ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

siparişin 100 puandan az olduğu için o kargo ücreti .yerine ürün geliyor. bana da galiba el temizleme jeli geliyor. siparşim 60 puandı .

de marco güzel düşünebilirsin.kolonyalardan hepsi güzel ama 1.çarkıfelek,beyaz çay lı,lavanta,portakal ve limon olarak sıralandırabilirim.

de marco güzel düşünebilirsin.kolonyalardan hepsi güzel ama 1.çarkıfelek,beyaz çay lı,lavanta,portakal ve limon olarak sıralandırabilirim.

pink152 evt demarco müthiş çekici geliyo bana yaaa s8 night,soul,bide katalogtan koklamştm ascndant pure güzel bi koku lavanta kolonyasınıda beğenen çok cnm

kızlar wondercolorlrdan aldıklarınızdan hangileri simsiz genel olarak bi msjda toparlasakmıkii bide hmmm kırmızılrdan hangileri güzel tam kırmızı?turuncumsu gibi duruyomu mesela açık kırmızıları??? bbide bideeeee vişne çürüğü tarzına yakın diyebilceğinz hangi tonu? şimdiden çoookk teşekkür ettimmm,bol kazançlarr kızlar

Son düzenleme:

Aynen canım benim de böyle bir yoruma çoook ihtiyacım var. Ben 17. katologtan garnett atraction,violet fairy, red copper renklerini düşünüyorum ama biri hangisi simli hangisi simsiz hangisi gül kurusu renginde söylese ona göre sipariş verirdim :) Bir de şu kırmızıları dediğin gibi bir yorumlasalar ah ah vallahi ben kullansam ben yorumlardım

normalde hep pembe tonları alırdım artık vazgeçtm :90: bol bol kırmızı istiyoruuuuuummmmmmmmm

kızlar bugun faturamın son ödeme tarihiydi 122 tl ve ben yatıramadım yarın yatırıcam nekadar faiz uygulanır sizce faiz oranı ne bilmiyorumda

buarada demarko bu 17. katolokda yok kızlar indirimde olanda sadece eclat sport var onun kokusu güzel değilmi :S

Anlaşılan bu ay hepimizin derdi kırmızı rujjjj Biri çıksa ton ton söylese herşeyi ne güzel olur
Wonder rujlar yeni mi revaçta yahu ondan mı kimse bilmiyo:26:

Anlaşılan bu ay hepimizin derdi kırmızı rujjjj Biri çıksa ton ton söylese herşeyi ne güzel olur
Wonder rujlar yeni mi revaçta yahu ondan mı kimse bilmiyo:26:

Canım normalde rujun kendisi 10 tl civarında bişeydi ama şimdi 3 tanesi geliş fiyatıyla 13 tl olunca herkes alıcak sanırım Ah birde yönlendiren olsa en azından simli/ simsiz yorumu yapılsa ona göre dikkat edip alırdık gerçekten renk seçeneği çok fazla :)

Biri bana mı seslendi..Koştum imdadınıza
Hemen başlıyorummm...
Red Devotion:Simsiz bir kırmızı nar çiçeği kırmızısı gibi...
Coral Wave:Mercan rengi yani turuncu ve tabii simsiz :)
Pink Lady:Şeker pembesi ama cart bi pembe deil simsiz...
Garnet Atracttion:Gül kurusu simsiz...
Red Copper:Kırmızı-Kahve arası bi renk simsiz...
Cranberry Blush:Sedefli mor-lila arası bi renk...
Eveeettt bendeki renkler bu kadar canlarım umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere

kızla demarcoyu buldum 17. katolokta ama oda 50 ml eclat sport 75 ml hangıisi güzelse onu almak ıstiyorum sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…