı katalogtan mirage alıyım fiyatı uygun bunlara bakınca

ben de aldım offf süper güzel bir koku. insanlar durdurup durdurup sordu. kokusu bilmeden, indirimde diye almıştım. bilmeden iyi bir tercih yapmışım. alın valla. esmerseniz hele, hiç kaçırmayın.

niye cevap veren olmuyo? yeni olduğum içinmi. yada bu kadar insan bu sorunun cevabını bilmiyomu

yeni olduğun için olur mu hiç! bak ben bir soru sordum ayın 7sinde, ben de cevap alamadım. bazen gözden kaçıyor, bazen de o anda o mesajı görenler cevabı bilmiyor. siz ara ara yenileyin sorunuzu

yeni olduğun için olur mu hiç! bak ben bir soru sordum ayın 7sinde, ben de cevap alamadım. bazen gözden kaçıyor, bazen de o anda o mesajı görenler cevabı bilmiyor. siz ara ara yenileyin sorunuzu

çok teşekkür ederim en azından cevap verdiğin için:) peki senin bi bilgin varmı:)

yok malesef ben hiç numune almadım. yoksa hemen yazardım.

arkadaşlar parlamayan bir ruj numune seti tavsiye edebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…