ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ya arkdşlar ocak kataloğu bitmeden internette şubat katalaoğuna bakamıomuyuz ya ben ocak siparişimi gönderdm ama almadığım ürünler var ve şubat kataloğnda varmı die bakmak istiorum ama katalog yok hiç sayfada bulamıorumCADIARZU

Yok canım ocak bitmeden şubatı yayınlamazlar.
Sen merak ettiklerini sor bende var şubat kataloğu söylerim indirmde olup olmadığını.kaydirigubbakcemile

island peki essentials sabun ve yüz kremi indirimde mi ya da katologta varmı zahmet olmazsa bakarmısın cnm bi

kızlar ben yeniyim henüz..

bu göz kaleminden almak istedm..

alışveişi yaptım en son fatura nonuz falan yazdı..

sonra başka gün bir tane daha siparişverecektim

siparişin altında geçen verdiğimde çıktı yanında da stokta yok yazıyordu..

bende tamamlamadım alışverişi..

şimdi ben ilk verdiğim siparişi almış oldum mu anlayamadım..

stokta olmamasına rağmen aldım sanırım değil mi

beni bir aydınlatıır mısnız

ılklini almışsın canım fatura kesilmiş, tabii eğer başka sipariş girmediysen.
Diğeri stokta yok yazdığına göre alamamışsın.
Sipariş verdiğin bölümde siparişlerimi listele diye bir yer var oradan takip edebiliirsin.

hemen bakıyım canım baya aradım ama bulamadım..

peki stokta yoksa ne zaman geliyor

ocak kataloğu ürünlerim geldi bayanlar yorumlarım şöyle;
1- kajal göz kalemi siyah;
aynen gördüğünüz gibi ruj gibi ucu ince altı kalın. denedim kolay sürüldü ve bulaşmadı. ama kalın yerine geldiğinde nasıl sürülür bilemem.
2- essentials losyon yağlı cilt için ve sabun;
önce sadece sabunu kullandım pek etki göremedim şimdi losyonu ile deneyeceğim. losyon yağlı his vermiyor nemlendirmesi idare ediyor. beyazlatmasını bilemiyorum bakıp görecez.
3- üzüm özlü antioksidan köpüren temizleyici, gece ve gündüz kremi ;
kremleri öncedende kullanıyordum yağlı cilde sahibim sadece kremler dahi asla yağlanma yapmıyor. önceden matlaştırıcı losyon kullanıyordum şimdi gerek kalmıyor.kısaca tavsiye ederim. temizleyicisi çok aman aman temizlik hissi vermedi ama idare ediyor.
4- dvine roll on ; kokusu hafif güzel ama çok kalıcı değil
5-visions amazing maskara;
güzel topalklanmıyor. ayırıyor ancak çokta renk vermiyor. silik duruyor. siyahı.
6- hand nail el kremi;
yağlı his bırakmıyor elin üstü güzel ama iç kısımı yeterince yumuşatmıyor.
7- north men ; nemlendirici krem ve traş köpüğü; köpük bildimiz köpük nemlende sıradan bir daha almam.
8- giordioni man parfüm ; beğenmedik hiç kokusunu .
9- hindistan cevizli pirinç özlü saç ürünleri ; çoookk memnun kaldım. maskesi bile asla yağlandırmıyor saçı.kokusuda süper. 3 gün sonra bile kokuyor.tavsiye olunur.

ürün sıfırlama kodu olan deodoranta gelince hayatımda böyle kötü koku duymadım. hatta kokmuyor. saç spreyi gibi aynı. sinek ilacıda olabilir. wc kokusu bile olmaz. adam bunu göndermeye utanır diyorum dahada bişi demiyorum.

aldıklarım bu kadar. ben sadece kendime alıyorum. eşim dışında kimseye satış yapmıyorum. sizde aldığınız denediğiniz ürünleri paylaşır iseniz birbirimize faydalı olacağımızı düşünüyorum. iyi günler.

demek kargo sıfırlama ürünü deodorantı beğenmedin. biz de annemle bayıldık ona yaa. hatta dedik ki niye daha önce hiç piyasada böyle bir deodorant yokmuş. ben deodorantı sadece ter kokusunu engellemesi için istiyorum ama etrafa koku yaymasını istemiyorum. bir kere düşünürsen sıkıtığın parfüm başka olunca kokular birbirine karışıyor hiç hoş olmuyor. parmfümünü aldın diye ila deodorantını da almak zorunda mısın yani? inşallah hep üretmeye devam ederler bunu yaa. ben artık hep alacağım bundan.

üzüm özlü temizleyici gerçekten de çok temiz hissi vermiyor ama yıkarken okşar gibi yıkıyor değil mi? ben de onu arada sırada kullanırım diye aldım. kremi ve maskesi vardı. o seri çok güzel cidden.

kızlar bir de size bir şey sormak istiyorum. Güneş ürünleri içerisinde yüz için olan 20 faktörlük kremi daha önce kullanan var mı aranızda? şimdi yüzüme acnelyse kullanmaya başladım. bunu kullanırken güneşten iyi korunmak gerekiyor. hazirana kadar kullanacağım. yazın bırakacağım. o yüzden 20 faktör yeterli olur diye düşündüm. bu krem nasıl bilen var mı acaba? çok yoğun mu, kolay emiliyor mu, kaç saatte tekrarlanması gerek, yüzü yağlandırır mı, yağlı cilt için uygun mu vs. vs. bi sürü soru oldu. neyse kullanan versa lütfen bilgi versin. şimdiden teşekkürler.

ürünün resmini de ekledim. sol anti aging. kodu da 12902.

Eklentiler

• $sol-anti aging copy.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 37
ürünün resmini de ekledim. sol anti aging. kodu da 12902.

Ben güneş kremlerini denemedim ama, acnelyse kullanıyorsan çok yi bir güneş koruma ürünü kullanman lazım. Bence bu konuda oriflame güvenme.
La roche posayi öneririm yapısı da koruması da harikakaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…