ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

saol cnm içim rahatladı biraz :)))

Rujlar ne kadar harika duruyor daring red çok çok güzel... Güle güle süslen canımm :)

Kızlar bende triple core rujların numunesi var ve bahsettiğiniz renk *explosive pink aynen katologtaki gibi çıktı. Rengi çok çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum :) Prensescim Kalpli rujların normal triplelerden farkı biraz tonlar farklı birazda ambalajlar. Kalpli olan rujlarda ambalaj dandik ama rujun içeriği kesinlikle aynı Ambalajından dolayı fiyatı daha düşük:) Ben kalpli olanından alıcam love pink ^_^

Canım daring red çok çok güzelmiş hepsi de çok yakışmış sana, dudağında çok güzel görünüyorlar güle güle kullan canım :)

canım ikimizde bellamanianın avatarını örnek vermişiz yazıyı daha okumadan bende aynısını yazmışım

Rujlar ne kadar harika duruyor daring red çok çok güzel... Güle güle süslen canımm :)

Sağol tatlım inşallahh:))

Canım daring red çok çok güzelmiş hepsi de çok yakışmış sana, dudağında çok güzel görünüyorlar güle güle kullan canım :)

Daring redd Aşık oldum galibaa Garnet attractionun hakkını yemeyelim Twiligt iyi ki aldırmışsın bana onu canım teşekkür ediyorum sana :)
3 rujdan 2si güzeldi... artık napalım şansımıza chesnot da kötü denk geldi:26:

anaaamm onlar nasıl dudaklar angelina jolie gibiii güle güle kullan şekerim..

Güle güle kullan cicişlerini canımmm :)))

Elasu* tam olarak bilmiyorum ama oriflame'in sitesinde yazıyordu okumuştum ordan bakabilirsin :)

bellamania çok teşekkürler canım, evet orda yazıyormuş dün akşam üstü verdim bugün aldım siparişlerimi ama 22.00 dan sonra verilen siparişler 2 iş günü sonra veriliyormuş.Benim gibi bilmeyenlerede faydası olur umarım.

ocak 1. kataloğu eline geçen varmı arkadaşlar, bu katalogta 22 aralıktan sonra verebiliyoruz sanırım siparişlerimizi yanılmıyorum değil mi ??? bir de tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa sevinirim ürünler hakkında pek bilgim yok satarken tavsiye, öneri istiyorlar özellikle el vücut kremleri ve cilt temizlik ürünlerinde tavsiye istiyorum

renkleri aynı versiyonda bekliyoruz kuzum sür öyle çek fotoyu güle güle kullan bide

Burası birbirimize destek olduğumuz bilgilendirme ve yardımlaşma amaçlı bi topik..Lütfen ticari amaçlarınızı ortaya dökmeyin burada Üye kaydı yapmaya çalışmayalım

ben artık uyarmıyom direkt kötü içerik bildire tıklıyorm cnm bence sende öyle yap uğraşma

güle güle kullan kuzum coral wave ve pink passionuda koyarmsn en azından bilgi olur

sendende duduş resimleri bekliyoz süslü süslüüü

Sağol canım :)
O triple rujlardan ben de alıcam ama çözemedim kalpli olanlarla ne farkı var normal olanların???

kalpli olanlarda ekstradan parlatıcı-simli şeklinde ek bi içerik daha var cnm, triplecolorda yoktu sanırım yanlış hatırlamıyosam

3 lü sürpriz ürünlerden alan var mı aranızda arkadaşlar? neler çıkıyor genelde

cnm o çok fazla belli olmuyo,içeriğinide yine firma belirliyo, ellerinde kalan ürünlerden yolluyolar mesela bana ruj, rimel-eyeliner tek bi yerde olarak çıkmıştı, bi bayan rollon,bi erkek traş sonrası losyon çıkmıştı.. kimisine far çıkıyo fln yani kesin bişey yok malesf

1.kataloğu, 22sinde sipariş girebiliyosn cnm onun dışında el-vücut kremleri için el- handadvance serisi var onu önerebilirsn güzel kokulu ve nemlendirmesi iyidir. vücut için parfümlü kremleri veya silk&beauty serisinin kremlerini önerebilirsn yeni katalogta silk&beautynin yeni serisi çıkıyo kokusu çok hoş sonraaa cilt temizlik içinde genel amaçlı banyo için duş jeli önereblrsn ama benim gibi duşjeli sevmeyen olduğunda sabunlarını öner çünkü çok iyi köpürüyolar kokuları fln iyi rollonlar ve tendercare güvenle önerebilrsn iyi ürünlerdir kesinlikle yüz temizleme ürünlerindeyse cilt tipine göre hareket et, onun dışında essentialsın 3ü1arada temizleyicisini önereblrsn göz makyajı hariç yüz makyajını çıkarmada kullanabilirler, onun dışında göz makyajı içinde waterproof makeup remover var bu ay son syflarda yer alıyo onu önerebilirsn.. aklıma geldiği kadarıyla bu kadar cnm, ama spesifik bi özellik ararsan sor yine cvplarız

Son düzenleme:

çok teşekkürler canım, önerilerini not ettim ürünler hakkında bilgim olmayınca bu nasıl hangisini tavsiye edersin dediklerinde donup kalıyorum iyi memnun kalmayacakları şeyleri satıpta tekrar geri dönüş yapmamalarıda üzer beni sonuçta :) tekrar çok teşekkürler...

sağol canım ama ben kırmızı kullanamadığımı anladım yakışmadı sanki hastayım bi de acaba ondan mı rengim soluk çıktı anneme verdim hepiciğini
anaaamm onlar nasıl dudaklar angelina jolie gibiii güle güle kullan şekerim..
1. dudak ablamın diğer 2 dudak benim hasta olduğum için çatlamış haldeler birde aslında anjelina gibi değil yav üst duduşum incedir yakından çekince mi öyle oldu anamadım

canım danışman kodunla gir şuanki katalogun üstüne tıkla açılınca sağ alt köşede bir sonraki katalogu görüntüle yazar ordan görebilirsin 1. katalogu bu ay erken koydular ne hikmetse

güle güle kullan kuzum coral wave ve pink passionuda koyarmsn en azından bilgi olur
canım pink passion hiç çıkmadı dudağımda rengi aynı kendi dudağım gibi oldu çatlaktı bir de ondan mı anlamadım
coral wave yi sevmedim ya bana yakısmadı ya da artık alısmısım kendı renklerıme farklı bır renk ruj kullanınca gözüm alışmıyor sanırım rujuda arkadaşım aldı aynı mercan rengi onu tekrar sürüp çekemem kuzum sory ama direk mercan rengi isteyenler çekinmeden alabilir

rica ederim cnm,zmnla kullandıkça farklı ürün gruplarını önerilerini daha iyi iletebilirsn

anladım kuzum,başta sattım demediğin için hala sende var sandım

Kızlar Elvie White Magic'in kokusu nasıl ?

cnm yeni çıktı malum,katalogtan bakmıştm, kış kokusu diyebileceğim, diamond musk yada chiffon tarzı pudra kokusu gibi aldım ben, ama baharatlı bi koku değil daha doğrusu baharatlı kadar ağır değildi..onun dışında hmm yani güzel bi kokuya benziyo yani benim hoşuma gitti diyebilirm. ama şunuda diyim hani klasik her bayanın beğenebileceği tarzda değildi bariz çiçeksi ferah bişey değil, şekerli bi koku değil, ekşimsi kokan parfümler vardr onun gibi gelmedi mesela ama örnek verdiklerimin kokusunu biliyosan eğer söylediklerimi kafanda birleştirebilrsn sanırım

KIZLAAAAAAAAAAARR Oriflame'den mail geldi; wonder colour rujlar stokta bittiğinden hdyra colour ruj veriyolarmıııış tekrar sipariş vereceğim sanırıııım Allah'ımm twiligt, prenses_84, koko, gsem_lee, kızlar bilginizee :))

İyi de sipariş verirken şimdi hangi kodu yazacaz hydra colour mu wonder mı acaba??

ayy inanmıyorum yaa neden söyledin bunu bana şimdi daha borcumu ödemedim 152 tl. bu ay kozmetiği baya abarttım kızlar ya inanmıyacaksınız 1 ayda 750 tl para harcadm kozmetiğe oriflame yetmiyomuş gibi bide farmasiden aldım...Artı bide douglas,watsons,platin derken hooopp cepte para kalmadı keşke söylemeseydin bana rahat duramam ben şimdi

Canım ya benim gelirim belli en fazla 70 tl harcayabiliyorum Bi maaş almaya başlasam belki ben de böyle olucam hehe Bu arada hydra colour rujun kodlarını giricez kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…